Puiuti de Sept-Oct 2011(7)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marryan spune:

ioana imi pare rau ca treci prin astfel de situatie neplacuta, si inacelasi timp vad cit de puternica esti si te imbarbatezi, te admir sa stii o sa ne ajungi din urma ai sa vezi


bine ai venit maria, sarcina usoara si bebe sanatos la terment iti doresc

incetul cu incetul grupul nostru se mareste

aaa si Felicitari lui antoshik pentru primul cuculet din grup, sa fiti sanatosi incontinuare
peste o saptamina si eu voi afla ce avem in burtica

11 +

Cu Ajutorul lui Dumnezeu sper sa ajungem cu bine pina la final!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zubi spune:

Citat:
citat din mesajul lui athosik

Citat:
citat din mesajul lui andreea2011

Felicitari Athosik! ce veste minunata! cred ca nici tu nu te asteptai sa aflii deja. Te pup si ma bucur pentru tine!

11 saptamani+


NUUUUUUUUUUUUU .... clar nu ma asteptam!!!Dar a fost foarte emotionant ... mai ales cand l-am vazut ce activ este si o inimioara asa de mica galopa asa de repede!!!!!
felicitari din suflet, sapt asta vroiam sa merg la dublu test,dar dupa ce am vazut ca tu ai aflat la 12 sapt si teei zile,ama amnat pt sapt viitoare,ca paote cine site:), vedem si noi ce se ascunde in burtica

11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uliiasi spune:

Luiza77, multumesc mult de informatii. O sa sun sa ma programez. Ce program e asta frate 11.40 - 13.00??!?! Pai cate persoane are timp sa vada in intervalul asta? 2?! 3?! Ce ciudat.
ioana, imi pare tare rau va s-a intamplat asa, data viitoare poate va fi cu noroc, ai incredere ca o sa fie bine!

Iulia, mamica fericita de David Andrei (04.07.2009) si 7+
www.youtube.com/watch?v=o2K9w09EPiU" target="_blank"> Botezul lui David
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns athosik spune:

Citat:
citat din mesajul lui marryan

ioana imi pare rau ca treci prin astfel de situatie neplacuta, si inacelasi timp vad cit de puternica esti si te imbarbatezi, te admir sa stii o sa ne ajungi din urma ai sa vezi


bine ai venit maria, sarcina usoara si bebe sanatos la terment iti doresc

incetul cu incetul grupul nostru se mareste

aaa si Felicitari lui antoshik pentru primul cuculet din grup, sa fiti sanatosi incontinuare
peste o saptamina si eu voi afla ce avem in burtica

11 +

Cu Ajutorul lui Dumnezeu sper sa ajungem cu bine pina la final!




Multumesc!!!!Va astept si pe voi cu vesti ....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns athosik spune:

Citat:
citat din mesajul lui zubi

Citat:
citat din mesajul lui athosik

Citat:
citat din mesajul lui andreea2011

Felicitari Athosik! ce veste minunata! cred ca nici tu nu te asteptai sa aflii deja. Te pup si ma bucur pentru tine!

11 saptamani+


NUUUUUUUUUUUUU .... clar nu ma asteptam!!!Dar a fost foarte emotionant ... mai ales cand l-am vazut ce activ este si o inimioara asa de mica galopa asa de repede!!!!!
felicitari din suflet, sapt asta vroiam sa merg la dublu test,dar dupa ce am vazut ca tu ai aflat la 12 sapt si teei zile,ama amnat pt sapt viitoare,ca paote cine site:), vedem si noi ce se ascunde in burtica

11+

Multumim!!!
Poate ai noroc si tu sa stea BB intr-o pozitie favorabila si sa vrea sa va arate ce este!!!!Multa bafta!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns May3 spune:

Daca mai scriu un mesaj, cred ca ajung la sapte. pana ajung la 10 cred ca ma las pagubasa...

eu n-o sa vad ce am decat pe la sapt 22...
ca aici asa se face. n-au nicio treaba. parca-s batuti in cap....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zubi spune:

Ioana, imi pare tare rau..dar asa sa fii mereu, optimista, si vei vedea cum Dumnezeu iti va trimite un bebe sanatos cat mai curand, se spune ca daca e ceva in neregula cu fatul,atunci corpul stie singur si il da afara, poate cine stie...sa nu fii trista:9

11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marryan spune:

fetelor eu am fost duminica adik ieri si mam uitat de patuturi, carucioare, balansoar, ce sa va zic miam clatit ochii bine de tot, la cit am facut calculele im trebuie 2500 euro ca sa le achizitionez pe toate, na ca la noi e tara minunilor.
spre exemplu un balansoar costa in jur de 800 dollari, paturi de la 500 dolari in sus, carucior, de la 150 dolari cel mai ieftin, paturi de schimbat bebe 500 dollari un set pentru noi nascut hainute pu maternitate costa 100 dolari cika italiene si antialergice



11 +

Cu Ajutorul lui Dumnezeu sper sa ajungem cu bine pina la final!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zubi spune:

pe mine azi m-a cam durut burtica, niste intepaturi asa mai jos,si sunt un pic ingrijorata, pana acum nu prea am avut,sincer,nu am laut nici un no-spa in toate sapt astea,pt ca nu a fost nevoie,azi am laut,pt ca durerea nu mai ceda,si inca ma inteapa,de azi dimineata pana acum...se mareste uterul, nu-i asa?si de aici durerile,sper, cand ajung acasa stau cumintica in pat si atat

11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns May3 spune:

pana imi apar mie mesajele, voi ajungeti la pagina 20 si incepeti alt capitol.
ce aiurea....

Mergi la inceput