Pufi iubiti de Ian-Feb 2010 (229) - LMA Alexia28!

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sorina_bz spune:

Citat:
citat din mesajul lui nyny


Hei... ce-i cu atmosfera asta aici????
aaaa scuze, n-am dat nimic de baut si poate din cauza asta. Pai atunci haideti fetelor la o crema de whiskey, un lichior, o sampanie... ceva



OOooo, bun-bun... . Chiar as bea o crema de orice, ca nu prea am mai beut nimika, de cand am ramas insarcinata...


Mami de adolescenta Diana-Teodora (30.05.1995) si pufuleatza Iris-Alexia (22.02.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nyny spune:

Citat:
citat din mesajul lui miremia

Multumim de bautura Nyny dar ceva dulce nu primim?

_
Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)



bineeee... tu ai vrut-o...
atunci haideti la trufe de ciocolata, tiramisu, sandwichuri cu inghetata, tarte cu lamaie, praline cu nuci, felii de mere inmuiate in caramel...

NA

VREI SI POZE???

PS.sper sa nu cedeze calculatorul

Mamica fericita de Mara si de David
Povestea Marei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorina_bz spune:

Citat:
citat din mesajul lui nyny

Citat:
citat din mesajul lui miremia

Multumim de bautura Nyny dar ceva dulce nu primim?

_
Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)



bineeee... tu ai vrut-o...
atunci haideti la trufe de ciocolata, tiramisu, sandwichuri cu inghetata, tarte cu lamaie, praline cu nuci, felii de mere inmuiate in caramel...

NA

VREI SI POZE???

PS.sper sa nu cedeze calculatorul



Moooama....asta se cheama deja orgie culinara...
Hai, Nyny, pun si eu la bataie niste felii de tort....poate le momim pe fete sa mai scrie cate ceva..

Mami de adolescenta Diana-Teodora (30.05.1995) si pufuleatza Iris-Alexia (22.02.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Citat:
citat din mesajul lui sorina_bz

Citat:
citat din mesajul lui nyny

Citat:
citat din mesajul lui miremia

Multumim de bautura Nyny dar ceva dulce nu primim?

_
Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)



bineeee... tu ai vrut-o...
atunci haideti la trufe de ciocolata, tiramisu, sandwichuri cu inghetata, tarte cu lamaie, praline cu nuci, felii de mere inmuiate in caramel...

NA

VREI SI POZE???

PS.sper sa nu cedeze calculatorul



Moooama....asta se cheama deja orgie culinara...
Hai, Nyny, pun si eu la bataie niste felii de tort....poate le momim pe fete sa mai scrie cate ceva..

Mami de adolescenta Diana-Teodora (30.05.1995) si pufuleatza Iris-Alexia (22.02.2010)


Eu primesc...di tati, si de la Nyny si din tortul lui Iris.

_
Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandruta spune:

Buna seara! Eu sunt in vizita pe la voi, am intrat sa va trimit o raza de soare la inceput de primavara, dar cred ca zambetele copiilor fac mai mult decat atat. Va doresc o primavara plina de veselie si culoare, sa fie toti pufuletii sanatosi, iar voi sa va bucurati de fiecare clipa langa ei!
Cristina mea e ok, i-am rupt turta imediat la 1 an, am si tuns-o a doua zi. De pe tava a luat seringa, papiota de ata si lingura (la cat e de pofticioasa si mancacioasa, nici nu ma mir!). Nu stiu ce-o iesi, dar ... Mai reusesc sa citesc cate o pagina pe saptamana sau nici macar atat. Astept sa se incalzeasca, poate ajung si eu la intalniri. Mi-e tare dor sa stau la palavre cu voi ... Dar vine ea vacanta de vara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomaca spune:

Citat:
citat din mesajul lui mandruta

Buna seara! Eu sunt in vizita pe la voi, am intrat sa va trimit o raza de soare la inceput de primavara, dar cred ca zambetele copiilor fac mai mult decat atat. Va doresc o primavara plina de veselie si culoare, sa fie toti pufuletii sanatosi, iar voi sa va bucurati de fiecare clipa langa ei!
Cristina mea e ok, i-am rupt turta imediat la 1 an, am si tuns-o a doua zi. De pe tava a luat seringa, papiota de ata si lingura (la cat e de pofticioasa si mancacioasa, nici nu ma mir!). Nu stiu ce-o iesi, dar ... Mai reusesc sa citesc cate o pagina pe saptamana sau nici macar atat. Astept sa se incalzeasca, poate ajung si eu la intalniri. Mi-e tare dor sa stau la palavre cu voi ... Dar vine ea vacanta de vara!


Multumiri de vizita si de vesti. Sa cresteti mari.

Povestea unui Dor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan un

Povestea Trandafirasului Raisa


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandruta spune:

Citat:
citat din mesajul lui tomaca

Citat:
citat din mesajul lui mandruta

Buna seara! Eu sunt in vizita pe la voi, am intrat sa va trimit o raza de soare la inceput de primavara, dar cred ca zambetele copiilor fac mai mult decat atat. Va doresc o primavara plina de veselie si culoare, sa fie toti pufuletii sanatosi, iar voi sa va bucurati de fiecare clipa langa ei!
Cristina mea e ok, i-am rupt turta imediat la 1 an, am si tuns-o a doua zi. De pe tava a luat seringa, papiota de ata si lingura (la cat e de pofticioasa si mancacioasa, nici nu ma mir!). Nu stiu ce-o iesi, dar ... Mai reusesc sa citesc cate o pagina pe saptamana sau nici macar atat. Astept sa se incalzeasca, poate ajung si eu la intalniri. Mi-e tare dor sa stau la palavre cu voi ... Dar vine ea vacanta de vara!


Multumiri de vizita si de vesti. Sa cresteti mari.

Povestea unui Dor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan un

Povestea Trandafirasului Raisa





Tudor Ioan mi-as fi botezat copilul daca era baiat...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomaca spune:

Citat:
citat din mesajul lui mandruta
Multumiri de vizita si de vesti. Sa cresteti mari.

Povestea unui Dor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan un

Povestea Trandafirasului Raisa




Tudor Ioan mi-as fi botezat copilul daca era baiat...




Povestea unui Dor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan un

Povestea Trandafirasului Raisa


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandruta spune:

Am remarcat semnatura... mi-a placut numele asta la nebunie... Asta inseamna ca trebuie sa fac si un baiat, nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomaca spune:

Citat:
citat din mesajul lui mandruta

Am remarcat semnatura... mi-a placut numele asta la nebunie... Asta inseamna ca trebuie sa fac si un baiat, nu?



Categorig! Spor la treaba

Povestea unui Dor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan un

Povestea Trandafirasului Raisa


Mergi la inceput