**Buburuze de 2009 in actiune(8)**Hai DanaMi!!!!

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

mai voi cele doua cuscre ati scapat in fata calculatorului sa intelegem ca azi nu ati maia vut copii teroristi cris saraca de tine cred ca hormoni isi fac de cap fara of, si cu ciresu imi pare tare rau despre el ca tre sa il acoperii, a inceput miru sa dicteze acu sa te ti bine auzi la ea taci.

mady ma bucur sa aud ca esti mai bine

restul fetelo ce faceti? hai la apel ca altfel

ary este o miortanita nu a mai facut febra si nici diaree

ariciu a facut un anisor
ary povestea unui aricy

bijuteriile lui getik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Getuta,tu te-ai uitat in gurita fetei? mie mi se pare ca ii dau ceva dintisori/maselute?Cam asa imi facea si PAul,la fiecare dintisor sau maseluta el a avut si diaree,voma, stare de maraici si nesuferici .El nu imi face febra, dar a ta fiind copil normal, e normala si febra ,noi suntem o familie de speciali ,eu cu paul nu facem febra,Vali nu vomita nici sa-l bati [D:]....

Ajutati trandafirasul Raisa sa infloreasca
Lali de Paul ( 01.10.2009)! si 13+

Bazar DC , Ajutor umanitar , www.culoricuviata.blogspot.com/" target="_blank">Culori cu viata -bijuterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui cris_82

ce parere aveti de noua mea semnatura?

Mirunel terorista



BAZAR


S-a mai cumintit ca ai mai scos o mitraliera!

Da se strang ceva bani-dar nu d-au toti! Se fac 4 cadouri: 2 educatoare si 2 ingrijitoare. Mai exact flori ai bani. Azi d-na educ(aia mai tupeista) i-a zis tipei care strange bani ca nu crede ca merge la cumparaturi-adica insinua ca vor bani! Ideia e ca prefer sa d-au banii la gramada ca sa inteleaga si d-nele ceva, ca daca as cumpara flori la fiecare tot acolo ajung.
Noi nu avem Casco asa ca suportam reparatia.

Alina-Mirela mami deMaria(14.09.2010),Matei (15.05.2009) si David (27.06.2007)

POZE

Cum a aparut Printul!
Un ingeras in viata noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Anna multumesc! La Maria am inceput cu supica. Baietii mi-au fost mancaciosi dar dupa un an au luat-o pe cai gresite cu mancarea!

Alina-Mirela mami deMaria(14.09.2010),Matei (15.05.2009) si David (27.06.2007)

POZE

Cum a aparut Printul!
Un ingeras in viata noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia.p spune:

Seara gagici! Vin si eu pe inserate ca nu vreau sa cotizez ca n-am bani ...mama da cat ati mai scris...voi n-aveti de lucru nimic?
mady offf cum mai sunteti? sanatate si multi sa treaca repede!
Lali da mami si mie imi place liliacul foarte mult, abia astept sa apara sa-mi cumpar [:D}...si da continua sa faci ca si toate animalele pana te saturi...ma bucur ca ti-a fost mai bine
Asa Picky ia striga fetele poate se simt careva desi nu cred...mai ai umpic si scapi si de contractii...abia astept sa ne arati pozici si cu printesa mica...daca ai pozibilitate sa-ti faci gradina de flori fa-ti e o incantare
Moama lali ce ma speriasi cu tufaria aia de trandafiri tu nu stii ca is mai timida, era sa fac stop cand le-am vazut
Getik au ajuns martisoarele, multumesc frumos, sunt superbe, sa vezi ce i-au mai placut la sot, iti multumesc si pt martisorul meu, pana la urma l-am pastrat fluturasul cel colorat si pana de 8 martie imi va sta in piept
Alynta deci se dau bani la educatoare mai nou[bang[] peste tot numai cu plicul de bani reolvi ceva....bine ca nu a patit nimic soata...iar Mariuca e o scumpa bine ca a acceptat bine supica...defapt voi toti sunteti o familie frumoasa
Serialbastre, Getik sanatate multa la
Anna sa pup eu ochiosu mic si cretolinul nostru, ce frumos e si ce mare e...da auzi aici ce vroia sa faca https://picasaweb.google.com/annavladut/2AniSi#5579736099211068098 ? https://picasaweb.google.com/annavladut/2AniSi#5579736484925447714 e mortal si ce gene are. Ma bucur ca ti-ai facut timp sa ne pui niste pozici cu el ca imi era tare tare dor de el,,,ma incanta cand ne zici de Vladut, e foarte istet
Si al meu ma pupa foarte des mai nou, cred ca s-a indragostit de ma-sa ca sa nu mai zic ca una doua vine la tucate cand face vre-o prostie, doarte smecher
Ema ce vrei fata e harnic fiu tau si a facut balonase multe?
Getik ma bucur ca nu a mai gacut febra Aricica si ca e bine noi am fost la mami azi nu prea am stat pe acasa
Cris asa te vreau mami, nu te lasa la ei, nici eu nu ma mai las, mam a imi spune mereu ca m-am facut foarte rea...asta este daca asa se cere....da imi place noua semnatura
Mady ma bucur ca esti mai bine
Cuscrelele noastre ce se mai converseaza
Fetilii si -le va pupacesc si noapte buna!



