Ghiocei de martie-aprilie 2009 ***302***

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cativ13 spune:

eu astept sa vina barbate sa ma care la plus ca am auzit eu de la voi ca e buna aia congelata. ce trebuie sa scrie pe cutie?Inapreda, pe mine si daca ma citeste cineva ma doare-n spate. am ajuns sa-mi cam bag picerele-ma scuzati- in ea de treaba...la cate ma dor pe mine acum sa ma mai agit de cine stie cine...imi permit sa-ti spun sa fac la fel...be the best and f*ck the rest!vedeti ce atitudine pozitiva mi-a dat pepsicul?de unde jeleam de dimineata...acum rad de una singura. citesc un blog al unei tipe Edit ca mi-am insirat meniul de azi si am uitat ca unele sunt la ceva regim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

inapreda ti-am raspuns pe privat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Multumesc tufete pentru...interesul acordat!

Gina lu' Ian

Mi-e dor...

Ian -toamna 2010
Ian - Craciun 2010


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_05 spune:

Salutare!

Noi suntem naspha! Cu febra care mai de care eu avusai azi 38,8 iar Iulia pe acolo si ea, am chemat dr suntem pe ospen si toate cele. Ne-a imbolnavit tati, desi ne-am refgiat la bunica tocmai sa nu ne imbolnavim. Sper sa trecem cu bine! Va

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Citat:
citat din mesajul lui inapreda

Multumesc tufete pentru...interesul acordat!

Gina lu' Ian

Mi-e dor...

Ian -toamna 2010
Ian - Craciun 2010





Tufata, eu zic sa aplici zicala " nu mor caii cand vor cainii!"

Nu te face pe tine o treaba d-asta. Tu stii mai bine oricum. Eu una sunt mai evil asa si as continua

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Cami, multa sanatate va dorim !! uff asa mi-e de urat cand aud de febra mai nou dupa patania noastra :((


www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Ina
Si eu am trecut printr-o situatie similara. Ea vb de un alt forum unde unde cautat ue rochia de nasa, alte info despre nunta, rest din braila, etc...Si dupa ce am afisat acolo parerea mea despre restaurantul unde avea sa fie nunta, la scurt timp vb cu verisoara de-a mea (care are un stil mai tacut din partea ei dar se pricepe nevoie mare la descusut oameni si e interesata de orice misca pe lumea asta - treaba asta nu inteleg de ce trebuie sa ii f...pe unii de grija altora) si aduce vb despre restaurant la care imi replica ca "am citit articolul de pe...despre restaurant". Am ramas mascaaaaa. De unde pana unde a ajuns si ea acolo, nu stiu...Ca de fel e foarte smierita si "neinteresata si in banca ei". Dupa nunta nu am mai scris acolo nika. Oare sa fie pe aici?????????? sa-i transmit salutari dar atunci

Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Astazi am fost mult mai catolica decat poporul roman...am mancat 300 de stiuca si 400 de carne de vita fiarta...un total de 662 calorii. Hai ca incet incet pot trai cu aer.

Kea mi-am masurat 60-ul din talie...Mai aveam putin si il faceam multiplu de 60. Dar asa ce ma enerveaza burta de mor. Caci se vede clar acum unde e burta ramasa dupa sarcina si unde e stomacul lipit de sira spinarii.

Dupa ce m-a intrebat Ana daca se simte ceva pe haine, m-am dus setata acum sa ma probez cu o pereche de pantaloni care imi plac mult si care tipau evident pe mine...Mandra ii trag pe mine...cand colo ioc...nicio miscare...atata groaza m-a cuprins si neputinta la limita depresiei...Am inspiratia sa ma uit pe masura...erau cu o masura mai mica decat port eu acum. Atunci am rasuflat usurata si mi-am zis in minte "da, cucoana, dupa doua zile vrei 5 kg minus". Dar lasa ca pana la primavara musai sa intru in ei. Le vineu de hac. PArca vezi ca banii care ii dadeam pana acum pe mancare ii voi da pe haine
Sa stiti ca facem economie la mancare...sapt asta am cumparat DOAR o franzela...noi care mancam cel putin 2 pe zi o mamaliga. Toti 5. S-a lasat si Cata la mana noastra si a renuntat si el la paine. O sa mor de invidie ca asta de cum se lasa de dulciuri si paine, indiferent ce si in ce cantitati mananca, imediat slabeste. Cand spun imediat...spun in 2 zile se vede deja pe hainele lui. Eu ma impusc...

Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Cat am scris eu ultimul mesaj Rares a gustat o juma de creion cerat. Mama iresponsabila. Ne vedem diseara dupa culcare caci acum stau dupa el.

Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramona7575 spune:

Flori, un pup mare de la mine, am copiat mesajul din prima pg.
Acum cu apologize de rigoare si cu neuronu` obosit de medicamente paracetamol, eu am inteles din zilele trecute ca o zi poate fi asa : dimi - numai lactate, pranz - numai carne, seara - numai legume ... eventual la culcare numai fructe.
Din mesaj din prima pagina reiese altceva....


Imi da si mie pass. si id-ul contului comun

Mergi la inceput