Vacanta in Turcia 2011 (11)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

Multumesc, Roxana.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gologanii spune:

Cat de cald este la sfarsit de iunie?
Ce statiune recomandati pentru familie cu copii, astfel incat sa nu fie diconfort termic?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

la sfarsitul lui iunie e cald bine, adica intre 30-35 grade in fiecare zi. eu am fost de 2 ori in perioada 25 iunie-2 iulie... si erau si 42

Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mralu spune:

Buna

Noi am vrea sa ne ducem la Miracle.Ati fost acolo? Ce parere aveti?

Multumim frumos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

aveti idee la inceput de mai cum e vremea? adica apa? in belek?
multumesc

bulinuta mamica de bulinel dragutel (19.07.2006 - 9:37)

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

La inceput de mai cred ca e cam rece apa. Dar daca e soare si frumos puteti face baie la piscina

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)

www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2


bijuterii noi la UNIQUE BIJOUX


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

multumesc...sper sa fie macar vremea frumoasa...

bulinuta mamica de bulinel dragutel (19.07.2006 - 9:37)

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

M-am hotarat in sfarsit. Am luat bilete la Club Hotel Turan Prince. Sa vedem ce va fi......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lenca spune:

buna fetelor,noi am luat bilete la hotel Titanic pt 20-27 iunie, cine mai vine cu noi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yasmine spune:

Citat:
citat din mesajul lui lenca

buna fetelor,noi am luat bilete la hotel Titanic pt 20-27 iunie, cine mai vine cu noi?



Am fost la Titanic, e foarte frumos, noi am fost foarte multumiti, am venit de acolo gravida cu al treilea copil . Aviz amatorilor!

Mergi la inceput