*LMA!!*Puiuti de Randunici 2008! (478)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:

Multumim! Lyvy, vezi ma ce ginere ai? Pe facebook cauta grupul randunici...suntem toate pe acolo!

Nico, de data asta pozele nu sunt facute cu aparatul meu...ci le-a facut cumnatul, cu un CanonD500.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aliceionescu spune:


La multi ani, Iulia!!!


La multi ani, Sebi!!!

Sa fiti sanatosi si fericiti!!!



P.S. Thea a zis sa-i transmit lui Sebi ''sa vina la mine cu tortul intr-o punga, ca sa mancam amandoi''.

Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

Tuchi ce domn prezentabil e Seb , iar Ilinca...zici ca e M. Monroe cum pozeaza. Prevad un viitor stralucit pe podium pentru ea.

Mimo daca o sa fie in anul ce preceda gradinita suficient de mult printre copii (parcuri, musafiri/vizite cu copii) si daca o sa fie lasat sa-si geastioneze cat mai independent relatiile cu copiii, eu zic ca nu are ce sa piarda daca-l duci de la 4 ani jumate la gradi. Vladutul meu o sa mearga in toamna la gradinita, adica la 5 ani fara o luna si il vad mult mai pregatit sa faca fata gradinitei acum, decat cum era in toamna trecuta. Altfel vorbesc cu el, altfel ii explic si chiar ma intelege.

Discutie cu fi'miu zilele trecute: "Mami, de ce ai burtica mare?" - ca am mancat prea mult si mi-a crescut burtica "Nu mami, ca ai avut bebelusi in burtica, de aia ai burtica mare" Deocamdata m-am scos.

Mami de Daria (21.04.2008) si Vladic (17.10.2006)
Vladic
Daria

"We do not stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing."

Author unknown

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

delicios sarbatoritul zilei si sorella cu palarie
mimo rar te mai vede omul p-aici.. bafta sa se aseze toate asa cum iti doresti! si have fun la schi

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

la fel de scumpe la vedere sunt Liana si Alice
ce mai faceti voi, ce mai fac puiutele?

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tonic spune:

LA MULTI ANI SEBI SI IULIA! Sa fiti sanatosi si sa cresteti frumos ca aveti modele bune de urmat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Tuchi, susuper, super-truper pozele Sunteti niste frumosi!

De la movalinda mica nu avem poze?

Mai, tin sa felicit si eu scolareii cu FB pe linie , sper sa ne alaturam si noi din toamna Am niste emotiiiii...saptamana asta sper sa ducem dosarul la scoala sa inscriem copilu'.
Piticii sunt spre bine, de fapt Stef mai are doar cativa muci, Vlad tuseste mai rar, buni dom'le aerosolii astia

Cam nasol doar cu o zi libera, as mai fi stat una...dar nu-i bai ca marti am liber
Sa aveti o saptamana minunata!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

Repede repede..pana nu trece ziua de azi!Se pare ca am luat-o pe aratura..nu stiam ca azi e 30,credeam ca maine..ntz ntz..

LA MULTI ANI CU SANATATE SI O VIATA PLINA DE BUCURII,IULIA DRAGA!SA AI PARTE NUMAI DE FERICIRE!
NATY,felicitari,mami!Iata ca au trecut 3 anishori de cand Iuliutza nu era nici cat un polonic!Si iata ce minunatatie ai azi!Sa va traiasca si sa va bucure pana la adanci batraneti.

LA MULTI ANI CU SANATATE,SEBI FRUMOS!SA AI O VIATA PLINA DE BUCURII!
Felicitari,Cata!Sa-ti traiasca puii si sa te bucuri de ei pana la adanci batraneti!


mami de TEA

Nu exista vreun pictor care sa fi surprins cu adevarat sentimentele unei mame pentru copilul sau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

bubu si eu sunt libera marti, asa ca punem de-o sezatoare aici:))
..dar pana atunci, maine ma scol la 5.45, asa ca noapte buna!

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dudurutza spune:

Am vazut poze cu Zana cea cocheta si inotatoare, cu Muf cel frumos si ursuletii splendizi, sunt ceva copiii astia, ptiu sa traiasca cu totii!

Si sa nu treca ziua cu cei 3 sfinti sarbatori azi: La multi ani tuturor, Vasile, Grigore si Ioan, mari si mici, derivate

Mimo, Dumnezeu sa-ti ajute sa-ti implinesti visele



Mergi la inceput