Ghiocei de martie-aprilie 2009 ***302***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Eu am tinut acest regim de cateva ori pana acum, ultima incercare a fost chiar inainte de a ramane insarcinata, de fapt eram in plin regim, si l-am intrerupt caci nu era sanatos pt sarcina. In fine...acum ma protejez cu mainile si cu picioarele sa nu se repete schema de acum 3 ani
Rezultate la mine au fost de fiecare data. Revenirea kg s-a simtit acum, la intreruperea brusca o data cu sarcina. In rest, secretul sta in felul revenirii. Caci nu poti tine 2 sapt si apoi in sapt de pauza (caci exista si asta) sa bagi paine cu smantana si mai stiu eu ce feluri grele de mancare.

ILINCA, is buna la indicatii???????

Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cativ13 spune:

cumnata-mea a tinut disociatul asta pe zile si chiar a dat roade. plus caratul copilului in brate 4 etaje si dusul ei la munca. intrebare: regimul asta da roade si fara ceva gimnastica?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

Floric am observat din mesajele tale din ultima saptamana, ca starea ta psihica s-a imbunatatit . e posibil sa fie si de la sport.
eu cand mergeam la sala ma simteam foarte bine si fizic si psihic.

te rog sa te mentii pe linia asta, ca-ti face tare bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Monica multumesc

Cati, nu prea cred sau nu are aceleasi rezultate. Eu de fiecare data cand l-am tinut l-am insotit de aerobic. Mi-am propus ca de sapt viitoare sa merg in fiecare seara. Sa vad daca ma tin shalele...

Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

eu scriu de pe laptopul sotului, ca de vreo luna prindem internet wireless gratis.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cativ13 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Floric
Monica multumescCati, nu prea cred sau nu are aceleasi rezultate. Eu de fiecare data cand l-am tinut l-am insotit de aerobic. Mi-am propus ca de sapt viitoare sa merg in fiecare seara. Sa vad daca ma tin shalele...Poze RaruPoze noiRares Rarisel cel mai frumusel
asa gandeam si eu...regim alimentar cu miscare- e combinatia ideala. miscare poate fi si alergatul copilului pana la epuizare...a noastra, nu a lui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cativ13 spune:

bai, ce e linistea asta pe-aici?? stiu...aveti program in familie, frumos o fi? eu nu stiu ca sunt singura, ca de obicei. barbate e putin la ski. fara noi, bineinteles. sa mq bucur sau sa imi para rau?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Eu ii dau lui Vladimir sa manance. S-a trezit la 11 dupa ce s-a culcat pe la 7 si ceva. Sper sa il mai culc putin dupa-amiaza ca sa nu stric de tot programul.

Partea buna e ca e bine...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Hola cucuiete,

Din motive de kko, nu o sa mai intru o perioada nedeterminata. O sa va explic pe mailul comun de ce. Imi trimiteti, va rog, un PM cu datele contului comun?

Multu,

Gina lu' Ian

Mi-e dor...

Ian -toamna 2010
Ian - Craciun 2010


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Ina

Ti-am trimis PM.

Mergi la inceput