Ghiocei de martie-aprilie 2009 ***302***

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

CATI, ca om care presteaza in sistemul educational, te intreb: nu ai putea sa ramai in invatamant si sa iti mai iei ceva de facut bashca? Mai ales daca ai o mama care ar mai putea sta cu Silvia... Inteleg ca tu faci ceva legat de farmacie; nu poti gasi un jobulet de 2-3 ore pe zi? Te intreb fiindca am o prietena care, fiind studenta la filosofie, lucra si la o marmacie cate 2-3 ore pe zi (pe probleme de gestiune) si era destul de bine platita. Stiu ca acum, cu criza, e greu, dar eu inca is optimista ca in curand se va putea trai si din invatamant.

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
Where there's a will there's a way
cioburi de viata in 3
SILUAN are dreptul la viata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Vreau si eu datele ca sa o citesc pe Gina. Multumesc!



If you can't say something nice, then don't say nothing at all

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cativ13 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas
CATI, ca om care presteaza in sistemul educational, te intreb: nu ai putea sa ramai in invatamant si sa iti mai iei ceva de facut bashca? Mai ales daca ai o mama care ar mai putea sta cu Silvia... Inteleg ca tu faci ceva legat de farmacie; nu poti gasi un jobulet de 2-3 ore pe zi? Te intreb fiindca am o prietena care, fiind studenta la filosofie, lucra si la o marmacie cate 2-3 ore pe zi (pe probleme de gestiune) si era destul de bine platita. Stiu ca acum, cu criza, e greu, dar eu inca is optimista ca in curand se va putea trai si din invatamant.CRISTIAN (7.03.2009) --------------------------------------Where there's a will there's a waycioburi de viata in 3SILUAN are dreptul la viata!
eu sper ca ziua in care se va putea trai numai din invatamant va fic at mai curand...si da, in mare, cam asta e ideea, sa raman invatatoare pana la 12 iar apoi sa merg la farmacie cateva ore. acum...cum B lucreaza de ceva timp in domeniu si orasul nostru e micut, sper sa ma "descurce" el si pe mine.mama sta cu Silvia si am hotarat sa nu o dau la gradinita pana la 3 ani jumate. pt noi, e cea mai buna solutie, la momentul asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Gianina, ai reusit sa vb cu directoarea de la gradi despre varsta de scolarizare si noua lege a edu (in ceea ce ne priveste)?

Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Am trimis mail pe contul comun.
Barbatii mei dorm, asa ca io as sta putin in povesti daca am cu cine.


Gina lu' Ian

Mi-e dor...

Ian -toamna 2010
Ian - Craciun 2010


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cativ13 spune:

Citat:
citat din mesajul lui inapreda
Am trimis mail pe contul comun.Barbatii mei dorm, asa ca io as sta putin in povesti daca am cu cine.Gina lu' Ian Mi-e dor... Ian -toamna 2010Ian - Craciun 2010
eu sunt aici...S doarme, barbate tot la ski iar eu ma pepsi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

eu citesc articolele trimise de Pisik si ma...pizza

Citat:
citat din mesajul lui cativ13

Citat:
citat din mesajul lui inapreda

Am trimis mail pe contul comun.
Barbatii mei dorm, asa ca io as sta putin in povesti daca am cu cine.


Gina lu' Ian

Mi-e dor...

Ian -toamna 2010
Ian - Craciun 2010





eu sunt aici...S doarme, barbate tot la ski iar eu ma pepsi





Gina lu' Ian

Mi-e dor...

Ian -toamna 2010
Ian - Craciun 2010


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Hello !!

In sfarsit s-a culcat si Ada care de doua ore sustine sus si tare ca gata nani ! pana la urma ma luat-o in brate sa o tin ca pe un bebe cum ii place ei sa zica si gata, nani !!

InaPreda, eram precisa ca asta e motivul, nasol ce sa zic !! dezavantajele provinciei

Bianca, ma bucur ca Vladimir e ok !

Cativ, pune mana si mananca tufato ca esti o bucatica de om , da' draguta foc

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Am admirat si eu, in sfirsit Micsunica si frumoasa ei familie

Gina lu' Ian

Mi-e dor...

Ian -toamna 2010
Ian - Craciun 2010


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramona7575 spune:

Mie mi-a disparut din mesaje private pass-ul si id-ul sa citesc si io nacazul Innei noastre , cine are timp sa mi-l dea si mie...

Cum se gateste lintea rosie ? E buna ? Am o punga in casa dar nu stiu cum s-o pregatesc; am gasit ceva pe net dar va intreb pe voi poate stiti vre-o reteta gustoasa

Mergi la inceput