Ghiocei de Martie-Aprilie 2009***305***

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

Va ganditi maine si la noi? Maine am programare la dr, sper sa fie bebe ok.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Citat:
citat din mesajul lui Kea

Va ganditi maine si la noi? Maine am programare la dr, sper sa fie bebe ok.

Keutu cheliutu


Daaa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

Ati discutat de tricicleta. V-am mai zis ca noi am primit de la niste prieteni, o trici ce a avut-o fetita lor si probabil o mai fi avut-o cineva inainte, ca nu mai are nici vanita aia ce se vede in poza pusa de Bianca, plus ca pare destul de plimbata. Dezavantajul e ca rotile alea de plastic toaca nervii. Avantajul e ca e mai ietina decat una cu roti de cauciuc. De manevrat, eu o gasesc ok, atata timp cat sta copilul in ea. Al meu nu sta prea mult, s-ar putea sa i se para tare sezutul. Cand trebuie sa o cotesc, apas pe maner, roata din fata se ridica in aer si treaba devine usoara. Greu cu adevarat mi se pare cand copilul se da jos, caci atunci devine usoara si e greu de pastrat directia.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Ina, eu nu-s cu Valentine's Day, nu am simtit-o niciodata ca pe-o zi de sarbatoare, asa ca n-am nicio asteptare. Eventual, ma distram la scoala cu copiii, ca si-au facut ei o traditie in a pune biletele pentru febleturile lor intr-o cutie, biletele care se distribuiau in ziua respectiva, asa ca era tot o-mbujorare si-un oftat prin randul copilaretului...si mi se pareau draguti.


Novus, si ati gasit papuci pentru doamba doco? Eu cred ca da

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Denisamada, noroc ca ai fata inzestrata cu darul contradictiei

Dodo, foarte haioase si vesele sunt hainitele pe care le-ai crosetat!Oile alea sunt mortale!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

Ina, nici eu n-am treaba cu Valentin. Eu daca vreau sa primesc ceva, trebuie sa spun raspicat ce, nu merge cu apropouri si pt siguranta treb sa trimit si link direct.
V-am povestit ca anul trecut de 8 martie vine sotul senin in camera si zice "ca sa vezi ca totusi m-am gandit si la tine", eu cu ochii in calculator ma gandesc "deci totusi..." si cand intorc privirea, zambitoare si emotionata toata, vad ca imi adusese si mie o sticla de apa din debara, nu numai lui. M-am tavalit de ras, n-am suferit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

ILINCO tu cum te descurci mama cu sesiunea? Ca io am un obicei tampit: adorm langa pitic si ma trezesc pe la 12 fresh, numa' buna de lucru. Asa ca... buhuhu.

INA io de Valentin o sa am meditatii dimineata, iar dup-aia cred ca va trebui sa mai alerg o tura pe la serviciu, sa pregatesc neshte lectii pt marti...deci o sa sarbatoresc prin munca

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
Where there's a will there's a way
cioburi de viata in 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

KEA tinem pumnii.

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
Where there's a will there's a way
cioburi de viata in 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplyana_m spune:

Neatza!

Dau cafea!

http://www.lucamic.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:


Buna dragelor,

Floric
Kea exista un blog il am si la semnatura"speranta moare ultima".Nu-i actualizat...adica produsele care vi le-am aratat nu le-am postat inca ..o sa o fac dupa perioada martisoarelor.Il am de pe 1 ian 2010 ...si cam atat pot spun.Iti tin pumni azi pentru la doctor.
Anaan ma bucur ca-ti plac

Despre 14 februarie?! e doar 14 februarie atat nu fac nimic deosebit...nu am facut niciodata ....doar daca mi-a cerut cumnatul ajutor sa aleaga un cadou pentru iubita ...am intrat putin in "vartejul" acestei zile.




Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput