Goldie Pants - 48

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna fetile
da cine triseaza mey sistera mj? io, de ezemplu, pot sa zic ca poza reprezinta o paoza de cafea de pe vremea lu cursurili scolii goldie cand ilevili se putea sa isi pregatea intrebarili pentru profisoara sau pur si simplu facea jimnastica zilnica a lu neorones iar profesoara stabilea tema pentru a dooa zi

nuapte bunaaaaaaaaaaaaaaaaa





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna fetileeeee

meeeeeeeeeeey, da unde v-ati axcuns cu toatile? na stiu ma lasati singura cu baetii
sistera iona nu-ti fa problems pentru baetii tai ii gazduex io si cu sistera mj pe campiili cat timp iasti retinuta in alte parti

Citat:
observez ca doo fiinte triseaza prin neesprimarea edeilor dispre foto data. Nu-i nemik, eu continuez

sixtera parpal cine triseaza acu? astept continuarea daca nu, il intreb pi el


www.youtube.com/watch?v=V0O1VRy5IYs&feature=channel_video_title" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna seara sixterilor


vrau k sa videti bine poza asta pentru ca e o poza din viitor biroul de presa GSS a anuntat in mod public al doilea Bav Tour si anume precum se zice Victory Bav Tour deci a fost surprinxa la sfarsitul lu tourului cand a avut loc si al doilea congrex GSS rexpectiv cand dupe un model cotidian nu a fost spanzurat avram iancu ci a fost tras pi roata un alt personaj cel putin tot atat de istoric

masa rotunda sugereaza un tour adek k si cum s-ar zice un cerc si scaunile rotunde sugereaza si ele tot neste cercuri mai mici, adek se ezista un grup mai mare unde pesonajile sta fiecare in cercu lui mai mic adek in banka lu ei cu esceptia lu doo care nu sta in bancili lor si daca e sa ne lom strict dupe poza as inclina k sa zic ca hoata de bixcuiti si de enstrumente de manuit servirea lu cofeaua e prima care nu a stat in banca ei provocand si pi cea dea dooa , adek pi colega de sub masa k sa nu stea nici ea in banca ei si sa caute in arhive care e de fapt adevaru.
lu colega de sub masa cu jenukile julite la maxim ii place provocarile si intrigile dupe cum spune si horoscoapa ei de berbeaca care iaste , nu conteaza ca trebe sa se coboare dupe scaunu ei si sa circule in alte nivele precum a spus in alte randuri poa sa fie al dracului de nesimtita dak vra

azi am premit un citat maxim enteresant iaca
"sa te tradezi pe tine insuti ca sa nu tradezi pe altcineva inseamna tot tradare. De fapt, este cea Mai Mare Tradare.
Nu poti evita tradarea prin a te trada pe tine insuti, ci pur si simplu, alegi pe cine sa tradezi. De fapt, nu exista asa ceva numit "tradare". Exista numai adevarul, in sfarsit pronuntat. Aceasta nu este deloc tradare. Aceasta este iubire. Pentru altul si pentru tine. Poti iubi atat de mult?"

cetind aceste invataminte ca sa nu para kiar neinbanca lu ei personaja de sub masa, cea cu jenukili julite (am sa o numex de acu' jj ) never nu se tradeaza si e maxim sigura ca toate lumili are dreptu sa stie adevaru intreg, adek TOOOOOOOT d'aia jj iaste surprinxa cautand oaresce dovezi
ce le rezerveaza viitoru lu duamnile cafegioaice??? niminea nu stie iele e pregatite de orisice si vede duar partea plina a lu cofeaua


acu zicem duar atat: beat it, .... data aviatoare nu raxpundem de faptile noaxtre...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Eu zic sa sa vedeti de vietile voastre si sa nu va mai chinuie grija de altcineva.Vipere care sa hranesc si care improasca doar venin sunt peste tot, le-ati ingrosat randul.Felicitari!!!!
Eu zic doar atat: Get a life vipers!! Sa va fie rusine ca ati jignit multe dintre memebrele acestui forum absolut gratuit si ati transformat un forum dedicat lui Michael Jackson intr-o mizerie. Cine a spus ca daca te bagi in troaca te mananca porcii a avut dreptate.Asta este in special pentru tine Simona, pacat!!!
Eu va scriu direct...nu ma ascund nici dupa poze, nici sub masa, nici peste masa cum in mod mizerabil faceti voi. Sper ca dormiti linistite seara cand puneti capul pe perna si ati mai tocat pe cineva. Felicitarile mele, va meritati din plin une pe cealalta. Faptul ca am iesit din mizeria voastra a fost pentru ca imi era greata de discutiile voastre despre celelalte fete. Hai , dati cu pietre acum in dulcele vostru stil.Aveti subiect .
Nu am crezut ca exista atata rautate in cineva, ati daramat mitul.
Poate aveti atata responsabilitate sa imi spuneti si mie care este problema voastra cu mine. faptul ca am iesit din mizeria discutiilor voastre pe mess? sau ce? ca dupa cate imi amintesc nu sunt datoare nimanui cu nimic si nu i-am facut nimanui nimic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineata sixterileee

pfffffff doar azi nu e fridayyyyyy

anka 77 nimeni nu are nimic cu nimeni. cred ca informatiile pe care le detii sunt incomplete si cred ca ar trebui sa ai mare grija cu cine te imprietenesti. nu stiu exact ce crezi ca iti da tie dreptul sa vorbesti asa, aici, dar daca asta te face sa te simti mai bine e ok. esti binevenita printre noi si iti doresc sa ai o zi excelenta

fetile io iar sunt cu imaginatia la terapie intensiva cre ca mai bine ma duc sa varuiex peretii ca acu sigur se supara adminii pe noi



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Daca nu aveati nimic, nu tocati, draga mea.Si nu am nevoie sa ma informeze nimeni ca stiu si eu sa citesc printre randuri, doar nu va stiu de ieri de azi, va cunosc stilul mai bine decat credeti. Este treaba mea cu cine ma imprietenesc,si daca faci aluzie la Ioana da! este o Doamna.Si ca drept dovada ca este o Doamna nu a raspuns la mojiciile care i s-au adus atata timp.
Nu e cazul sa mai varuiti nimic, ma mir ca adminii nu au inchis pana acum Goldie. Un forum sau subforum nu este creeat pentru ce faceti voi aici. Intr-un forum in primul rand discuti si te informezi. Nu este cazul aici. Daca cineva strain intra aici se ia cu mainile de cap, nu intelege nimic din "limba romana" adoptata de voi, discutiile despre nimic. Intelege poate cat sunteti de "dragute" in relatiile cu alte memebre ale forumului.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

anka asa cum ti-am scris in sms iti stau oricand la dispozitie pentru o discutie directa si pertinenta. in ceea ce ma priveste consider subiectul inchis. multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Buna dimineata








Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Pertinenta? Nu multumesc, pana acum au fost mese,sub mese, gss-uri, sistere grase, sau mai stiu eu dupa ce v-ati ascuns pentru a comenta, acum discutam pertinent.Nu am nevoie, discutati linistite, am spus ce aveam de spus.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

meey sixterilor iaca am gasit o opera a lu doo sixtere asta k sa videti k si jj e mare hartista





Mergi la inceput