Goldie Pants - 48

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Ca sa spun si eu ce aveam de spus...mi se pare cel putin aiurea sa permit cuiva sa ma jigneasca. Nu ma ascund dupa nimic, nici nu inteleg care e problema daca fac haz de necaz sau rad despre o posibila "eu".

Inainte de a te pronunta despre orice, trebuie sa cunosti toate partile problemei. Forum public sau nu, limbajul civilizat poate sa fie utilizat in orice situatie.

Va doresc o zi frumoasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Voi v-ati permis sa faceti bascalie, cand se ia atitudine nu mai e ok.Haz de necaz, sa faci de cine vrei tu. Consider ca ati depasit limita bunului-simt demult, si ar fi cazul sa va opriti.Voi chiar jigniti inteligenta tuturor, aveti senzatia ca vb cu copii de 2 ani care inghit gogosile voastre? Care "posibila" cand aluziile si trimiterile sunt mai mult decat clare? Daca nu s-a raspuns pana acum , nu s-a raspuns din bun-simt, dar toate au o limita. Limbajul folosit nu a facut decat sa va descrie intocmai,nu am exagerat cu nimic, am fost directa cum am mai spus. Si cunosc mai multe date decat iti imaginezi, dar nu schimba cu nimic parerea mea despre voi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

ok, ankuta...eu inca cred ca esti o persoana deosebita...restul sunt detalii care nu fac diferenta.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

sixterileeeeeeeeee
pe 2 aprile se planteaza padurili de visiniiiiiiiiiiiiii da io nu poci k sa participez
bine k vine wk
o nuapte mirifica va dorim

iaca




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna seara sisterileeeeeee


io azi aceasta foto imi pare ca reprezinta pe cavalerele lu mesei rotunde care este ele

nuapte bunaaaaaaaaaaaaa






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineata fetilor
yupyyyyyyyyyyyyy www.railbirds.com/gallery/2009/05/12498friday_09.gif" target="_blank">time to do the friday dance

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey deci va envitez la party in nuaptea asta, loca pipalelor care iasteti






Mergi la inceput