LMA!!! Ghiocei de Martie-Aprilie 2009***308***

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

La multi ani, Ana!!! (transmit pe toate caile, ca doar e febletea mea)

Doamna mami de Ana, tin pumnii pentru maine, sa fie bine! Tot e ok ca macar incepi serviciul dupa ziua Anei, eu il incep exact de ziua lui Andrei...si fara nicio tragere de inima, in lumina ultimelor patanii...

Merci, fetele seminariste, pentru lamuriri si explicatii!

Pisik, abia astept pozele de la sarbatorirea minunii. Sa va distrati fain!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplyana_m spune:

La multi ani, Ana Bianca!!!




La multi ani, Sorina Maria!!!





La multi ani, PetraTudor!



http://www.lucamic.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramona7575 spune:

La multi ani ghioceilor de astazi sa fie sanataosi , blanzi si ascultatori !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

Care-mi trimisesi pe mail cartea Irinei Petrea? Si de ce? Ca io-s anti supernanny!

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
Where there's a will there's a way
cioburi de viata in 3


Si mie !! o fi intrat super nanny

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

ANA

Sa fii sanatoasa minune mica si frumoasa ca de restul se ocupa familia ta minunata !!!

Asteptam pooooozeeeee!!!

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

PETRATUDOR

Ce rau imi pare ca nu mai intri pe aici !!sa fii sanatoasa si fericita si de acum incolo !!

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Ilinca, tare Sophihi si la capitolul asta, oare cu cine seamana ?
Si la noi linge afara dupa cum zice Ada careia nu-i mai tace gura, zau ca parca i s-a deschis supapa vorbitului, intr-una ne zice cate ceva

Anaan, spor la scris !!

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Da chiar asa cine a trimis mail-ul acela ??!
Asta e ca faza cu feisbucul nostru care s-a creat singur , mi se parea corect sa luam o decizie in acest sens pe forum cum am dezbaut cate stelute si maimute sa punem pe prima pagina sau altele de genu' ...

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Haha, novus, apoi ca-i plac baietii frumoshi clar cu mine samana, dar io eram super timida spre bleaga la varsta ei...asa ca indrazneala o are de la taica'su:))
No, dar ce mister mare cu super nanny. Io zic asa:
- cine a trimis n-a intrat azi pe aici, habar n-are ce discutam noi, ca ne batem capul cu "misterul";
- cine a trimis s-a speriat ca o s-o "tragem la raspundere", hahaaa...io chiar ma bucur ca a trimis-o, ca m-au tot acuzat niste tipe pe forum ca o combat pe petrea aia fara sa-i fi citit toata capodopera (mi-au fost de-ajuns emisiunile si cateva citate din carte). Acum am material, chiar am citit vreo 20 de pagini (bine, asa, "citire rapida, cred ca in 3 minute a fost gata prima lectura) si cum doarme Sophiphi (de 10 minute!!!) o sa mai citesc, daca tot nu e animatie pe forum!
Dar as prefera animatie pe forum!!!
Novus, stii tu treaba aia de care am discutat noi...m-am gandit ca n-are rost sa ma incarc cu ceva ce n-ar trebui sa ma priveasca/ afecteze, habar n-am cum e pana la urma, daca persoana ne ia de prosti/ are probleme reale/ joaca teatru/ face experimente...pur si simplu am decis sa mi se rupa! (si nu, nu am fost la niciun seminar motivational:)) Dar apropo de asta, imi place ca i-a dat ghes Dyannei spre o perspectiva optimista. Foarte bine ai actionat in ceea ce priveste serviciul, Dyanna! Nu trebuie sa le dai satisfactie, ia-o ca atare si gata)








Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

ilink, ia zi tu la baba de ce aveam io impresia ca esti profa de engleza si nu de filosofie?

Mergi la inceput