Colectia de toamna-iarna 2005 (21)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Guten morgen!

Am tras aseara o sarbatoreala gigea a lu' nea Valentin iar acum incerc sa revin cu picioarele pe pamant.

La solicitarea fetelor, o sa trimit filmuletele nemtesti in contul comun, ca sa aiba toata lumea acces la ele. Zilele astea, nu stiu exact cand, pentru ca nici nu stiu inca sub ce format sunt, pentru ca Sarah se uita la ele la mama si trebuie sa le preiau de acolo.

Lavi, foooarte fain cred ca te simti cand vezi ca Silviuk iti calca pe urma cu olimpiadele si concursurile de mate.Sa ne tii pumnii sa nu ne virusam (prea tare), ca azi de dimineata era cam popandau bufnita. A dormit la mama si se vaita ca o cam doare bostanul si cam tusea.

Leea draga, ce decizie ai luat?

Poze cu noi 1 si 2
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


There are no shortcuts to happiness!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_alexia spune:

Noki, hihi, vad ca tineretul sarbatoreste V-Day. Noi, astia mai statuti, dadeam aseara cu aspiratorul

Cred ca intr-un an, doi, o sa scriem pe-aici povesti cu inimioare de la gradi/din clasa 1 .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinamh spune:

Citat:
citat din mesajul lui maria_alexia
Cred ca intr-un an, doi, o sa scriem pe-aici povesti cu inimioare de la gradi/din clasa 1 .

noi lucram la felicitarile de dragobete... andrei e gata cu a lui, , iris s-a apucat de doua... una e pentru mami, ca si pe mine ma iubeste, si cealalta pentru iubitul de la iasi. pe a doua trb musai s-o terminam repede, sa o si trimitem.
asa ca... pentru noi povestea cu inimioare a inceput deja.

Cristina
Atelierul de creatie Biblioteca Nazdravanilor Naz si Ani, eroi de poveste
www.talentedenazdravani.ro/concurs_desfasurare.htm" target="_blank">Concursul saptamanii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns meems spune:

Scot capul din santier! Suntem aproape gata, Doamne-multam! Rianna a dormit aseara in camera ei noua, pentru prima data, si era atat de incantata

Noki, sa-ti fie de bine sarbatoreala de ieri

Cristinamh, frumoase felicitarile voastre. Riannei i-am cumparat gata facute, ca n-am avut vreme sa stam sa le fabricam noi... poate la anu’. Si-a scris ea doar numele pe ele, si a lipit ceva abtibilde. Au facut schimb de ele la gradi saptamana trecuta.

Lavi, ce fain povestesti tu acolo de Silviuta Bravo pentru eleva constincioasa, auzi draga sa-si plateasca concursurile din banii de buzunar Cred ca iti creste inima cand o vezi asa!

Leea Eu nu prea stiu ce sa adaug pe langa sfaturile care ti le-au dat fetele, decat ca raspunsul tot la tine e (stiu, si asta s-a spus deja, dar am simtit sa reconfirm afirmatia). Multa putere si asteptam sa ne spui cum esti!

De Crissy stiti careva ceva? E la Bucuresti cu Bea?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

Pe principiul si al meu e bun la mate, azi cand am venit de la serv jucau un fel de popice.in loc de popice aveau pionii de la nu te supara frate si in loc de bila mitebeens. sau cum se scrie.
partea uimitoare ca el tineascorpul si ptr el si ptr taica-su. aveai 38 ai dat 3 acum ai 41. in situatia asta foloseste degetele. dar la 33 cu trei avea 36 rapid, la 40 a zis ca mai are 60 pana la 100.

si eu am primit de la d. o zambila de v-day.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_alexia spune:

Meems, sper ca nu ne lasi fara poze .

Crissy a scris la subiectul deschis pe tema.

Miri, wow, bravo, bravo!

Edit: un subiect cu idei de proiecte de arta ultra-interesante aici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns meems spune:

Maria-Alexia, multumesc de indrumare catre subiect, ma tot gandeam la Crissy...
Pozele, vor urma si ele, desigur! Poate reusesc intr-una din serile astea sa le incarc.

Miri, tare dragut D., si cu matematica, si cu zambila


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Miri felicitari, bravo lui David!!!

Noki aoleu, sanatate Sarahlinei! Cum se mai simte?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Neatza!

Noki, sanatate Saralinei!!! Sper ca nu e nimic grav!

Miri, felictari pentru Davidutz!!

Noi am inceput de luni gradi (dupa episodul de viruseala si tratament pe branula si o saptamana pauza) si azi noapte a inceput o tuse din-aia sacaitoare, uscata, care nu se mai termina... i-am facut aerosoli in somn , i-am dat paxeladine si a dormit cat de cat. Azi dimineata s-a trezit destul de greu.




Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Cresc si iar cresc ... !

“The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.” (Pablo Casals)

Pixy's Style - BIJUTERICILE MELE ...

Ramas bun, EMMA! Nu te vom uita niciodata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

nichita are....ce are? febraaa, ati ghicit! si ce isi pierde iar? ce anume? da, auzul..! again! ma uit la el ca la drobul de sare, simt ca vine a 7-a sau a nustiucatae otita si nu am ce sa fac mai mult decat aerosoli si sprayuri in nas. e praf saracu'

mi-a zis farmacista de la helpnet ca nu se mai aduce baraka, sa-l inlocuiesc cu imunoprotect de la doppelhertz ca are tot chimen negru in el. afland asta mi-am dat seama si de ce nu se mai aduce baraka. daca avem alt medicament, al unui concern, medicament care seamana dar e de 4 ori mai scump, de ce sa nu-i dam la cap medicamentului ieftin si bun si no-name, pastele lor de concerne farmaceutice nesimtite...am luat doppelhertz, ce sa fac, daca nu cultiv chimen negru pe balcon

david e foarte tare la mate, bravo lui, mai faceti exercitii cu el!

va rog sa-mi spuneti daca lavi ovuleaza pe saptamana viitoare asa, ce zodie iese copilu'? adica va spun eu zodia, voi sa-mi spuneti cat sta bb in burta ca am uitat cate zile scrie la carte. sunt curioasa ce zodie noua intra in casa familiei lavinesti:)

noki, mi-ai spalat creierul cu melodia aia de mi-ai aruncat-o asa intr-o doara... o ascult zilnic, o stiu pe dinafara si cred ca am facut deja o obsesie pentru ea:)) era melodia preferata a andrei, acum nu mai este melodia EI fiindca este melodia MEA
o stiti?
http://www.youtube.com/watch?v=dVaZZRo0LN8


Mergi la inceput