Hainute Aramis + impresii despre produse - 2

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nilufera spune:

Alecsandra si eu ti-am scris de sapt trecuta mail cu comanda, nu l-ai primit nici pe al meu?


39+ Mami de Theo, 12.04.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maminuta spune:

Buna dimineata,fetelor,
Este cineva din Bucuresti care ar vrea sa mearga la depozit sa luam hainute?Eu iau cam de 250 ron .
As vrea sa merg vineri 1 iulie .Am vorbit cu Octavian si putem merge.
Cine este interesat rog PM cu nr de telefon.
O zi frumoasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Ia uitati fetelor www.maxbebe.ro/produs4963/Body-de-spiridus.htm" target="_blank">ce am descoperit aici fata de www.flickr.com/photos/imbracaminte_copii/5962675743/in/set-72157627129154531/" target="_blank">tovarasul "Aramis"

Cel mai amuzant insa mi se pare cum se autodescriu oamenii astia "este o afacere de familie care s-a deschis in anul 2008 ca un fel de protest fata de preturile mari de pe piata romaneasca la produsele destinate copiilor."

Ce gluma buna la un adaos comercial de 100%!


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA; www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2
A DOUA MINUNE
MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius!
Sa o ajutam pe Georgi sa mearga
Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Ce tare, exact acum intrasem sa va dau si eu un link la acelasi lucru, dar cu o rochita http://www.flickr.com/photos/imbracaminte_copii/5140180064/in/set-72157622758331222/ de la Aramis, fata de aceeasi rochita pe situl cu pricina http://www.maxbebe.ro/produs4094/Rochie-cu-fundita.htm

E mai mult decat 100% adaosul, si se lauda cu cele mai mici preturi de pe piata, bla, bla

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)

www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2


bijuterii noi la UNIQUE BIJOUX


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

nimeni din Brasov???
oricine doreste, astept PM...puteti cumpara de orice suma!

Mamica lui JR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andruscana spune:

Buna fetelor,

sunt interesata si eu de hainutele de la Aramis. Locuim in Ploiesti si daca face cineva comanda chiar si pt bucuresti..nu prea stiu cum se procedeaza..incerc demult sa cumpar hainute de la Aramis dar 500 de roni ii cam mult si nu am avut cu cine sa ma asociez..Multumesc mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Buramo spune:

Eu as dori sa cumpar de la Aramis, eu am mai comandat, dar impreuna cu alte mamici, nu am centralizat eu comenzile, nu stiu exact cum se procedeaza, dar nu cred ca este mare filozofie, eu as comanda cam de 150 ron.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

nimeni de la Brasov????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pogonici1977 spune:

dar din piatra neamt e interesant cinev a de comanda???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

A aparut colectia noua la Aramis!


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA;www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2, A DOUA MINUNE, MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

Nepotul meu ;


www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius! ;

Mergi la inceput