Fulgusorii de nov.dec2009 asteapta primavara{3}

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vias spune:

Buna ziua fetelor... Oana ma bucur ca ai scris si aici..sper ca esti bine, am citit la cellalt subiect!
Ia zi-mi si mie cum e ciorbitza aia cu dulcetza??????

Eu l-am dus pe pui la soacra, ca sa fac o curtenie generla in casa..dar am o poftaaaa

Pupici..o zi faina

Mamica de pui scump pe pamant si ingeras in ceruri
.....................................................................................................................
"Dacă lacrimile ar putea înălta o scară si amintirile o cărare, as urca în Rai si te-as aduce din nou acasă."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexa06 spune:

Salutare !
Am pregatit o cafea , cine vine ?
Eu nu am chef de nimic , m-am saturat sa stau in casa , cu toate ca in fiecare zi am de iesit cate un pic, ce-i drept mai mult cu masina, ca nu ne permite vremea altceva...dar tot nu este suficient, vreau ceva, vreau...nu stiu ce vreau, dar vreau .Sper sa nu indispun pe nimeni cu starea mea, uite Camy e pusa pe fapte mari , spor la treaba .

In final cred ca ii voi cumpara alt peste lui Stefanut, ii voi lua tot pastrav viu si novacul il voi face lui Razvan pe gratar, cica e o nebunie , vom vedea

http://community.webshots.com/user/allexa06

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

cred ca-mi sun sotul si-i zic sa vin diseara cu 3 pastravi ca mor de pofta..na...

Mamica de pui scump pe pamant si ingeras in ceruri
.....................................................................................................................
"Dacă lacrimile ar putea înălta o scară si amintirile o cărare, as urca în Rai si te-as aduce din nou acasă."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

Citat:
citat din mesajul lui allexa06

Salutare !
Am pregatit o cafea , cine vine ?
Eu nu am chef de nimic , m-am saturat sa stau in casa , cu toate ca in fiecare zi am de iesit cate un pic, ce-i drept mai mult cu masina, ca nu ne permite vremea altceva...dar tot nu este suficient, vreau ceva, vreau...nu stiu ce vreau, dar vreau .Sper sa nu indispun pe nimeni cu starea mea, uite Camy e pusa pe fapte mari , spor la treaba .

In final cred ca ii voi cumpara alt peste lui Stefanut, ii voi lua tot pastrav viu si novacul il voi face lui Razvan pe gratar, cica e o nebunie , vom vedea

http://community.webshots.com/user/allexa06

allexa,mami de baietei Razvan Ioan 29.03.2006 si Stefan Teodor 21.12.2009



asta cu faptele mari..nu stiu ce sa zic.. ca acum merg pe principiul.."pauzele lungi si dese...."

Mamica de pui scump pe pamant si ingeras in ceruri
.....................................................................................................................
"Dacă lacrimile ar putea înălta o scară si amintirile o cărare, as urca în Rai si te-as aduce din nou acasă."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 28061982 spune:

eu va zic doar atat... azi ma simt ca vremea de afara si la noi e lapovita, deci...
MyLady ti-am dat mail in loc sa-ti dau pm. Varza sunt


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexa06 spune:

Camy- cum stai cu treaba ? Merge, merge

http://community.webshots.com/user/allexa06

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxyaly spune:

saluti

am intrat sa va zic ca suntem bine,am avut musafiri,a fost dezastru la mine in casa cu 2 copii 2 saptamani , dar s-a terminat.

acum Matei face nani si eu papa.

Adriana , Matei are 82 cm.dar cu kg stam prost.

mananca toata ziua da nu pune nimik pe el.offfffffffffff

va pup

mami Matei Constantin
roxyaly-poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

oana, ma bucur ca mi-ai urmat rugamintea si ai intrat si pe la noi!

o asteptam si pe carminabulina cu noutati..

si mai vanez eu mamici fugite prin alte parti(exceptie facand una) care inca mai sunt in listutza noastra si le sesizez ca le asteptam pe la noi
alina, nu-i nimic!
ne citim diseara, fug!



Blackmoon Lady&lipishtocul
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaz_ina spune:

Noi am mai primit un raspuns din Germania, vom fi evaluati si acolo.

Magda, mami de Liviu-Rares Andrei 18.11.2009 si Iarina 31.01.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

buna fetele sunt si eu pe aici dar zac ca imi este ff rau de aseara

ariciu a facut un anisor
ary povestea unui aricy

bijuteriile lui getik


Mergi la inceput