Vacanta in Turcia 2011 (11)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns caramel spune:

Teoretic, ce vrei tu nu se poate.
Pt. Buc-Antalya nu sunt curse de linie, doar chartere(care opereaza numai in sezon)
In acest caz, trebuie sa te intelegi cu agentia sa-ti vanda doar bilet de avion, fara cazare, ceea ce e foarte greu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

http://www.vreau bilete avion.ro/oferte-noutati/bucuresti-antalya,-tarom-274.html (situl e vreaubileteavion - daca-l scriu fara spatii nu-l ia, asa ca modifica tu in link)

Si mai sunt dar nu mai am eu timp acum sa caut

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)

www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2


bijuterii noi la UNIQUE BIJOUX


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SIMONABB spune:

multumesc Madau ! am facut deja rezervare !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Simona, ai luat bilete de pe site-ul dat de Mada? cum ai reusit, ca vad ca nu exista antalya in meniu?
merci,

Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Si aici au bilete de avion, zbor direct

http://bileteavion.infoturism.ro/antalya/bilet-bucuresti-antalya_22160.html

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)

www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2


bijuterii noi la UNIQUE BIJOUX


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danutz spune:

Citat:
citat din mesajul lui caramel

Anul asta mergem la Papillon Belvil! Am citit mult despre acest hotel si mi-a placut ca are foarte multa verdeata.

Cred ca ai facut o alegere inspirata. Noi am fost in 2008 si am fost foarte multumiti. O sa incercam si Papilon Ayscha in curand

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SIMONABB spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxanaz

Simona, ai luat bilete de pe site-ul dat de Mada? cum ai reusit, ca vad ca nu exista antalya in meniu?
merci,

Roxana


nu inca, am facut doar o rezervare. tariful acum este 270 eur / buc, obligatoriu cu retur la 7 zile. iar pt retur la 14 zile, pretul creste cu 80 eur. ma mai gindesc daca le cumpar sau anulez rezervarea si iau totusi prin agentie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Simona, merci, am trimis si eu mail si am primit acelasi raspuns. e clar ca pe noi nu ne avantajeaza, 270 x 4... plus hotelul... tot acolo ajungem si nu avem nici transfer. deci tot agentia e mai ok pentru acest caz.

Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

Doamnelor, am o intrebare. Caut o locatie cu plaja mare si intrarea in mare lina. Vreo idee unde gasesc asta pe litoralul turcesc?

Multumesc mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

plaja buna de nisip este in Lara si in Belek
oricum poti verifica la fiecare hotel, pe site-ul propriu sau pe cele specializate pentru calatorii.

Roxana

Mergi la inceput