Puiuti de Sept-Oct 2011(7)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns athosik spune:

Neatza dragelor,

Va doresc un Valentine'S Day minunat si plin de dragoste ... noi(eu cu bebe) vom fi singurei pentru k sotzul intra pe tura de noapte ... dar incerkm sa recuperam pe 15 feb , apoi pe 17 feb (k e ziua lui) si cu siguranta noi ne vom iubi romaneste ... adik de DRAGOBETE

Sa va zic vestile noi ... sambata (12 feb) am fost la dl dr sa facem masuratorile pt dublu test ... si miercuri mergem sa il si "executam" sperand sa fie bine!!!Si cum se uita medicul asa la ecograf am vazut cum se misca,am vazut 2 manute si doua picioruse si "chestiutza"...la care medicul a adaugat ... VA FI BAIETEL .... ochii sotzului meu au inceput sa sclipeask de fericire

Ink nu ne-am gandit la un nume ... deocamdata este BEBE

Va salut foarte calduros pe toate si chiar sper sa incheiem aici niste prietenii care sa dureze si dupa aceasta minunata "calatorie"!!!

Va pupacesc si revin cu noutati!!!
Sa aveti grija de voi si de BB-ei!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

Felicitari Athosik !
Cred ca esti prima care afla ce ascunde in burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca050 spune:

Athosik ma bucur tare mult pentru voi.
Intradevar esti prima care afla sexul copilului. Eu abia peste o saptamana o sa merg la masuratori , parca nu mai am rabdare. Sper sa ne spuna si noua ce este bebe . Si sotul meu vrea tot baiat dar ce-o fi e bine venit.

11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Neta fetelor..
Vad ca ati fost cumintele zilele acestea..
Eu mai iau utrogestan inca o luna cel putin , adica se vor face 14.5 sapt si tot tratament..
Si eu m-am programat pt lunea viit dimineata la dublu test.. din cate am inteles si ecografia si analizele de sanger imi vor fi facute in aceeasi zi..
De dimieata am fost sa imi ia sange pt analizele normale..Urmeaza sa merg la toxoplasma, citomegalovirus, listeria, rubeeola, numai ca la spital nu raspunde nimeni .. Voi le-ati facut ? sau le veti face>

Va doresc o zi buna.. ca la mine a inceput cu dureri de cap..

10 + .. DD ajuta-ne sa avem sanatos !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

aaa. felicitari ATOSIK.. cat timp ai de a vazut dr baietelul?
Sa ne ajute Doamne Doamne sa fim toate bine si sa ne bucuram de bijuterii..

10 + .. DD ajuta-ne sa avem sanatos !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea2011 spune:

Felicitari Athosik! ce veste minunata! cred ca nici tu nu te asteptai sa aflii deja. Te pup si ma bucur pentru tine!

11 saptamani+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns athosik spune:

Citat:
citat din mesajul lui JadeJador

Felicitari Athosik !
Cred ca esti prima care afla ce ascunde in burtica


DA ... cred k DA!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns athosik spune:

Citat:
citat din mesajul lui raluca050

Athosik ma bucur tare mult pentru voi.
Intradevar esti prima care afla sexul copilului. Eu abia peste o saptamana o sa merg la masuratori , parca nu mai am rabdare. Sper sa ne spuna si noua ce este bebe . Si sotul meu vrea tot baiat dar ce-o fi e bine venit.

11+


Eu nu imi doream neaparat un baietel .... dar dak asa a vrut cel de sus ... asa sa fie ... doar sa fie sanatos!!!!!
Va dorim multa bafta!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns athosik spune:

Citat:
citat din mesajul lui seidana

aaa. felicitari ATOSIK.. cat timp ai de a vazut dr baietelul?
Sa ne ajute Doamne Doamne sa fim toate bine si sa ne bucuram de bijuterii..

10 + .. DD ajuta-ne sa avem sanatos !


Sambata aveam 12 sapt si 3 zile !!!! Dar a zis dl doctor k sta asa de bine incat nu exista nici un dubiu ... si cred k are si un eco ceva mai performant!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns athosik spune:

Citat:
citat din mesajul lui andreea2011

Felicitari Athosik! ce veste minunata! cred ca nici tu nu te asteptai sa aflii deja. Te pup si ma bucur pentru tine!

11 saptamani+

Multumim la fel!!!!
Abia astept sa facem un clasament : cate fetitze si cati baietzei vor fi in odiseea noastra!!!!

Mergi la inceput