Pufi iubiti de Ian-Feb 2010 (229) - LMA Alexia28!

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Citat:
citat din mesajul lui mandruta

Am remarcat semnatura... mi-a placut numele asta la nebunie... Asta inseamna ca trebuie sa fac si un baiat, nu?



Neaparat!

Bine ai revenit, ma bucur ca sunteti bine. Sa ne mai pui pozici sa va vedem si poate pui vreo 2 si in albumul pt colaj. Abia astept si eu vara sa ne plimbam.

_
Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns livia1980 spune:

Buna seara

am intrat rapid sa urez

La multi ani NYNY, sa fii fericita si iubita alaturi de frumusetile tale!!!

Fug sa facem baita si revin....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xela_07 spune:

LA MULTI ANI Nyny Sa fii sanatoasa si tot ce iti doresti alaturi de familia ta!

Ma duc sa bag un ochi la poze.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xela_07 spune:

Micki, Haircut - am ramas fara cuvinte la martisoarele voastre, jos palaria .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns haircut spune:

Citat:
citat din mesajul lui xela_07

Micki, Haircut - am ramas fara cuvinte la martisoarele voastre, jos palaria .




Multumim, Xela!

Ce fac piticii?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danasor spune:

La multi ani Nyny!
Sa fii sanatoasa si cei doi copii frumosi sa-ti aduca numai bucurii si impliniri!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns haircut spune:

Citat:
citat din mesajul lui nyny

Citat:
citat din mesajul lui miremia

Multumim de bautura Nyny dar ceva dulce nu primim?

_
Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)



bineeee... tu ai vrut-o...
atunci haideti la trufe de ciocolata, tiramisu, sandwichuri cu inghetata, tarte cu lamaie, praline cu nuci, felii de mere inmuiate in caramel...

NA

VREI SI POZE???

PS.sper sa nu cedeze calculatorul

Mamica fericita de Mara si de David
Povestea Marei



M-ai terminat.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns haircut spune:

Citat:
citat din mesajul lui mandruta

Buna seara! Eu sunt in vizita pe la voi, am intrat sa va trimit o raza de soare la inceput de primavara, dar cred ca zambetele copiilor fac mai mult decat atat. Va doresc o primavara plina de veselie si culoare, sa fie toti pufuletii sanatosi, iar voi sa va bucurati de fiecare clipa langa ei!
Cristina mea e ok, i-am rupt turta imediat la 1 an, am si tuns-o a doua zi. De pe tava a luat seringa, papiota de ata si lingura (la cat e de pofticioasa si mancacioasa, nici nu ma mir!). Nu stiu ce-o iesi, dar ... Mai reusesc sa citesc cate o pagina pe saptamana sau nici macar atat. Astept sa se incalzeasca, poate ajung si eu la intalniri. Mi-e tare dor sa stau la palavre cu voi ... Dar vine ea vacanta de vara!





Ma bucur ca ai mai trecut pe la noi
Felicitari pentru alegerile piticei



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutzzza spune:



Noi ocupati, sambata am fost toti 3 la un botez, duminica mami cu tati prin mall si restaurante, Yannis acasa cu bunicii, iar azi mami a smotruit de zor toata ziua.

Am citit, nu stiu ce mai tin minte ca am vazut filmuletul lui DAVID Alicredo! WOW! super idee, super tehnica, foarte frumos, bravo! Noua stii ca cel mai mult ne place geaca

Decenuela sa-ti fie de bine masajul.

Bobitza si Iris sa va fie de bine petrecerile si..la mai multe!!! (fug de indata sa vad si poze)

Mandruta vine, vine vacanta! hai ! we miss you! Eu pricep ca a ta Cristinuca o sa fie tare indemnatica (din alegeri)

Ruxita multa bafta cu business-ul.

Restul am retinut ca Lucia nu ne mai face colajul si bebe Theo nu va fi alaturi de pufuleti, . Nu stiu de ce treb sa existe astfel de neintelegeri...nici nu inteleg de ce era atat de important un titlu de capitol, nici de ce e musai cineva sa aibe poza de la fix un an ...eu una as fi pus cu mare placere poze de la 10 luni ca-mi plac mai mult...nicaieri nu a fost ideea de exclus pe cineva, Ioanei nu i s-a spus ca nu va fi inclusa Alexandra Doamne Fereste , stiu clar chiar eu i-am sugerat sa timita o poza, orice poza, una mai recenta...ma rog...dar memoria mea stie ca pufi in titlu au fost la LMA si nu la LML...Si acum din cauza unui titlu... Ce sa zic...

de Yannis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutzzza spune:

Si pentru ca inca e ultima zi din Februarie

La Multi ani Nyny!!!

Sa fi frumoasa, sanatoasa, fericita, iubita si sa traiesti ....de 4 ori cat altii!

de Yannis

Mergi la inceput