Strumfi si prichindei iulie-august 2011 (26)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ramyy spune:

neata fetelor

eu o sa nasc in cj la clinica gynia -dr alin butnaru.

azi baietelul meu are 18 saptamni implinite

am vb cu medicul mi-a programat amniocenteza marti la ora 12...doamne ce emotii am ...in viata mea nu am avut asa...

18+



2006-sarcina obtinuta sub tratament hormonal-avort spontant 9 sapt. 4 IAD- 2008 1iad reusita-sarcina oprita in evolitie 12sapt. 2010-sarcina obtinuta natural :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ireth spune:

bafta ramyy, iti tinem toate pumnii!!
si raspunsul la amnio cand ti-l dau?

17+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns v_florina spune:

Rammy, iti tinem pumnii, insa o sa vezi ca totul o sa fie bine!
_
15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyy spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ireth

bafta ramyy, iti tinem toate pumnii!!
si raspunsul la amnio cand ti-l dau?

17+


mersi mult de tot.
raspunsul la amnio in 21 zile lucratoare
exista o analiza care poate sa ti-o dea dupa 3 zile unde poate sa iti spuna daca nr de cromozomi siok si daca e baiat sau fetita Fish parca se numeste...dar tot rezultatul final e baza.
o sa vb cu medicul sa vedem cat costa sa mi-l dea si ala la 3 zile dar daca costa prea mult nu cred ca mai dau si pe ala bani ca oricum amniocenteza ma costa 1700lei.

18+



2006-sarcina obtinuta sub tratament hormonal-avort spontant 9 sapt. 4 IAD- 2008 1iad reusita-sarcina oprita in evolitie 12sapt. 2010-sarcina obtinuta natural :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaemi spune:

Citat:
citat din mesajul lui mamutz

Nu e corect sa scriu o pagina si sa pierd mesajul.
De la capat, offffff!


Anaemi sa inteleg ca sotul tau e preot? Noi mergem la biserica si avem multi prieteni preoti. Cred ca nu trebuie sa confundam harul cu omul si nu mergem la biserica pt preot, mergem pt Dumnezeu. Sa nu uitam ca exista preoti precum Iustin Parvu, Arsenie Papacioc etc.
E parerea mea, sa nu dati cu pietre si asta nu insemana ca judec in vreun fel pe cineva, Doamne fereste.


burtici





20+


Raspunsul este da ... eu i-am zis doctor ...de suflete (avand in vedere faptul ca lucreaza in spital). Cred ca s-a inteles ca este medic ...si oricum nu am insistat. Pt mine este un subiect sensibil pt ca-l cunosc si stiu ca nu ar face (si nu numai el, cunosc multi altii)...pt ce sunt blamati ...deci ma dor anumite chestii, asa ca prefer sa stau in umbra la unele discutii.


Eu nasc la Filantropia - dr. Calciu Viorel



Anamaria & Filip (06.03.2007) & Anastasia (03.08.2008) & 22+

Dragostea [...] toate le sufera, toate le crede, toate le nadajduieste, toate le rabda.
Dragostea nu cade niciodata...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaemi spune:

Citat:
citat din mesajul lui ramyy

neata fetelor

eu o sa nasc in cj la clinica gynia -dr alin butnaru.

azi baietelul meu are 18 saptamni implinite

am vb cu medicul mi-a programat amniocenteza marti la ora 12...doamne ce emotii am ...in viata mea nu am avut asa...

18+



2006-sarcina obtinuta sub tratament hormonal-avort spontant 9 sapt. 4 IAD- 2008 1iad reusita-sarcina oprita in evolitie 12sapt. 2010-sarcina obtinuta natural :)


Offf... Mult, mult succes ! O sa fie bine,sa vezi !

Anamaria & Filip (06.03.2007) & Anastasia (03.08.2008) & 22+

Dragostea [...] toate le sufera, toate le crede, toate le nadajduieste, toate le rabda.
Dragostea nu cade niciodata...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyy spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ireth

bafta ramyy, iti tinem toate pumnii!!
si raspunsul la amnio cand ti-l dau?

17+


mersi mult de tot.
raspunsul la amnio in 21 zile lucratoare
exista o analiza care poate sa ti-o dea dupa 3 zile unde poate sa iti spuna daca nr de cromozomi siok si daca e baiat sau fetita Fish parca se numeste...dar tot rezultatul final e baza.
o sa vb cu medicul sa vedem cat costa sa mi-l dea si ala la 3 zile dar daca costa prea mult nu cred ca mai dau si pe ala bani ca oricum amniocenteza ma costa 1700lei.

18+



2006-sarcina obtinuta sub tratament hormonal-avort spontant 9 sapt. 4 IAD- 2008 1iad reusita-sarcina oprita in evolitie 12sapt. 2010-sarcina obtinuta natural :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyy spune:

florina, anaemi multumesc

cumva in sufletul meu simt ca o sa fie bine...copilul asta trebuie sa vina pe lume pt ca e de la d-zeu ...asa a vrut el...asa ca eu am incredere


18+



2006-sarcina obtinuta sub tratament hormonal-avort spontant 9 sapt. 4 IAD- 2008 1iad reusita-sarcina oprita in evolitie 12sapt. 2010-sarcina obtinuta natural :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexia_ada spune:

Rammy Doamne ajuta sa iasa totul bine si cum tu spuneai ca acest copil este de la Dumnezeu, o sa fie bine, minunile cand se intampla , se inatmpla pana la capat , crede-ma

15+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaemi spune:

Citat:
citat din mesajul lui ramyy

florina, anaemi multumesc

cumva in sufletul meu simt ca o sa fie bine...copilul asta trebuie sa vina pe lume pt ca e de la d-zeu ...asa a vrut el...asa ca eu am incredere


18+



2006-sarcina obtinuta sub tratament hormonal-avort spontant 9 sapt. 4 IAD- 2008 1iad reusita-sarcina oprita in evolitie 12sapt. 2010-sarcina obtinuta natural :)





Bebele meu cred ca vrea sa-mi micsoreze stomacul ...este fantastic...daca o sa fie la fel de agitat ca-n burta, m-am scos...

Anamaria & Filip (06.03.2007) & Anastasia (03.08.2008) & 22+

Dragostea [...] toate le sufera, toate le crede, toate le nadajduieste, toate le rabda.
Dragostea nu cade niciodata...



Mergi la inceput