1 an de la nastere....mamicile slabesc (2)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Tecky spune:

Alina multumesc de ideea cu pestele.Maine imi fac ca nu am mai mancat de mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexa06 spune:

Salutare !
Alina- eu chiar ca as merita un emoticon din ala cu ' rusinica', saptamana asta nu am mai tinut deloc nici o dieta nimic.Am avut si o periada mai grea, niste examene ( eu acum incerc sa ma scuz ) dar dupa ce trece ma apuc iar

http://community.webshots.com/user/allexa06

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine2009 spune:

Buna fetele,
revin in forta dupa o absenta lunga dar motivata tehnic, adica imi merge iara internetul si ma bucur taaaare!
Chiar daca n-am reusit sa intru de dieta m-am tinut in continuare, nu stiu exact ce si cat s-a intamplat probabil ca mai nimica in kg, dar se cam largesc pantalonii, pe talie si pe fund, dar in talie nimica...tot 70 era acum vreo saptamana nu pot sa cred, inainte de sarcina era kg si cm, acuma parca din contra, parca ma tot latesc... Si am fost si cuminte, ca am fost la sport in continuare, si ne chinuie aia la step aerobic de numai, imi dau duhul acolo si am febra musculara pana saptamana urmatoare...
Oricum feteleca ma motivati atat de tare!


harnici la de 13 luni
Cresterea in greutate
Perioadele de crestere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danicris spune:

Citat:
citat din mesajul lui 28061982

Danicris multumesc. Sincer ma bucura cuvintele tale. Desi nu prea sunt pe merit ca n-am facut mare lucru, dar ma bucur ca ma lauda si pe mine cineva azi. Prinde bine orice cuvant de lauda.

Alina mama printesei Adela Maria






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tecky spune:

Nimeni nu mai zice nimic?....
Eu ma tin in continuare de regim,am mai gustat un pic si din ce nu am avoie,doar cat sa-mi fac pofta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine2009 spune:

Of, ba da, Tecky eu am calcat urat de tot in starchini de doua zile. Adica cartofi prajiti, cioco, chipsuri...Cand vin la cantar nici n-are sens...cred ca stagnez daca nu cumva pun iara pe mine. Asa-i tot timpul, primele 3 saptamani reusesc, apoi vine jo-jo pe la mine cu o tava plina de bunatati inzterzise..si se duse dieta mea....
Cand ma uit la datele lui Sanzi


harnici la de 13 luni
Cresterea in greutate
Perioadele de crestere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns patrisuca spune:

buna din nou fetelor. am venit cu o noua sugestie pt voi. ati auzit de colonhelp? tocmai l-am bagat pe sot la slabit..are 100 de kg in capat. ce ziceti de asta? dublu si inca putin fata de mine..bine..la 1,90 ce-i drept, dar oricum e enorm. sa revenim..ne-am interesat si cineva ne-a recomandat colonhelp, ajuta si la sanatate, dezintoxica organismul si cica daca respecti instructiunile slabesti vizibil. ideea e ca e 100% natural si iti da o senzatie de saturatie. se ia amestecat cu iaurt. vom vedea rezultatele!!! va anunt sa stiti. pupici si mult mult curaj si ambitie. cu toate suntem frumoase atunci cand ne simtim bine in pielea noastra nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danicris spune:

Buna dimineata.



64,5 kg



Sper ca voi, fetelor, ati fost mai constiincioase ca mine. Va felicit si va doresc multa sanatate si spor la slabit in continuare.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tecky spune:

Eu am 61,0Kg.Daca mai reusesc sa dau jos 2,3 kg sunt cea mai fericita dar am inceput sa dau greu jos desi tin acelasi regim...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sanzi spune:

Buna!
Azi am 61.5 kg. Chiar merge tare greu, imi vine sa mananc mereu...
Andra, bine ai venit! Te-ai hotarat ce regim tii? supa de varza, ceva?
Patrisuca, am auzit si eu de Colon Help, dar nu cred ca merge in alaptat. I-as lua, totusi, sotului, am inteles ca are multe efecte benefice, in sensul detoxifierii organismului.


Mergi la inceput