Hainute Aramis + impresii despre produse - 2

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anca81 spune:

Eu as vrea ceva ... au niste rochite de vara minunate! Ne adunam?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Io-s aici, dar nu m-a mai contactat nimeni pentru vreo lista pe mail, cum am rugat.

Hai ca am dat PM-uri iar.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Sa-i trimita cineva mail lui pogonici 1977, nu pot cu browserul asta. Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Buramo spune:

Daca nu ati facut deja comanda am sa spun si eu ce vreau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pogonici1977 spune:

ha ha..va citesc eu din umbra
dar eu sunt din piatra neamt
si voi din bucuresti..

eu in septembrie am primit comanda de pe aramis..pri urmare am dulapul plin de haine ptr printesa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Comenzile le centralizez eu, rog fetele doritoare sa imi trimita pe PM ce doresc. Multumesc. O sa va spun apoi cum facem cu banii, daca aveti incredere, primesc eu comanda la mine si va spun cat va revine din rambursul banilor + trimisul coletelor catre voi - eu parca 10 lei am dat in plus, fatza de valoarea comenzii.

Suntem 4, deocamdata - eu, anca81 (cu care ma "stiu" de ceva vreme, de pe Picasa), Buramo si burtika.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aka spune:

ar fi cineva interesat de o comanda?
am vazut noua colectie si e tare draguta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyalo spune:

In magazinul Big Berceni este un stand la parter plin de hainute de la Aramis -chiar au in geam ceva scris cu Aramis.Nu stiu preturile fata de site dar am vazut muuulte rochite....De baietei mai putin -de cei mititei mai mulote de cei peste 4 ani mai putinele...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Este chiar magazinul lui nea Aramis! Acum nu cred ca practica in el preturile de la depozit, respectiv en-gros.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns user_ramona spune:

Eu sunt din craiova, deci nu pot ajunge la magazinul de care spuneti voi. Ma bag la o comanda, poate ne strangem. Si daca nu e nimeni dispus sa faca comanda, pot face eu comanda si coletele, o sa ma interesez si la posta cat costa dar parca ultima data am dat vreo 5-6 lei pt un colet sub un kg.

Mergi la inceput