Puiuti de Sept-Oct 2011(7)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns May3 spune:

Nu puteau sa fie 5 mesaje?
jesus. pana ajung la 10 chiar ma enervez...
si n-am voie, dlor moderatori sa ma enervez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns May3 spune:

uite-l si pe al zecelea.

se poate sa modereze cineva si raspunsurile mele sa ajung sa vb si eu cu cineva si sa nu vb singura?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea2011 spune:

may 3 , toate am trecut prin asta.
Cate saptamani ai? nu te supara din nimicuri.


11 saptamani+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca050 spune:

Citat:
citat din mesajul lui zubi

pe mine azi m-a cam durut burtica, niste intepaturi asa mai jos,si sunt un pic ingrijorata, pana acum nu prea am avut,sincer,nu am laut nici un no-spa in toate sapt astea,pt ca nu a fost nevoie,azi am laut,pt ca durerea nu mai ceda,si inca ma inteapa,de azi dimineata pana acum...se mareste uterul, nu-i asa?si de aici durerile,sper, cand ajung acasa stau cumintica in pat si atat

11+


Draga zubi nu te speria. Si pe mine ma mai inteapa burtica pe jos, mai ales cand fac miscari bruste dar cred ca e normal. Doar ne dezvoltam , nu ?

11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

May 3 cate saptamani ai?Ceva simptome?



Maryyan, dar ce preturi sunt alea?2 500 euro? este mai mult decat salariul meu peun an Eu o sa caut ceva mai ieftin.

Zubi, si eu mai simt intepaturi pe acolo.Cred ca din cauza ca se mareste uterul.Vineri am programare la doctor si o s-o intreb daca este normal.

Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt 11+ cu .
Doamne, ajuta-ne in continuare!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_iasi spune:

buna seara fetelor,multumesc mult pentru incurajarile facute,sunteti toate niste solitare si dargute,o sa v mai scriu,intre timp pna va mai inflori bostani si la noi,ma gandeam acuma poate celui din burtica nu i-ar fii placut sa-si serbeze ziua cu fratiorul adica baiatul nostru de 2 ani care e nascut tot in luna octombrie, am nadejde la dd ca va reveni si la mine un bebe poate fii fetita ca sa avem pereche.va pup noapte buna si multa nadejde la dd si pupci,multumesc din nou pt toate incurajarile.

asteptam cu nerabdare un ingeras 4 + inclusiv si Teodor de 2 ani si 4 luni.[baitel]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_iasi spune:

aa si o rugaminte sa ma scoata si pe mine cineva din lista....sunt cam naroada nu ma pricep la astapupici si mai vb,
PS bun venit noilor burtici!!!

asteptam cu nerabdare un ingeras 4 + inclusiv si Teodor de 2 ani si 4 luni.[baitel]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Daisy_M spune:

Saluuuut!
Si pe mine ma ma iau niste crampe de vreo 2 zile incoa'.. N-am ajuns la dr. sa intreb, abia joi avem programare.

Fetelor, am o problema:cred ca ma pricopsesc cu un herpes la gura :(
ati mai avut astfel de probleme sau ati vb cu medicul despre asta. Mie mi-a mai aparut herpes de vreo cateva ori de-a lungul vietii dar acum mi-e teama sa folosesc vreun medicament fara sa intreb.

Scuze pentru tonul morocanos: greturi, dureri de cap, posibila raceala + beleaua de herpes...
Pup, multumesc pt. sfaturi!

9+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bujo spune:

Ioana imi pare rau, iti doresc sanatate si sa vina repede un bebe.
Marryan dar nu poti sa le cumperi de la noi? Sau ai de platit mult la vama? Ca ai putea sa dai o fuga pana la Iasi.

bujo mami de Filip si 11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlinaBu spune:

Ioana imi pare rau . Poate vi cu vesti bune chiar de luna viitoare


Mi-a venit rezultatul de la BHCG 4093.00 si valoriile sunt
Barbati < 2.5
Femei < 5.3
Sarcina
-sapt 1,3-2: 16-156
-sapt 2-3: 101-4870
-sapt 3-4: 1110-31500
-sapt 4-5: 2560-82300
-sapt 5-6: 23100-151000
-sapt 6-7: 27300-233000
-sapt 7-11: 20900-291000
-sapt 11-16: 6140-103000
-sapt 16-21: 4720-80100
-sapt 21-39: 2700-78100

acuma cine stie .. sa imi interpreteze si mie ?

DD a facut o minune! Sunt o fost aspiranta optimista si -duta fericita! 5+

SILUAN TREBUIE SA TRAIASCA! DA-TI O MANA DE AJUTOR!!!

Mergi la inceput