Hainute Aramis + impresii despre produse - 2

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

as vrea si eu sa comand cate ceva
essea cand te hotarasti sa imi spui

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

Bulinuta, pai eu nu vreau decat o pijama, ca restul are de toate.

Deci fetelor, daca mai organizati vreo comanda ceva, imi dati si mie un pm?

Mami de fetita si de baietel



Everything is hard before becoming easy...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gianina spune:

Citat:
citat din mesajul lui boticelina

Luy m-as baga si eu cu voi pt aceasta rochita: http://www.flickr.com/photos/imbracaminte_copii/5132414620/ pt 4 ani.



Monica si Nancy, 04.07.2008
"If you are unware of your choices, then you have none"



Monica, cum este rochita in realitate?se potriveste marimea? imi place mult as vrea sa o comand si eu. Multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larasarit spune:

Am si eu impresii
Beheheica mea e mai mica de 2 ani dar mereu a fost nevoie sa ii iau haine peste varsta ei cu jumatate de an (e capra inalta), setul Mon Caramel de 2 ani ii vine perfect (nu l-am pus pe ea dar asa pare), materialul e super, se intinde si pantalonii sunt ganditi ca un colantel peste care vine bluza larga iar la cel gros Nannete pe ea la spate vine ok, manecile lungute, stramte in partea de jos si este un pic cam larg



de Mamica îndragostita de comoara calare pe testoasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliana26 spune:

Buna fetele!
Am descoperit si eu acum hainutele,sunt minunate...as vrea sa comand si eu cate ceva,nu f.mult,maxim 100 ron,cred.Nu stiu exact care sunt regulile,dar poate ma "primiti"si pe mine intr-una din comenzi...o sa mai intru p-aici!Mersi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana d spune:

Fetele, vreau si eu 2-3 rochite, cu cine ma unesc din Bucuresti ( eventual Titan..)?
Oare colectia de vara 2011 va fi mai scumpa? vad ca in majoritate si ce e acum e de vara, mai degraba as fi vrut de iarna.
Oricum am ales doua rochite si o bluza, pentru 8 ani nu sunt prea multe dar am gasit hainute super.

Fetele mele

Iremediabil indragostita de CANADA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Buramo spune:

Buna!

Vreau si eu sa fac o comanda. Va rog frumos sa ma aveti si pe mine in vedere. Sunt din Bucuresti si stau in zona Drumul Taberei.

Multumesc!

de fetita 27s

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalala13 spune:

si pe mine sa ma anuntati!va roog, sunt din militari, Bucuresti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

M-as baga si eu la o comanda de vreo 100 ron, asa, as vrea niste rochite. Eu stau in Titan, dati-mi si mie un semn va rog. pup

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)

www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2


bijuterii noi la UNIQUE BIJOUX


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcoca spune:


Citat:
citat din mesajul lui boticelina

Luy m-as baga si eu cu voi pt aceasta rochita: http://www.flickr.com/photos/imbracaminte_copii/5132414620/ pt 4 ani.



Monica si Nancy, 04.07.2008
"If you are unware of your choices, then you have none"


Si eu as vrea rochita asta pt 4 ani.


Vicky si Printzesone


Mergi la inceput