Vacanta in Turcia 2011 (11)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns albinutza spune:

Delphin Botanik World of Paradise din Alanya


greseala mea, am scris Antalya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floricik spune:

Albinutza noi am fost la Botanik in 2008. Chiar daca atunci nu aveam copil mi-a placut tare mult Luna Parkul pe care il au. Este un hotel vechi dar mereu a fost renovat. Plaja e cu pietricele, iar piscinele sunt f ok. Exista si piscina de relaxare.
Mancarea a fost buna si arhisuficienta.
Va recomand sa mergeti cu autocarul hotelului(gratuit) pana in Alanya. Este un oras tare cochet si merita vizitat.
Pe unele site-uri am citit si review-uri negative dar sincer nu inteleg de ce...
Daca mai ai intrebari...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Salut, vrem si noi sa mergem in Antalya in Lara la inceput de iunie. Am vazut ca temperatura medie e de 25 de grade, dar se poate face baie in apa marii? Mergem si cu copii mici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaiub spune:

ch_dana, noi am fost anul trecut in Turcia, la Maxx Royal si aveau inclusiv carucioare pentru copii. am fost cu niste prieteni care aveau o fetita de 1 an si nu luasera carucior de acasa, s-au descurcat la hotel, au luat si pentru baietelul lor, de 3 ani ... eventual poti intreba la hotelul unde o sa mergeti, daca nu au si ei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns albinutza spune:

floricik, multumesc frumos !
noi mergem cu masina si am fi vrut sa mai si vizitam cate ceva, ce altceva merita vizitat si sa fie relativ aproape de hotel ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lidiadanaila spune:

Te salut draga ALBINUTZA !!...ma ofer oricind sa discutam despre delphinuri...daca nu ai numarul meu , poti sa-l iei de la Cristina !!...anul asta vom merge la Imperial ( in anii trecuti am fost la Pallace , Botanik , Royal Wings )....plus vizitat aproape cam tot ce se putea vizita. Ma relaxeaza subiectul...abia astept sa vorbim !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lenca spune:

Si noi plecam anul asta la Iperial din 21.06.2012-28.06.2012, ar fi chiar super sa ne vedem acolo, dc mergi mai devreme sa ne povestesti cum este.


Elena, mami de 2 printese: Georgia -7 ani si 8 luni si Cosmina-3 ani si 8 luni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lidiadanaila spune:

...ei... o sa fii tu prima care o sa afle cum este la Imperial , noi intram in 23 iunie 10 nopti...oricum nu am deloc emotii...ma bazez pe ei !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lenca spune:

atunci ne vedem acolo la restaurant si la miniclub.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlinaEmi spune:

Vrem sa facem rezervare la Iberostar Bellis Belek. A stat cineva acolo sa-mi spuna si mie cum a fost, in special ma intereseaza cat este de dotat locul de joaca pt. copii ca nu mi-am dat seama de mare lucru din poze. Copilul este mic, 2,5 ani...

Mergi la inceput