Vacanta in Turcia 2011 (11)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Carutul copilului se considera bagajul de cala al acestuia. (de studiat mai exact pe site-ul companiei aeriene cu care pleci). Nu se plateste la kg.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ch_dana spune:

Lavi, multumesc. Exact intrebarea lui pogonici o aveam si eu...in afara de asta, mi se pare cam greu pt un carut (desi nici alea sport nu-s foarte usoare). De strans se strange umbrela (e un Hauck Condor), asa ca, la ce preturi am vazut pt astea tip "buggy" , ramanem cu ce avem...

Oricum, o sa sun la Tarom ca sa fiu sigura.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yagmur spune:

Caruciorul il consider o necesitate; cand am fost noi, cel mic avea 1 ani si 8 luni, am avut un carucior mare dar a fost super; la avion a fost preluat, l-am gasit la scara avionului cand am aterizat, mergeam cu el pe plaja, seara adormea in carucior. La intoarcere s-a defectat avionul si am stat 8 ore in aeroport. Daca nu aveam carucior nu stiu ce ma faceam. Si pe boat trip am mers tot cu el.
Patutul la hotel e gen pat pliant, tarc.
Mentionez ca am fost la Papillon Belvil Belek si am fost tare multumita.Yagmur si Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pogonici1977 spune:

stiti cumva cum e patutul de copii- bebe la hotel Miracle Resort????



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns albinutza spune:

a fost cineva la hotel Botanik din Antalya ? urmeaza sa ne hotaram daca mergem sa nu la acest hotel, timpul e scurt si orice informatie e bine venita. multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns craluca spune:

eu am fost de 2 ori si am fost foarte incantata, mai ales de locatie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebec07 spune:

Citat:
citat din mesajul lui albinutza

a fost cineva la hotel Botanik din Antalya ? urmeaza sa ne hotaram daca mergem sa nu la acest hotel, timpul e scurt si orice informatie e bine venita. multumesc.

albinutza


Am fost anul trecut la Delphin si ne-a placut asa de mult incat am rezervat si am platit si pentru anul asta.
Dupa 4 vacante in Turcia aici am gasit cel mai bun raport calitate-pret.
Este, intr-adevar, unul dintre cele mai bune hoteluri pentru familii.

O zi buna si o vacanta cat mai frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns albinutza spune:

bebec, craluca , multumesc frumos . gata, am platit , acuma sper sa fie totul bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ch_dana spune:

Hm, pe-aici e o confuzie...exista mai multe Delphin :
- Delphin Botanik e in Alanya
- Delphin Diva, Palace, Imperial (ultimul se da in functiune anul asta) sunt mai aproape de Antalya, respectiv in Lara-Kundu

Bebec, tu unde ai fost ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebec07 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ch_dana

Hm, pe-aici e o confuzie...exista mai multe Delphin :
- Delphin Botanik e in Alanya
- Delphin Diva, Palace, Imperial (ultimul se da in functiune anul asta) sunt mai aproape de Antalya, respectiv in Lara-Kundu

Bebec, tu unde ai fost ?

Dana & Amelia (21.06.2011)

Eu am fost la Delphin Botanik World of Paradise din Alanya, singurul de altfel cu aceasta denumire.

Mergi la inceput