http://lb2f.lilypie.com/WnZdp3.png" target="_blank"> Baietelul meu scump 23.mai.2009

http://picasaweb.google.com/portelechilavinia622" target="_blank"> Am produse de vanzare, va astept cu drag!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

neataaaaaaaaaaaa

haideti la ,perfuzabila cu nes,ceai fructat,trabuce si vougue..
si acum sa va spun ce nervi mi-a facut potaia: a reusit sa aunga la baie,si a daramat cosul de gunoi si pampersi de la miru,ob-uri si hartie igienica trona in toata casaimi vine sa dau cu el de azvarlita.Dupa ce l-am incins,s-a dus sa mai incerce putin peretele ca poate peste noapte n-o mai avea gust de usturoi.
Gataaaaaaa,nu mai pot..cu prima ocazie cum se incalzeste,afara cu el ca altfel nici de-o ciulama nu-i bun

A,si miru nu mai serveste dimineata lapte,ci doar seara la culcare.In schimb,ar manca ca sparta toata ziua..pai aseara papam,ne iubicim oleaca,facem baita,o imbrac in pijamalute,si hai sa-i incalzesc lapticul.Domnisoara scoate 4 lingurite si le pune pe masa,apoi se chinuia sa se urcein scaunul ei ca vezuse pe masa o juma de portocaa in farfurie si ea cica "pap"


mady pai daca voi somati,noi ne conversam ca cuscrele.dar ma bucur ca esti mai bine
emo potaia asta poate chia o sa gaseasca comoara..mai sti?
lali cum as arata la soata asa ceva?pe urma se trezea si el ca vrea o muher inflorata sa vada.Baga si niste osccilo ca te ajuta
getik oarecum fata,dar mai terorist a fost catelul.Da-l incolo de cires,ca imi trag altul la loc si oleaca de vasc
alynta [:-))) asta asa ea mai crescut si i-a mai zburat un grad ca a prins-o potera ca pentru al trelea puscoci nu avea permis.Da nu au pretentii deloc duamnele .Sunt sigura ca o sa dau si eu peste asemenea specimene,dar cu mine nu le merge.. .Off,pai in cazul asta e ok daca cunoasteti pe cineva la vreun service ca sa nu va coste mult manopera,ci soar piesele de schimb
lavi cum fata sa nu am de lucru?dar nu trebuie sa recuperz si eu absenteismul de zilele trecute?

