Colectia de toamna-iarna 2005 (21)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns meems spune:

Anda, baga si tu titlul melodiei si cine o canta, ca eu am incercat sa accesez link-ul postat de tine si primesc mesaj: This video is not available in your country, sorry about that. Ce e, mama, de e interzis in America?
In alta ordine de idei... mi se rupe sufletul, si pentru Nichita, si pentru tine. Io nu stiu, sincer, cum mai rezistati la atatea otite... si ganduri bune de sanatate.

Cami si Noki, sanatate multa si pentru fetele voastre!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

meems: merci, m-ai simtit, sunt cam disperata ca nu stiu ce sa-i mai fac sau la ce medic sa-l mai duc. imi scapa problema din maini si in general urasc asta, daramite cand e vorba de sanatatea pisoiasului meu.

melodia e cantata de ZAZ si se numeste Je veux

normal ca e interzis in state, e in franceza si pe deasupra vorbeste si despre libertate si despre faptul ca nu banii o fac fericita te rog sa pay attention to lyrics.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Ta-naaam! Nu cumva e ziua lui Bic chiar azi? Am avut eu asa o revelatie in drum spre servici, sunt 90% ca azi e ziua lui Bic, sper sa nu ma insele memoria obosita.

La multi ani Bic !!! Sa fii sanatoasa si sa realizezi tot ce iti doresti!!!

Anda ar iesi scorpion again. Termenul se calculeaza UM + 9 luni + 7 zile, e simplu! (eu calculez mai simplu cele 9 luni ca sa nu le numar: aceeasi luna (1, 2 sau 3 din anotimpul precedent)
Sa vedem :)
Voi imi faceti galerie "in timp real"

In alta ordine de idei, n-am din pacate idei pt otita lui Nichita, ii zic doar sanatate multa! Apropo de idei: Catel de usturoi in ureche ai incercat? Eu mi-am pus, peste noapte, cand m-au durut urechile si m-a reparat.

Sunt de acord 100% cu ce zici in privinta concernelor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Guten morgen!

Anda, aoooleu, asta mai lipsea amu! Ce sa mai zic decat sanatate si nervi de otel! Ce figura esti cu melodia aia. Nu stiam ca-ti place atat de mult.
Eu prefer totusi varianta italieneasca: ZAZ, Mi va. Mi se pare mai melodioasa. Deh, am ceva cu Italia these days.

Biculet, ti-am tras o uratura-muratura si pe FB, dar o reiterez si aici: sa fii happy si sa ai parte de bucurii nenumarate din partea celor dragi!

Multumim pentru urarile de sanatate, si-au facut efectul instant, in sensul ca nici nu s-a mai imbolnavit, slava cerului! yuuhuu!

Lavi, care memorie obosita? Memorie de elefant, poate vrei sa zici.

Intr-o alta ordine de idei sunt la cura de slabire si ma dispera ca cele 3 kile in plus s-au insurubat al naibii de bine si nu prea vor sa plece.

Poze cu noi 1 si 2
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


There are no shortcuts to happiness!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corap spune:

la multi ani, biculet!
io m-am repatriat de cateva zile, dar am avut o lene constanta - asa ca poze n-am.

imi pare rau sa aud de inca o otita a lui nic - orelist bun de copii eu stiu in buc pe silvia samuila. ok, stiu ca le-ai incercat pe toate, dar n-am alta idee. ma gandesc ca totusi ar trebui sa existe ceva care sa-i contracareze sensibilitatea asta.

in alta ordine de idei, v-am spus ca fi-mea vomita la miros de peste - si pediatra, dupa ce m-a trimis si la eco - mi-a zis ca medicina traditionala n-are remedii la asa ceva, sa ma duc la homeopat. noah, asta apropo de discutia nesfarsita cu privire la bilute - bine, eu am si o prietena cea mai buna care crede in de-astea si in 2 luni de tratament homeopat i s-a redus un fibrom uterin de la 4/5 la 2 cm - se ami duce peste 2 luni la eco, ca a zis sa incerce inainte de a se opera. daca mi se repara si anuka, incep si io sa cred

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Corap, cum a fost in concediu?
Vrem impresii chiar si fara poze!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Corap, bine ati revenit! Astept impresii si poze ... cand ai timp si chef!
Eu zic sa incerci si homeopatul, eu merg pe varianta aceasta cu Daria si ne merge binisor.

Am dres-o aseara pe Daria cu aerosoli!

La multi ani, Biculet!!! Sa fii sanatoasa si sa ai parte numai de surprize placute!


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Cresc si iar cresc ... !

“The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.” (Pablo Casals)

Pixy's Style - BIJUTERICILE MELE ...

Ramas bun, EMMA! Nu te vom uita niciodata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns meems spune:

Bic, Multi Ani fericiti si tot ce-ti doresti! Te imbratisez cu drag Si neaparat trebuie sa facem cumva sa ne intalnim in viitorul apropiat. Sa ai o zi superba!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

ptr muci nesfarsiti la noi a mers de minune Sinus Stop (luat de la plafar). E mai tare ca Sinupret-ul si mult mai ieftin.
(ma rog, la nic nu mai merge doar zeama asta, aici treaba e mai complicata).

Noi am fost la dentist, adica eu si Ilinca. Desi doar ii cazuse o plomba, a plans si a tremurat mai rau ca la extractie de masele. Naspa treaba, ca mai are o carie, deci peste cateva saptamani mergem iar la dr.

Bic la multi ani!

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

pesimistul este un optimist bine informat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_alexia spune:

La multi ani, Bic! Aniversare fericita si numai bucurii!

Eu am petrecut seara prospectand concediu la bulgari .

Marea descoperire a saptamanii: se pot face chiftelute si coapte in cuptor! Sa nu-mi spuneti ca stiati de secole, ca va cert ca nu mi-ati spus si mie .

Mergi la inceput