*LMA!!*Puiuti de Randunici 2008! (478)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

sovi, incearca o cura de helmiflores, urmata de una de giardin. la teo a dat rezultate imediat.

" SALVEAZA-L PE SILUAN!!! TU IL POTI AJUTA!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

La multi ani Iulia!

La multi ani Sebi

Naty, Catalina - FELICITARI mamicilor!

Mami de Daria (21.04.2008) si Vladic (17.10.2006)
Vladic
Daria

"We do not stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing."

Author unknown

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:

Multumim mult pentru urari, dragelor!
Au plecat musafirii, gata petrecerea!

Sebul e mort de oboseala, zace pe canapea.
Ilinca si ea e lovita in aripa.
Eu imi fac curaj sa ma duc sa strang de prin camera copiilor, unde sunt jucarii peste tot imprastiate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dudurutza spune:

La multi ani Iulia si Seb Sa va dea Dumnezeu sanatate si sa cresteti mari si frumosi, alaturi de familiile voastre frumoase!

La multi ani, Tuchi Iarta-mi intazierea Sa fii fericita si iubita mereu

Felicitari Alexuta, Razvan,Alex, Stefan puiuti draguti!

Mihatp

Naty, nasol cu asa sefi, iar colegii, nu pleca urechea la rautatilor lor! Esti prea speciala!

Ramo, sanatate socrelei; bine ca-i acolo!

restul mamicilor scumpe si dragi



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:

poze proaspete! la sfarsit sunt cateva poze mai vechi cu mandra cu palarie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dudurutza spune:

bestial sarbatoritul si surioara lui cea cocheta Sa te bucuri mereu Tuchi de comorile tale!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lyvy spune:

LA MULTI ANI SEBI!!!
LA MULTI ANI IULIA!!!




Moaaama ce flacau frumos se facu Sebi, il mai dai de ginere, nu???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lyvy spune:

Si eu vreau sa ma fac prietene cu voi pe facebook, cu cele ce aveti asa ceva, am incercat sa va caut si nu v-am gasit, cum fac?????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Tuchi, ca de obicei, superbe pozele! Ce aparat ai?

Olga, tu ce aparat ai? Vreau si eu un aparat "automat" care scoate poze faine, colorate...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Frumosi copii in frunte cu sarbatoritul si surioara dar si ursuletii si zana broscuta si de Muf nu mai zic, m-a lasat cu gura cascata ce alura barbateasca are in slip
Vad ca lumea se serbeaza soft asa, fara maimute si clovni si fara multi copii...eu habar n-am ce sa fac, i-am numarat doar pe prietenii lui din parc si inca vreo 4 cu care ne-am vazut mereu si clar sunt "de-ai casei" si mi-au iesit 10 Am intrebat cat costa teatru de papusi si-un magician si-am cazut pe spate, nu stiu de ce nu m-am facut eu papusar Am notat torturile cu constiinciozitate , sper sa le gasesc pe unde le-am salvat cand mi-o arde buza
Am ales si gradinita (n-am fost sa vad ca mai e timp dar sunt deja 70% hotarata) .Tot atat de hotarata sunt sa-l dau si la anu' adica in 2012 ca la toamna o sa se amestece treburile cu clasa a XII-a a Teodorei, cu circ de dimineata la sculare, cu cine stie ce surprize...mai bine la 4 ani jumate, asta e, sper sa recupereze
Zilele astea ma lupt cu mancarea sa fie mai legata si mai de mestecat asa...parca parca da semne ca intelege la ce folosesc dintii Din pacate de maine iar il las , iar se pierde toata invatatura
M-am hotarat si cu schiul, ma duc ! Mai ramane sa-i spun si Marianei, sper sa nu faca infarct...
Vreau sa tin regim, vreau casa la tara, vreau sa se aseze toate la serviciul ala odata ca nu mai pot
Va pup si va doresc o saptamana linistita .Sa fiti sanatosi!
PS Naty, Tuchi bagati un ochi aici http://www.callmed.ro/ .Va doresc succes si multe minute vorbite


Simona,mamica de Teo (17 ani) siDuuDuu (DOO ANI )


Acum "doo" ani fericirea a batut a "dooa" oara la usa mea

Mergi la inceput