Puiuti de Sept-Oct 2011(7)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns magddalena spune:

Scuzati-ma am uitat sa o felicit pe ATROSIK(sper ca am scris bine)ma bucur pt tine ca vei avea baietel felicitarisa fie sanatos si sa va bucurati de el.Eu ma simt asa de rau sper sa nu afecteze cu nimic pe bebe..pup la toate(sorry ca sunt cu moralul la pamant imi revin repede..sper) +7

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magddalena spune:

SCUZE ATHOSIK am scris rau numele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns athosik spune:

Citat:
citat din mesajul lui seidana

Atosik.. acu ma gandesc si eu cu emotie ca poate poate luni la dublu test imi arata si mie putza ... mancalar mama sanatos sa fie.. ma bucur ca ma iau greturile...
Oricum eu sunt hi... Si dr de familie s-a distrat de mine cat de zburatoare sunt..
Apropo am tensiunea critic de mica 8/4 ...

11 .. DD ajuta-ne sa avem sanatos !


Asa sa fie!!
Si apropo de tensiune si eu o am 90/60 ...
Pusilici!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns athosik spune:

Citat:
citat din mesajul lui magddalena

Scuzati-ma am uitat sa o felicit pe ATROSIK(sper ca am scris bine)ma bucur pt tine ca vei avea baietel felicitarisa fie sanatos si sa va bucurati de el.Eu ma simt asa de rau sper sa nu afecteze cu nimic pe bebe..pup la toate(sorry ca sunt cu moralul la pamant imi revin repede..sper) +7

Multumim si stai linistita dak poti sa papi suc de la lamaie cu miere pt gat!!!!
Sa te faci bine!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns athosik spune:

Citat:
citat din mesajul lui magddalena

SCUZE ATHOSIK am scris rau numele

Stai linistita .... inteleg eu!!! Athosik vine de la numele catzelului meu ... pe mine ma cheama de fapt LAVINIA ... dar nu ma lasat si am ales acest nume pt k sigur nu il avea nimeni!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Buna gravidutelor!!! Ce faceti?
Athosik felicitari !! Abea astept sa vedem cat mai multe dintre noi samburicii din burtici,sa stim toate ca ei sunt bine,cresc armonios si abea asteapta sa ne cunoasca !



Ajutati trandafirasul Raisa sa infloreasca
Lali de Paul ( 01.10.2009)! si 9+

Bazar DC , Ajutor umanitar , www.culoricuviata.blogspot.com/" target="_blank">Culori cu viata -bijuterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns May3 spune:

buna din nou, incerc sa scriu alea 10 mesaje sa apar in timp real. cu toate ca mi se pare aiurea si exagerat... de parca as fi vreun terorist al internetului.


in fine, merci de sfaturi pentru greata. dar sfaturi pentru acidul asta de la stomac aveti? :)
asta ma omoara pe mine...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Athosik ... Am citit ca tensiunea e mica si scade in primul trimestru... lasa ca ne facem noi mari..

11 .. DD ajuta-ne sa avem sanatos !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

May 3,Daisybine ati venit si sarcina usoara va doresc

May 3nu stiu daca exista remediu pentru acidul din stomac.

athosik felicitari pentru sa creasca mare si frumos

Fetelor apropo de nume eu m-am gandit, daca este fetita o va chema Anastasia-Maria si daca este baietel Matei-Anastasis asa vreau eu dar nui stiu daca si sotul in cazul in care este baietel.



Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt 10+ cu .
Doamne, ajuta-ne in continuare!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annare spune:

...buna fetele....imi pare rau si imi cer scuze k nu am mai intrat pana acum,dar am avut f multa treaba la serviciu.....iar acasa nu am net...noi suntem bine..crestem in burtica la mami...saptamana asta merg sa mi fac analizele .iar pe 21 sunt programata la dr...sper k de data asta sa i pot auzi si eu inimioara bebelului meu,pt k data trecuta era prea mica sarcina..va pup pe toate si sa aveti o zi cat se poate de frumoasa

7+

Mergi la inceput