Discutam despre: "Dieta Rina (13)"

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns giovana spune:

buna fetele,
M-am cantarit si am...74.5 kg. Stati asa sa va spun ca mi-a pus sotul baterii la cantarul electronic si avea o diferenta de -2 kg fata de cel vechi. Deci cred eu ca am inceput cu 78 kg, dupa o sapt. 76 si azi 74.5.
Nu e mult, dar se vede la haine. Acum pot sa ma imbrac cu aproape tot ce am in sifonier.
Tentatii au fost multe, dar m-am abtinut.
Azi am carbo. Imi fac din nou paste cu sos. Dimi o cafea cu indulcitor si 2 grepfruit.
si spor la slabit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns korri spune:

giovana, ginutza, bravo
frumoase rezultate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenada spune:

Gata fetelor am actualizat prima pagina.

Vad ca rezultate bune la toata lumea dieta asta. Ma bucur

Spor la slabit fetelor

elena fericita de pitici pretiosi Ana Maria & Matei Stefan - 18 iulie 2009

Piticii mei iubiti




Infertilitatea este o boala. A avea un copil nu trebuie sa fie un lux

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura__ spune:

Seara buna fetelor !
Eu n-am apucat sa mai intru pe forum...m-am cantarit si eu azi si am 70kg
N-am apucat nici sa dau datele pt lista.

Deci am inceput dieta pe 4.01.11. Initial 74kg
Dupa 1 sapt = 72
Dupa 2 sapt = 70 (adica acum)

Target 59kg


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns korri spune:

Neata,
Cam slaba miscare pe aici. Sper ca nu bantuiti prin frigidere

Azi vitamine, sper sa trec cu bine de ziua asta care e teroare
Cred ca la pranz o sa mananc niste ciuperci la gratar cu o salata. Stiu ca trebuie legume crude dar altfel nu rezist.
Voi ce mai mancati?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana81 spune:

Buna!!
VITAMINE:2 pere- mic dejun, o banana pranz, si cand o sa ma mai apuce foamea mere, deocamdata sunt prinsa cu niste materiale si nu ma gandesc la foame.
Spor la slabit!!!

MAMI de CLARA (2008) si RIANA (2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenada spune:

Buna fetelor

Laura o sa ma ocup diseara de listuta si o sa te trec atunci.

Korri nici eu nu suport ziua de vitamine. Eu in ziua asta mai mananc cate un compot de ananas sau piersici cu 10% zahar. fara zahar nu am gasit in hipermarketul de unde imi fac cumparaturile. mai mananc cate o salata mai mananc migdale nuci dar nu multe mai rontai cate o smochina o curmala si uite asa trece ziua.


Azi am inlocuit ziua de carbohidrati cu proteine si am in meniu pulpe de pui marinate si picante facute la gratar si vinete la gratar

Spor la slabit

elena fericita de pitici pretiosi Ana Maria & Matei Stefan - 18 iulie 2009

Piticii mei iubiti




Infertilitatea este o boala. A avea un copil nu trebuie sa fie un lux

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DORIS_71 spune:

Azi proteine, asa ca la pranz am mancat niste branza de vaci proaspata cu o rosie, in seara asta fac o salata cu rosie, castraveti, ceapa, salata verde, ardei gras si am sa pun si o mozarela taiata cubulete.

Eu rareori am respectat faptul ca seara trebuie sa mananc jumatate din ceea ce am mancat la pranz, dar in schimb nu mananc nimic dimineata ca nu pot. Stiu ca ar trebui sa mananc dimineata ca e foarte important micul dejun dar nu-s invatata si nu reusesc.

Elenada mersi ptr. prima pagina.

Spor la slabit in continuare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana81 spune:

Azi proteine:MD:2mere,P:pui cu usturoi,C:ce mai ramane
Eu dupa ziua de vitamine ma simt foarte bine si usoara.Plus ca m-am imbracat cu haine care nu-mi veneau si acum imi sunt numai buneAsta inseamna ca functioneaza!!!!Tot inainte!!
Va pup,spor la slabit!!!

MAMI de CLARA (2008) si RIANA (2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenada spune:

Buna fetelor

laura esti pe prima pagina.

Azi am avut si eu zi de vitamine si am cam fentat-o ca sa zic asa.
am ajuns acasa tarziu si am bagat o salata dintr-un ardei, o rosie, jumatate de castravete si trei fire de ceapa verde la care au adaugat si 15 maslinute mici mici verzi. am fentat si ora si maslinele sigur nu aveau ce cauta in salata mea dar asta e. ma laud totusi cu faptul ca a mai ramas salata nu am mancat-o pe toata.

Am descoperit si ceva misto la ziua de vitamine. daca te urci pe cantar asa bine te simti cand vezi ce putin arata. azi toata ziua cantarul meu a aratat 61.8 kg. 61 fetelor. nu imi vine sa cred.

maine am zi de proteine si m-am gandit deja la un meniu acum sper sa nu fie prea mult
vreau sa mananca asa - o omleta din doua oua cu o salata facuta din salata verde rosii ardei castraveti si branza feta si vreau sa beau si un iaurt cu bifidus zero grasimi. probabil ca nu o sa pot anca tot dar de astea imi este pofta.
ce parere aveti de meniul meu?

spor la slabit fetelor

elena fericita de pitici pretiosi Ana Maria & Matei Stefan - 18 iulie 2009

Piticii mei iubiti




Infertilitatea este o boala. A avea un copil nu trebuie sa fie un lux

Mergi la inceput