Mirunel terorista



BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

neata
sunt cheauna de cap si de somn...de de mi-a fost frica, nu am scapat, e plin de muci si mai si tuseste imi vine sa ma bat singura. asa ca nu stiu cat o as ma prindeti ca nu vrea fara mine, neam.
picky asa ca mama draga nu cumpara nic ca sincer nu stiu in ce stare va fi ....daca e ca data trecuta sa ne tina 2 sapt, ma impusc la propriu. daca o fi luam atunci, nu-i bai...si sincer imi pare rau. mai vb pe mess.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simina1980 spune:

Neataaaaaaa!
Ieri am lipsit motivat-am fost intr-o mica plimbare cu sotul-a avut el treaba in Poiana Brasov asa ca m-am dus si eu sa vad muntii ca doar stiti ca sunt innebunita dupa munte.A fost frumos dar tare obositor ca am plecat la 1 noaptea si ne-am intors aseara la 6-scurta plimbarea.
Anna-am vazut pozicile cu Vladut-are un par si niste gene .Ce de lucruri stie-ai cu ce te mandri.
Ema- imi pare tare rau ca a racit Darius. sa treaca repede.
Cris-au o boala cateii pe cosul de gunoi,pe pampersi si ob-uri-eu stiu ca am avut un catel care manca hartie igienica...Ce bine ca mananca Miru-las ca e mai bine asa decat sa te chinui ca nu mananca.
Getik-cum mai e Aricica?
Lali-cum esti cu raceala?ti-a mai trecut de la frectia sotului?Mda frumos cadou
Mady-am citit ca esti mai bine,ca te-au doftoricit cavalerii tai?
Picky-mai aveti cu renovatul?Ce tare Stefi cu telefonul.......cred si eu ca s-a bucurat mama ta.
Lavi-tot la ore tarzii intri.....

Va las ca am o groaza de treaba-tre sa recuperez si ptr ieri......si nu am nici un chef ca doar vine week-end-ul.
Va pup si si !


Mamica de Razvan-Alexandru(24.08.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

neata am venit la ary este ok vioaie si nu a mai facut nici febra si nici diaree, etse ff cuminte si se joaca cu ursu si binenteles ca savureaza un bibi de lapte

cris ce tare a fost dogio, dar imi imaginez ce fata ai facut fetita sa vezi toate cele imprastiate. deabia astept sa vad cum redecorezi casa(la pictura ), ca veni vb de potaite a mmea este ff cuminte nu stiu ce este cu ea dar sa cumintit, dar oricum fuge de ary, si trebuie sa tund potaita sa vad cand o sa am timp ca iar ia crescut blanita e asa frumoasa dar naparleste asa ca oricat miar placea nu pot sao tin asa.

lavi ma bucur ca ti-au placut martisoarele, pai eu ti-am trimis potcoava ca ai zis ca aia iti place,

alynta bine ca sotul este ok si fiarele se repara, chiar daca costa, ma bucur ca mariuca papa supica, suculete ai inceput sa ii dai?

fetelor da se strang bani peste tot dar este mai rau cand daca un parinte nu are face diferente pt copii chesti asta este de pe vremea mea de la gradi adica acu vreo 22 de ani : am avut o educatoare ff chitroasa si hapsana si de un 8 martie m-ia zis de la obraz: sa ii spui mamei tale ca nu mai am ciorapi, si mama a venit la gradi si sa luat de ea si de atunci nu ma mai suportat si ma terorizat la fiecare pas gresit asa ca acum nici nu mai am ce comenta.

revin ca acu ma duc sa hranesc iepurasii.(piky sa sti ca si pe mine ma durut cand i-am taiat dar unu era bolnav il castrase altul si i se umflase zona respectiva de mama mama, dar si cand vad cum papa ary carnita

ariciu a facut un anisor
ary povestea unui aricy

bijuteriile lui getik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madyrizi spune:

neata!!!

eu mucesc la greu, am okii umflati in cap de nesomn... deci arat ca o , cu ghilimelele de rigoare.

baietii se tin numai de prostii. mai ales mihaita. el nu mai e racit si ne munceste pe noi, astia bolnavi .

getik, lavi, va . nu mi-ati dat conturile. poi ce faceti?

las ca ma fac io bine si sa vezi ce stau toata ziua numa' aici .


Mami de www.pregnancy-duedate.com/tickers/z7m2069icppvwhff.png" target="_blank">Mihai siwww.pregnancy-duedate.com/tickers/3n5z7sh3szzc8t5z.png" target="_blank">Alex
AlexsiMihai
AlexsiMihai
www.dianalaura.wblog.ro
NOUTATI IN ALBUM
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii

Mergi la inceput