*LMA!!*Puiuti de Randunici 2008! (478)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Multumim, fetelor!
Luny, pai gata, asta era explicatia! A avut un rotavirus/adenovirus. Asa e tabloul: varsaturi incontinuu, febra nu prea mare 1-2 zile, apoi kk mai moale si/sau galben ca mustarul. Si asta explica si ce ai avut tu, acelasi carcaias! Daca te intrebi de unde a fost cules...cand a fost piscineala?...
asta e, gata, va trece!
Anyway, copiii erau superbi si Mufa pictat pe fata era o nebunie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:


La multi ani,Iulia!

La multi ani,Sebi

Sanatate va doresc si o viata frumoasa
alaturi de cei dragi voua!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sovietica spune:

Ohooo, au inceput aniversarile!
La multi ani, Seb!
La multi ani, Iulia!

incredibil, puii nostri implinesc 3 ani!

Am citit de rezultatele frumoase la invatatura ale puilor mai maricei . Felicitari scolareilor, felicitari si parintilor!

pliz help?
Pe sasa il doare burtica de aseara, face cate o criza la 15 minute (in rest e ok, chiar vesel), ciudat e ca in rest nu mai are nici un simptom, a facut kk normal, a mancat, nu i-e greata, dar nici nu a cedat la debridat, comprese (apa cu spirt) , perna electrica, baie calda, espumisan, ceai, biotics.... Nu are cum sa fie de la mancare, ca pana in momentul declansarii nu a mancat mare lucru ca il durea in gat. acum a trecut gatul, am dat in altceva. Mi-e groaza sa ma duc la urgente, Omul e plecat, sora mai sta cu mine doar pana maine dimineata, apoi pleaca la munci, taxiurile nu prea vin in ferentarii mei...
am vorbit cu homeopatul a zis ca nu ii da inca nimic, cica e posibil sa fie o criza de paraziti intestinali. acum i-am dat nurofen sa doarma macar putin, ca suntem cam epuizati...

(\/) pozici www.onetruemedia.com/otm_site/my_shared?z=293160224b605501d6e9fd" target="_blank">MONTAJE
(='.'=) nasterea lui Sasha, 17.04.08
(")_(") nasterea Anei, 03.09.09 .... povestioara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miradi spune:

LA MULTI ANI ,SEB !
LA MULTI ANI ,IULIA !

Sa va fie sanatosi puiutii ,fericiti si norocosi sa va bucurati de ei !







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

La multi ani Iulia!
La multi ani Sebi!

Sa cresteti mari, sanatosi si sa aveti parte de un destin frumos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Sovi, chiar n-am idee la asta...La Iulia pana acum orice "ma doare burtica" s-a incheiat cu kk, normal sau nu. Daca nu are febra, nu varsa, nu e pleostit-zic si eu sa ma astepti si sa-l urmaresti, nu are rost sa-l sui in taxi. Poate primeste daca-i faci un ceai calmant, de tei sau altceva?...
Gata, ma apuc de calcat rochita de petrecere (Ariel ), scol copilul, ne imbracam, tortul e luat de tati si sta in masina si plecam spre bunici unde vor veni si nasii, sa serbam copila! Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sovietica spune:

Multumesc, Naty!
Distractie placuta si petrecere reusita!

(\/) pozici www.onetruemedia.com/otm_site/my_shared?z=293160224b605501d6e9fd" target="_blank">MONTAJE
(='.'=) nasterea lui Sasha, 17.04.08
(")_(") nasterea Anei, 03.09.09 .... povestioara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

La multi ani puiuti de 3 anisori, Iulia si Seb, sa cresteti mari si sanatosi!
Distractie placuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

naty, ar putea fi.. piscineala a fost sambata, si a inceput sa verse luni, apa sigur a luat la bord, so.. uite, Zana nu are nici pe naiba si merge saptamanl, inca o data ma ia capul, ce repede pescuieste Matei tot ce-i iese in cale
petrecere frumoasa!
sovi nu stiu ce sa spun, tot ce mi-a dat prin cap, ai facut deja... asta cu parazitii intestinali mi se pare singura probabilitate... sanatate Sashului

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lianam spune:



LA MULTI ANI IULIA ! LA MULTI ANI SEBASTIAN !
Sa fiti sanatosi, fericiti si sa aduceti tot mai multe bucurii parintilor!




Naty, Tuchi sa va traiasca copiii si sa aveti parte numai de zile frumoase alaturi de ei!

Mergi la inceput