Ghiocei de Martie-Aprilie***296***

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carla28 spune:

tufete eu ma retrag, va las sa povestiti si sper sa am ce citi la dimineata.

O seara placuta tuturor!

www.flickr.com/photos/40168372@N05/" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Ina eu am maine drum la Ikea. Zi-mi ce vrei

Monnvas ce bine ca ti-ai recuperat portofelul

Am vorbit astazi cu educatoarea si mi-a zis ca lui David i-a placut teatrul de papusi

Gina ce ati mai hotarat cu gradinita?

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Floric ce mare s-a facut Rares Si este pus pe sotii Foarte faine pozele!

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Salutare!

Ina, eu chiar nu stiu care-i baiul.

Intotdeauna cand e vorba de suparari misterioase (pentru mine, ca poate pentru altii nu), incep sa ma simt vinovata si sa ma gandesc daca nu cumva am suparat eu cu ceva pe cineva si de-asta mi-ar placea sa se spuna lucrurilor pe nume; pentru mine, vinovatia e mai usor de suportat si remediat, decat suspiciunea. Daca nu se poate sa fim directe, nu se poate, accept asta, insa nu-mi da o stare ok. E o marturisire pe care simt nevoia sa o fac.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramona7575 spune:

seara buna tufetelor !!!

Io nu mai reusesc sa raspund la nici un chestionar, sunt in urma rau de tot, am formatat computerul de 2 ori, nu-mi merge messangerul (se deschide dar cand scriu mesaj instant nu vad in casuta destinatarului nici ce am scris nici ce scrie destinatarul) si prin el corespund cu sotul, din fericire merge microfonul si intr=un final skype-ul... dar dupa zile de nebuniee
Anyway, am descoperit Tunup utility free si vad ca isi face treaba(mai putin aia cu messangerul)

La multi ani Chatonel , scuze ca e atat de tarziu... am vazut filmulet zu Alexandra, e o dulce isteata foc .
Dopo- super martisoarele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramona7575 spune:

Am uitat sa intreb .


Stefan face de 3 zile un kk moale (max.2 pe zi)si de culoarea mustarului f.urat mirositor.
I-am dat un hidrasec cu ceai de menta.Oare de la ce sa fie ? Voi ati patit asa ceva?

Oare sa ii iasa al doilea rand de masele ?

Pup !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Hello !!!

Ilinca,am facut curatenie simin casa si-n dulapuri ca dimineata abia am gasit ceva de imbracat si iacata-ma !!!

Ina, si eu vroiam sa te intreb cine si ce anume te-a suparat, mi-a luat Anaan vorba din gura si a iesit ceva multt mai frumos asa c subscriu la ideea ei !!! si eu daca supar pe cineva imi place sa mi-o spuna in fata decat sa mocneasca si sa explodeze cand am si uitat cu ce am suparat-o
No pe bune ce s-a ntamplat, devii si tu misterioasa ??!!

Pisigri, am admirat-o si eu pe vorbareata voastra !!

Dyanna, frumusel foc Sasha !!

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Anaan si eu zic sa-l lasi pe Andrei cu tanti si sa mergi la entertaiment !!

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Dodo si eu ti-am apreciat martisoarele. Sunt originale si frumoase

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Doamne, Floric, tu ma bagi in pamant cu pozele tale, iti zic drept! Pai tufato, pe cand il admiram io mai abitir pe Raru imi rasare-n fatza gasca aia jumulita sau ce era, saraca, cheala toata si intinsa ca la disectie. Si Raru pupand-o-n cioc sau ce facea, da' n-are microbi? Uof, stii ca io-s mai sensibiloasa la de-astea, pune si tu un avertisment inainte, sa n-am shocuri

mami de Sophia-Diana (Sophiphi)
18 luni
19 luni
Manole forever

Mergi la inceput