Hainute Aramis + impresii despre produse - 2

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

Essea, au si de 5 ani:)....dar trebuie sa ai rabdare sa cauti.
Edit: nu stiu daca au pijamalute, in mod specai, dar eu stiu sigur ca am vazut hainute de 5 ani.

Andra, mami de leoaica Eva (03.02.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Au sosit hainutele, am o problema cu un articol comandat de larasarit, in loc de www.flickr.com/photos/imbracaminte_copii/5140649126/" target="_blank">articolul 8207' mi-au trimis www.flickr.com/photos/imbracaminte_copii/5132391311/" target="_blank">articolul 7207' . Le-am trimis mail, astept sa-mi raspunda si sa vedem cum rezolvam. De asemenea, la inca 3 articole pe care le-a comandat prietena mea de la grupul de papanashi, mi-au trimis alte marimi

Nu au avut toate articolele pe stoc, aici tot larasarit a fost ghinionista, ca nu au avut articolul 7087.

Taxa de ramburs a fost 22 lei, rezonabil, zic eu. Daca mi-ar fi trimis ceea ce le-am comandat ar fi fost totul perfect
larasarit, astept sa vad ce rezolv cu articolul ala pe care mi l-au incurcat si-ti trimit PM

Edit : eu sunt f.incantata de ceea ce i-am luat Mariei, sper sa va placa si voua

Luy, mamica de Maria Teodora ( 25 aug 2007 ) si Irina Alexandra ( 21 sept 2010 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larasarit spune:

Ar fi super sa poti rezolva.



de Mamica îndragostita de comoara calare pe testoasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

M-a sunat dl.Octavian si mi-a zis ca o sa schimbe costumasul acela, trebuie sa i-l trimit prin posta si mi-l trimite pe cel comandat, urmand sa-i platesc diferenta ( cel pe care mi l-a trimis este 27 lei, celalalt 42 lei ). A zis ca au gresit ei cand au introdus datele in calculator .


Luy, mamica de Maria Teodora ( 25 aug 2007 ) si Irina Alexandra ( 21 sept 2010 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larasarit spune:

Multumesc Luiza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mari2308 spune:

Buna, sunt nou-venita pe forum si ma tenteaza si pe mine hainutele de la Aramis.
As vrea sa stiu daca as putea sa ma "lipesc" la urmatoarea comanda avand in vedere faptul ca sunt membru nou pe forum si nu am inca niciun prieten pe aici. Nici nu am avut timp sa-mi dau seama cum functioneaza forumul.Dar ma voi stradui.http://forum.desprecopii.com/forum/icon_mi_12.gif

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

Citat:
citat din mesajul lui alex_andra

Essea, au si de 5 ani:)....dar trebuie sa ai rabdare sa cauti.
Edit: nu stiu daca au pijamalute, in mod specai, dar eu stiu sigur ca am vazut hainute de 5 ani.

Andra, mami de leoaica Eva (03.02.2009)

BAZAR UMANITAR


Bine ca au atunci dar chiar nu am rabdare sa ma uit in sute de pagini, le trebuie sigur niste modalitati de cautare!

La multi ani pt Eva!!!

Mami de fetita si de baietel



Everything is hard before becoming easy...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Eseea, iti spun cum poti cauta haine pt 5 ani : in dreapta sus ai butonul "Search" care are o lista ascunsa ( apesi pe acel triunghi mic ) si alegi "ARAMIS COM-IMBRACAMINTE COPII Photostream" . Apoi in rubrica 'Search' scrii '5 ani' si ti se vor afisa toate articolele pt 5 ani.
Functioneaza, eu asa am gasit haine pt Maria.

Luy, mamica de Maria Teodora ( 25 aug 2007 ) si Irina Alexandra ( 21 sept 2010 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Buuun, acum sa va zic ca azi am reusit sa rezolv problemele care au fost cu aceasta comanda ( le-am scris mai sus ). M-am gandit ca dureaza mult daca trimit prin posta ce vreau sa schimbe ( 4 articole ), in plus trebuia platita o diferenta... Prin urmare azi m-am dus la depozit dupa ce am vorbit in prealabil cu dl.Octavian.
Mi s-a parut amabil, a acceptat fara probleme schimbul. La depozit m-a primit fratele dansului ( asa s-a recomandat ) si in 10 minute am rezolvat, am schimbat setul pe care mi-l trimisesera ei in mod eronat, iar pt ca la celelalte 3 articole la care imi trimisesera alte marimi fata de cele comandate nu aveau in stoc marimile pe care le doream, m-au lasat pe mine sa aleg daca le pastrez, le schimb cu altceva sau le returnez.
Am vazut acolo o gramada de hainute superbe , daca as fi putut cred ca as fi stat o zi sa le studiez .
Cu siguranta de acolo voi cumpara rochite de ocazie pt fetitele mele cand o voi boteza pe cea mica

Luy, mamica de Maria Teodora ( 25 aug 2007 ) si Irina Alexandra ( 21 sept 2010 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

Rochita aceasta:
http://www.flickr.com/photos/imbracaminte_copii/5132261242/
a purtat-o eva azi, la party-ul ei:)
I-am luat de 3 ani, dar i-am mutat un pic nasturii si a fost numa' buna

Luy, cand vin hainutele de vara, daca te duci direct la depozit, vin si eu cu tine

Eseea, multumesc

Andra, mami de leoaica Eva (03.02.2009)

Mergi la inceput