Povestea celui de-al treilea muschetar!!!

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Danangie, sa iti traiasca cei trei muschetari foarte frumosi. Povestea nasterii celui de al treilea e aici http://www.desprecopii.com/info.asp?id=3242



Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danangie spune:

Ce surpriza!!! O foarte mare surpriza. DESPRECOPII va multumesc mult si va doresc viata lunga!!




Alessio Michele (3 ani) , Mattia Gabriel (1 an si 9 luni) plus un ghiocel de primavara Marco Andrei (5 luni) ! .

Pozici cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Citat:
citat din mesajul lui danangie

Ce surpriza!!! O foarte mare surpriza. DESPRECOPII va multumesc mult si va doresc viata lunga!!




Alessio Michele (3 ani) , Mattia Gabriel (1 an si 9 luni) plus un ghiocel de primavara Marco Andrei (5 luni) ! .

Pozici cu noi



O meriti pentru ca esti o luptatoare!Te admir muuuuuuuult!



*Blackmoon Lady 11+si lipistocul meu iubit
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danangie spune:

Iti multumesc draga mea!Felicitari si tie ptr bblusul din burtik!!




Alessio Michele (3 ani) , Mattia Gabriel (1 an si 9 luni) plus un ghiocel de primavara Marco Andrei (5 luni) ! .

Pozici cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monikus spune:

Dana am trait cu sufletul la gura povestea voastra. Ai trei copii minunati si tu esti o super mamica. Cred ca e foarte greu cu 3 copilasi dar in acelasi timp, tare frumos.

Sa fiti fericiti dragilor si sa va bucurati de copilasii vostri.

Numai bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danangie spune:

Iti multumesc MONA. La inceput a fost greu. Acum e mai acceptabil. Ptr ca am invatat sa ma organizez si am un ritm.Si pe urma. copil ca Marco doresc oricui. E atat de cuminte si adoarme singur.si doarme singur in camera lui. Si se joaca singur in patutul lui. si e un super copil. e efectiv un dar de la D-zeu. D-zeu mi-a daruit minunatia asta de copil ptr a ma bucura de un copil linistit. Pe langa "furtunele" astea de spiri gonzales care am. E frumos da. La sf de zi......cantareste mai mult satisfactia decat oboseala si deci sunt fericita tare. e greu ca na, nu reuseasc sa mai fac unele lucruri atunci cand eram obisnuita sa le fac, dar gasesc mereu timp si ptr acele lucruri. Da....e 1 noaptea si nu prea inteleg nici eu ce zic...mai bine zic multumesc si noapte buna.Pupppppppp




Alessio Michele (3 + ani) , Mattia Gabriel (1 an si 10 luni) plus un ghiocel de primavara Marco Andrei (6 luni) ! .

Pozici cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Multe felicitari, ai toata admiratia mea. Chiar daca nu ne-am intersectat pana acum pe la niciun subiect, te-am mai citit si te admiram pentru curaj!
Mi-ar placea si mie un al treilea bebe, dar nu mai vrea sotul. Oricum, daca se razgandeste, vin la tine sa-mi dai reteta pt. baietel.

de Maria Cornelia (20.09.2006) si 20+ cu
Din ce in ce mai mare
Perlute de domnisoara

Bobuletul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anahadasa spune:

Am citit si eu povestea celor trei muschetari, toate comentariile si sunt impresionata! Esti o mamica deosebita, te apreciez ca ai ales sa lupti, sa pastrezi si ultima sarcina desi vedeai doar intunecat in viitor, felicitari pentru familia implinita pe care ti-ai cladit-o cu efort si responsabilitate si Dumnezeu sa va pazeasca de rau in continuare, sa va bucurati de tot ce-i mai frumos in viata asta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingeras26a spune:

Hi, hi, mai tii minte cand eram la aspirante disperate?
Iote ca Dumnezeu dragutzul a actionat bine :)

tu ai 3, io 1 _ 1 la purtator pt inca 2 saptamani + 8 la congelator , simonette 3 si tot asa :) bravo, sa fie sanatosi si fericiti si voi alaturi de ei!

Ingeras, mami de Maya
Maya va avea o surioara sau/si un fratior! cand va vrea Dumnezeu...
5 sarcini pierdute 5-8 sapt
1 extrauterina
1 FIV nereusit (6 blasto AA)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danangie spune:

INGERAS stiu ca ai nascut si sa fiti fericiti si sanatosi toti. Am fost foarte bucuroasa sa aflu ca D-zeu te-a binecuvantat si pe tine. Te pup si sa dea D-zeu sa ajute pe toate fetele de la aspirante.

ANAHA frumoase cuvinte ai scris. Multumesc si da-ne de stire ai nascut deja? Am vazut in poza o burtik tare frumoasa.

ANA multumesc. Pai atunci vom face schimb de "retete"? Asa ma bag ptr bb 4!




Alessio Michele (3 + ani) , Mattia Gabriel (2 anisori!!) plus un ghiocel de primavara Marco Andrei (9 luni) ! .

Pozici cu noi

Mergi la inceput