Ghiocei de Martie-Aprilie 2009***305***

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mireal spune:

Theo are temperatura 38.4 si a vomitat.ce pot sa-i dau daca mai vomita sau ce sa-i fac?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

vreau sa va prezint ceva zanutze si pentru viitori flacaiasi




Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramona7575 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mireal

Theo are temperatura 38.4 si a vomitat.ce pot sa-i dau daca mai vomita sau ce sa-i fac?






Eu i-am dat lui Stefan (asta acum 5-6 luni) metoclopramid (nu mai stiu doza dar e una f.mica) iar lichidele se dau cu lingurita la 5-10 minute pt.a nu se deshidrata.
Sper ca ai rezolvat pana acum, eu acum am vazut mesj.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Ma bag si io ka musca: ce faceti de Valentin, chiar daca nu agreati sarbatoarea?
Ce primiti? Ce cadorisiti? Ce va doriti? (ca, poate ce primiti nu este egal cu ce va doriti)


Gina lu' Ian

Mi-e dor...

Ian -toamna 2010
Ian - Craciun 2010


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mireal spune:

Ramona, multumesc, am vb cu doctorul si mi-a spus sa-i dau 5 picaturi de metroclopramid, s-a linistit si a adormit dupa vreo ora.O sa ma culc cu el sa-l verific peste noapte ca inca mai are temperatura.Pt temperatura i-am bagat supozitor.Ina, noi nu sarbatorim.Daca era mai cald probabil ca as fi ales sa plecam pe undeva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Neata,

ca e primul mesaj astazi....

GIANINA, cred ca nu a fost suficient pipi in spirala sau se aplica vorba lui Coehlo...aia cu Universul care lucreaza. Raspunsul nu a fost pozitiv dar nu imi pare rau.

Propun sa o tot tinem in spirale pana in mai ca vad ca multe fete au nevoie. Asa ca declara inceputa sesiunea de spirale si de ganduri bune.

INA, iarta-mi ingoranta dar ma doare-n basca de Valentin. Nu dau importanta. Ma folosesc de el doar profesional. Adica atunci cand trebuie sa fac vreo campanie sau oferta sau altceva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Hello !!

Intru si eu rapid sa nu ma dati disparuta ca inca nu-s gata cu sesiunea da' cred ca ies integralista

Anaan, ma bucur ca esti cu moralul sus cum si trebuie !!

Chatonel, felicitari pt kg date jos si succes cu operatiunea casa pe pamant !!

Kea, un mare pt tine ; ti-am trimis un PM, citesti si raspunzi cand ai vreme

Iuca, sper sa fie totul ok cu Bogdanel , va doresc multa multa sanatate !!

Floric, sper sa-ti iasa pasentele pana la urma si sa se rezolve criza financiara !

Ina, eu chiar nu prea sunt cu Valentines-ul, eventual as pleca undeva intr-o excursie romantica daca as avea bani si mi s-ar parea cel mai cel cadou

Denisamada, tareeee Adelake !!

Ada nu e bebe e etita umoasa daca va intereseaza cumva
Astazi am plecat la cumparaturi deoarece am pierdut pantofii d-nei doco care e o asistenta medicala de fapt, adica i-am aruncat eu pt ca si-i tot baga Ada in gura, si de vreo doua zile ii tot cauta, astazi cum intram intr-un magazin incepea: undi-s papucii ?? saracele vanzatoare repede ne aratau pantofii disponibili apoi cand auzeau ca avem nevoie pt duamna doco nu mai intelegeau nimic
Si inca una de la Ada citire : o intreaba mama daca vrea sa manance la care ea raspunde : cred ca da

Va

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dodo-pui

vreau sa va prezint ceva zanutze si pentru viitori flacaiasi




Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!





Dodo, stii ca eu am apreciat de prima data indemanarea ta. Esti comoara.

Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Novus, tare de tot faza cu "cred ca da"

Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

Dodo, tu lucrezi frumos, plus ca tricotezi, crosetezi, faci bijuterii etc. De ce nu-ti faci un blog/site si sa incerci sa vinzi ca persoana fizica? Eu cred ca ai reusi sa vinzi mult mai mult ca acum. Mi se pare greoi sa caute cineva printre pozele copiilor, plus ca acolo ai putea pune si o mica descriere, ai pune pretul, timpul in care realizezi produsul respectiv etc. Ma gandesc ca un X (care nu-i membru DC) care cauta un costumas pt copil/caciula/margele/martisoare, renunta din start cand vede ca intai trebuie sa-ti scrie, sa intrebe tot ce-l intereseaza, cand poate sa gaseasca un alt site unde sunt la vedere toate info. Sper ca nu te-am suparat si ca ai inteles exact ce vreau sa zic.

Mergi la inceput