Copilasi de Iulie - August 2004 * 67

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Citat:
citat din mesajul lui leeloo2004
Mei, copiii mei (ambii!) m-au innebunit cu Toy Story 3. Il vad zilnic, uneori si de cite 2 ori, stiu replicile inainte sa le rosteasca personajele...cind ii aud ca vor sa vada iar TS3 ma apuca pandaliile... Pina acum o saptamina cind le-am cumparat 3-ul, vedeau doar 1 si 2, unul dupa altul, tot zilnic...



hehe stiu cum e. iti dai seama ca eu am venit de la Londra cu Hamm si cu doamna Potatohead??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Gabi, iti doresc sa treaca repede.
Noi am avut perioada cartea junglei (la maria), perioada peter pan si perioada shrek (la oana)...
Aveam toata seria shrek (atunci cand erau decat 3 filme) dar ea voia sa-l vada numai pe al doilea. Rarisim mai bagam 1 si 3 ("ca sa ne aducem aminte ce s-a intamplat" si "sa vedem si bebelusii!" )
A trecut in momentul in care a aparut "forever" ca s-a speriat "asta e cu uratenii"...si am lasat-o mai moale!

Acum ca au crescut parca putem sa negociem ce filme vedem...sau o fi doar o impresie ?!:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Leeloo si noi am avut perioade din astea,stiu si acum replici din Cenusareasa si Alvin si veveritele......dar era o perioada buna fatza de cea de acum ma trec transpiratiile cand vine ora 8 seara si incepe "eu ce film vad in seara asta,da' unu nou!!...acu vreo doua seri ne-a salvat prima,a vazut un filmulet dragut cu doua fete gemene....maine seara iar ne salveaza cu un film cu gandaci si dublat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:


Citat:
citat din mesajul lui cristalina

Sa stii ca nu ma gandesc decat atunci cand imi spui, ca sa nu zici apoi ca te-ai tinut de balustrada scarii blocului din cauza mea...:)

"Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter.” (Mark Twain)

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)
poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amironeanu spune:

Salut!

Pentru cei care nu stiu ce sa raspunda la intrebarea "la ce mai uit azi" uitati aici torentul de care va spuneam acum ceva timp:
http://digitalfotoart dyndns org/ (unde este spatiu puneti . )
Gasiti de toate, inclusiv seria noua de la Tom si Jerry, firme cu Barbi, Magic English si cite si mai cite.

Week-end placut!

PS scuzati scurtimea mesajului dar mai ma chinui cu ceva declaratii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dorsilia spune:

hello

am fost azi la dr, de junghi am scapat de ieri, Slava Domnului, azi m-am dus doar in vizita de curtoazie...

dr. ne-a spus sa mai asteptam cu extractia dintilor lui Danu, ca nu e nici o graba, are dintii ok, cei de lapte se vor misca si ei la un mom dat, in mod natural, ce atata graba cu extractia asta nu stiu ce ma apucase ?! nu va avea nevoie de aparat dentar, dintii se vor alinia la locul lor o data cu cresterea maxilarului. Asa ca Danu a rasuflat usurat...deocamdata; suntem atenti si vedem ce si cum.

zapada e pana la genunchi si ninge inca tare

ma duc sa le dau cina si sa ne culcam mai repede ca io m-am consumat de numa toata noaptea de teama dentistului de azi, si n-am dormit ca lumea

un weekend linistit sa avem cu totii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

nu am avut timp de scris..dar v-am citit...
Andrea siteul este superb!!!!!!!!!!!!!!Am tot ce vreau si mai ales jocuri educative pentru PC!Multumesc mult!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Neatzaam fost la saniush,am facut supa cu galushte si saratele acum este timpul sa ma odihnesc
Andreeam am studiat si eu site-ul dar nu ma prea pricep sa fac download
Mandra azi si-a scos al treilea dinterespectiv un colt de sus...eu am fost mana a douaam incurajat-o si i-am spus ce miscari sa faca,a fost foarte curajoasa..(am avut mare noroc ca dintoloaga ne speriase ca-i va trebui un fel de anestezie generala sa-i scoata coltii de sus...dar dintele nou l-a impins pe cel vechi,speram sa avem noroc si la el de-al doilea)
Hai sa avem o sambata excelenta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Cuscrela, odihna placuta !
Andreea, am gasit si eu site-ul, e super fain, multumesc mult !! Ce mai face Matei, e ok ?? Pupici !
Olivia, sinteti ok, dap ??
Lia, ma bucur ca ai scapat de junghi si ca a fost bine la dentist ! Initial, la prima vizita, asa ne-a spus si noua medicul, sa asteptam ca dintii de lapte vor cadea singuri, dar am stat si tot stat si nika ! Ne recomandase ca Andrei sa manince ere si morcovi cruzi, sa forteze dintii sa se miste mai repede, dar gizmoul se plingea ca il doare si pas de se atingea de asa ceva !! Sou, dupa mai mult de doo saptamini tot la extractie am ajuns si dupa cum a tras de dintii aia, sigur nu cadeau singuri in timp util (cei din spate erau pe jumatate crescuti deja). Poate la voi o sa fie ok, eu in fiece seara la spalatul pe dinti ii hitzinam cu mina, doar doar se lasau si cadeau ... dar nada zero zipp !! Sanatate multa va doresc, o sa fie bine, ai sa vezi !
O seara linistita tuturor !


Alice si Andrei
"Seen it all. Done it all. Can't remember most of it"
www.youtube.com/watch?v=DybPQjeBQF0" target="_blank">By an ion

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Alice suntem ok..extrem de ocupati,de la spital direct la casa pana seara..dar ma pot lauda cu 3 bai terminate (zugravite si mobilate)https://picasaweb.google.com/alex.badoiu/Photo?authkey=Gv1sRgCJiys-TP4Zzr_QE#slideshow/5575425765856063474

pozele sunt facute cu mobilul..deci culorile nu-s cele reale..de ex galbenul din dormitorul tatalui meu nu este real...este aceeasi culoare ca-n baia lui Luca..

Mergi la inceput