Vacanta in Turcia 2011 (11)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

Vad ca sunt doar cateva hoteluri in turcia frecventate de ramani, ca numai despre alea se discuta.
Daca stiti ceva de Saphir Resort 5 stele va rog sa-mi spuneti...ca ne-am hotarat la el pana la urma ca nu-i chiar asa scump ca royal wings.
Editez: inca oscilez intre Delphin Botanik si Saphirul de 5 stele...........offfff

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Codruta din cate stiu eu multi romani se duc la Saphir - verifica si pe softpedia in topicele anilor anteriori.
si eu sunt in cautari si dileme anul asta... nu stiu deloc ce sa aleg. nu vreau sa dau mai mult de 2.000 eur pe vacanta... deci caut si ma razgandesc si iar gasesc ceva ce imi place.. si tot asa

Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns caramel spune:

Anul asta mergem la Papillon Belvil! Am citit mult despre acest hotel si mi-a placut ca are foarte multa verdeata.
Tipa de la agentia de unde am luat biletele mi-a spus ca e nebunie anul asta pe Turcia. Multe hoteluri sunt deja in stop sales, si sunt deja chartere unde nu mai sunt locuri.
Deci hotarati-va repede, ca sa gasiti locuri acolo unde doriti!
Va urez alegeri inspirate si vacante minunate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Codruta eu as alege Botanik. Are fff multa verdeata si am o "colega de odisee" care a mers acolo acum 2 ani parca si a fost foarte incantata. Plus ca hotelurile din lantul Delphin sunt ok, inca mai pastreaza calitatea serviciilor.



Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)

www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2


bijuterii noi la UNIQUE BIJOUX


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

Madau,
Sper ca e ok plaja si intrarea in mare, am inteles ca zona alanya e cam pietroasa.
Atata tot analizez, ca la Saphir sunt faine camerele, e mare psicina, nu-s multe camerele, parca nu e asa vanzoleala. La Botanik, au mai multe resturante, vegetatia e mai multa (cineva mi-a zis ca se simtea ca in sera......offfff), activitatea e mai intensa pentru copii..
Azi-maine trebuie sa ne hotaram...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

mie mai nou mi s-a fixat in cap Amara Club Marine. e HV1 .. si nu e bloc imi place ideea de holiday village... a fost cineva acolo?
Codruta, succes in alegere

R

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

Wawww Roxana e super acolo. Am citit acuma despre Amara pe softpedia, la superlativ e descris HV1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Codruta, merci, si mie mi-a placut asa la prima vedere. imi place si conceptul de all inclusive. cam departe de aeroport... dar nici in Lara parca nu as vrea
ce mai, am zis eu, Gigea nehotarata ma cheama

R

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

Nici noi nu ne-am hotarat, mai bine zis eu.
Ce ziceti de Club Hotel Turan Prince World Side? ati fost pe acolo careva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SIMONABB spune:

va rog frumos ajutati-ma cu urmatoarea informatie - de unde se pot cumpara biletede avion bucuresti - antalya fara escala ? (cu escala am vazut la liniile turcesti, dar dureaza prea multe ore).
am vazut ca pe booking preturile la cazare sunt mult mai mici decit pachetele vandute de agentii si vreau sa incerc varianta asta.
multumesc

Mergi la inceput