Goldie Pants - 48

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:



Eu vin, eu vin....dar sa nu iti (va) para rau apoi





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

cum sa ne para rau mey??? duamne fereste

nu va ganditi la dixtractie ca nu e rost decta dupe ce stabelim ultimile axpecte legate de data precisa a lu congrexului. sa veniti pregatite cu agenda si pix

io si cu parpal pen'ca conoastem locatia in oaresce masura suntem ghidile voaxtre moltumim lu mr.B ca a acceptat sa ne sprijineaxa initiativa io cre ca ma prezantez singura adek duar cu baetii nu cu mr.husbandu meu ca asea am mai mare libertate de esprimare si poci k sa zic tot ce vrau
bagajile le am facute, traseul il stiu, cam naspa ca e dixtanta mare de km da pentru congrexu asta taras dak trebe si tot ajung

cam asea o sa fie drumu noxtru


ca ce facem cand om ajungea la dextinatieeeeee videm noi

deci nu va fofilati, nu uitati k



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna sisterileeeee

io viu viu peste tot unde se cere nush cum puteti voi doo k sa ma ghidati pi mine da orisicum....am stelutza mea care imi poate servi de calauza in caz de nevoe preciiiiiis fix nemerex unde trebe




acu vrau




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

lasa mey k cu toati stelile din lume fara congrex nu iaste sanse k sa se ridice ceatza asea toate lumili la masa lu cel de-al duoilea congrex altfel videm treburili
trebe musai sa vie toate participantile k de nu poa sa se duce si congrexu peste iele abia astept k sa vaz fetzile lu unile participante pfffff envitate am vrut k sa zic ori e si neinvitate ???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey mie imi place pixie asta da nu-sh precis di ce



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mie asta place de la ea




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:



Io mi-am facut bagajile......sper sa nu ratez startulokiul neuronicus e in alerta MdM..gps setat..gata de drum.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Imi mai iau ceva de drum si plec, promiiiiit






"some of us like to play it safe and take each day as it comes , some of us like to take that crazy walk on the wild side. for those of us who like living dangerously, this one is for u...."



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

parpaloooooooooo iaca info pt gps tau


daca nu intelegi apeleaza si tu la gugli

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

neata sisterilee

mey sistera mj ce info pretioaseai fornizat lu sistera parpal pfffffffffff da gps e tecnolojie prea high pentru mine precis k nu ma dixcurc mai bine imi fac traseul astfel:

ziua dupe soare



iar daca ma prinde si nuaptea dupe stilutza




mi-am pregatiti si www.youtube.com/watch?v=kRzPHn35JyQ&feature=related" target="_blank"> di drum sistera iona am inteles k asteapta semnalu lu noxtru nah...avantaju de a fi mai aproape de zona crepusculara sau poate dezavantaj????




Mergi la inceput