Hainute Aramis + impresii despre produse - 2

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Se mai ocupa cineva de comenzi?

Daca da, am si eu ceva de comandat...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Am dat mesaj privat tuturor fetelor care au scris la capitolul 1 si la acest capitol.

Pana acum, a confirmat interesul lalala13.

Astept raspuns si de la celelalte fete.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackgirl0 spune:

Selene, si eu sunt interesata de a comanda ceva, in special haine de bebe baietel pt botez. Cum se procedeaza?

Din experienta ta: hainele sunt bune calitativ? As comanda de-o suma destul de consistenta si vreau sa sper ca nu arunc banii pe fereastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalala13 spune:

hai ca iti raspund eu pana vede selene..Sunt bune calitativ. am mai avut unele probleme in sensul in care la o bluza mi-a iesit culoarea, la un body a intrat nitel la apa, la altele insa marimile sunt mai mari decat normale..dar per total sunt f f multumita, sunt incoveninete care par oriunde, oricand.oricum daca comanzi d emai multe ori te obisnuiti de la ce firma cum sunt marimile..din pacate noi am crescut si abia ne mai incadram pe acolo la haine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Cu o singura salopeta de la Children's Place am avut probleme, in sensul ca i-a sarit o capsa inca de la prima purtare. In rest, am fost f. multumita de tot ce am comandat, in timp.

Acum vreau o rochita f. frumoasa si niste pijamale si mai vad.

Dar trebuie sa ne strangem de minimum 500 de lei...

Si Buramo a confirmat interesul, o chem aici.

Pot centraliza eu lista, daca vreti, imi puteti trimite pe mail un document Word, in care sa scrieti asa:

Numar articol (cod), marime, pret, link la poza de pe site, cod alternativ + marime, in caz ca nu mai este exact ce doriti. Si ID-ul vostru de pe forum.

Cum se procedeaza... Se da comanda, sub forma de tabel centralizat dupa criteriile de mai sus si se plateste, IN PLUS fatza de pretul articolelor, contravaloarea rambursului, care variaza in functie de valoarea comenzii.

Pana acum, fetele din Bucuresti preluau comenzile si se duceau direct la depozit, dupa care faceau ele pachete pentru cele din provincie. Noi plateam + un 3-4-5 lei, sa zic, pentru trimiterea pachetului.

Daca acum vom fi doar din provincie, daca ne miscam rapid, poate fac eu comanda. Rapid, pentru ca eu plec din oras dupa 20 iulie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

blackgirl, uite aici primul meu post de la primul capitol despre Aramis. Contine si impresii despre produse.

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=158027

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Buramo spune:

Selene am sa-ti trimit pe e-mail comanda mea...astept un raspuns sa vad daca mai doreste o prietena si in cazul in care vrea sa comande ceva am sa-ti trimit mail si cu comanda ei, de fapt o sa fieo singura comanda din partea mea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pogonici1977 spune:

si eu as vrea sa fc comanda...sa spuneti termenul limita ..ca eu acum nu am timp de net

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Mai e cineva pe aici?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns burtika spune:

As vrea si eu sa comand de la Aramis, de mult ma tot uit la hainute dar nu am stiut de initiativa voastra. Mai este cineva interesat?

Mergi la inceput