FIV la Sibiu (23)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns leonardo2007 spune:

dipherline, menstruatie .... acum Z5, Vineri incep tratamentul cu Gonal 225 pt 7 zile. Merg la prima ecografie pe 18 Feb.
Apoi continui tratamentul....functie de ce e

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

aha..acum am inteles!
pai..nu o sa fii departe de mine..nici lelu..sper sa le urmam pe fetele aste cu 2 liniute!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_29 spune:

Cati sunt alaturi de tine si sper din suflet ca o sa fie bine

sugar24 si eu am avut tot diphereline 3,75 si a fost in jur de 450 ron iar puregon 900~1400 ron(fiola); diphereline am luat de la sensi blue si puregon de la farmacia de langa clinica polisano.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina06st spune:

Cati, da, noi am facut ET in ziua 5. In ziua 11 de la ET, chiar cand am primit rezultatul de 25 (am primi rez la 2 zile distanta) au inceput si la mine scurgeri maronii nu foarte abundentte. Au tinut 4 zile si au culminat in a 4a zi cu o usoara scurgere roz spre rosu. M-am gandit ca poate atunci plecase unul din embrioni. Slava Domnului ca a mai fost unul care s-a tinut tare. Iti doresc numai bine! Imi dau seama prin ce treci. Can ai rezultatul la beta urmator?

in luna a 7-a cu minune de sanatos si vesel!!!
Cat de mare esti Doamne si ce minuni ai facut pentru noi... iti multumim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cati_puck spune:

Alina, intrebam de transfer pt a sti daca pot sa compar ziua a 11-a la mine cu ziua a 9-a la voi. Imi dati sperante!

Maine voi face analiza si tot maine voi afla.

Va pup, multumesc mult pt incurajari! Conteaza foarte mult pt mine.
Doamne-ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misspii spune:

Oria - deci, nici tu nu ai scapat de cerclaj.cum te simti ? esti OK? ce fac fetitele?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monaramona spune:

buna fetelor azi ziua 9 de la transfer (crio-et) am facut beta

48,12...am reusit...va doresc si voua fetelor sa simtiti ce simt eu acum..cat mai curand..multumesc fetelor care s-au rugat ptr mie
oria vin si cu semnatura cat de curand...se pare ca camasa verde mi-a purtat noroc

MULTUMESC DOAMNE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrreea spune:

uratica am inteles.Multumesc pentru raspuns.Iti tin pumnii si sper din tot sufletul sa fie bine.Ai reusit sa vorbesti cu doctorul?trebuie sa faci tratament pentru candida?
Lorelei dupa ce mi-ai scris i-am trimis mail doctorului..si in final a zis sa iau toate pastilutele.O sa termin pe data de 19 februarie(sambata).M-a cam dezorientat putin pentru ca atunci cand am vorbit la telefon a zis ca inainte de a termina AC cu 2-3 sa ma duc la sb ca sa-mi faca ecografie si sa-mi dea si tratamentul de stimulare..iar cand mi-a trimis mail-ul mi-a zis " Daca l-ati inceput in 30.01 atunci va rog sa il luati pana in 19.02 si ne vedem pentru eco miercuri in 02.03" Ma gandesc ca probabil a gresit sau a uitat ca nu mi-a dat tratamentul de stimulare..altfel nu-mi explic..
Cat te-a costat tratamentul de stimulare??le-ai cumparat pe toate??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_29 spune:


MONARAMONA FELICITARIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelei78 spune:

Bravo Monaramona!!!!!!!!!!Vad ca toate fetele sunt norocoase la Sibiu

Mergi la inceput