Ingineri fosti, viitori...(35)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Iepu, la pct.5 sunt valabile si meditatiile la mate?

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisicuta spune:

Citat:
citat din mesajul lui iepumic

Multumesc mult de incurajari dar imi permit sa te trag de urechi nu pentru absenta ci pentru ca nu ai anuntat ca mergi la Predeal! Eu am fost la Sinaia de pe 7 pana pe 9 si am fi putut sa ne vedem!!!



Si daca ti-as spune ca in 7 ianuarie chiar am urcat la Sinaia, la Cota 1400, sa saniusam, atunci de-a dreptul cred ca ma vei bate!
. ... Noroc ca nu-ti spun...
Dar sa sti ca a plutit ceva in aer, pentru ca-n acea zi am reusit minunata contraperformanta de a da de doua ori cu ... si anume fundul de partie, drept pentru care mi-am rupt una bucata coada, asa ca am inceput anul sub pseudonimul de "Matza cioanta" . Acuma am un mers semet, intepat de-a dreptul, de juri ca ma hranesc doar cu pari la masa de pranz!

din nou si sa aveti o zi minunata, orisiunde v-ati afla!

Dori, mami de Vladuc (17.10.2003) si Raduc (15.10.2005)!

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> Povestea unui LICURICI



"Batranii spun ca 'apa trece si spun ca pietrele raman'. Dar lucrul altfel se petrece pe vechiul nostru Glob batran. Ca piatra, orisicat de tare, se macina si trece stand, iar peste trista-i macinare doar apele raman curgand!"



Minunata Venetzie_aug.2010
Disneyland - Paris_2010
Ziua Balantelor_2009
Ziua Pisoiasilor_2008


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iepumic spune:

Gabi, se aplica la ce vrei tu .
Pisi, vezi, daca nu chemi prietenii sa se distreze cu tine, ce patesti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xerxe2005 spune:



Elena Isabela, mamica lui Razvan - Gabriel - 01.08.07 si 24+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Citat:
citat din mesajul lui iepumic

Gabi, se aplica la ce vrei tu .
Pisi, vezi, daca nu chemi prietenii sa se distreze cu tine, ce patesti?

Iepumic
Noi pozici cu Iepi-Mici
PROTEST IMPOTRIVA REDUCERII AJUTORULUI PT MAME IN CIC
MyOpinion.ro - Site de reviewuri
www.mareeaalbastra.blogspot.com" target="_blank">Mareea Albastra Blog

All's Well That Ends Well.


Pisi a fost fetita rea... a preferat sa dea cu fundul de partie decat sa se distreze cu prietenii... acuma n-are decat sa suporte consecintele

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata!
Fetelor magarul a iesit din ceata... M-am amuzat cu postarile Dorinei si am citit cu loare aminte postul Ancai.
Dorina ne-ai lipsit - cel putin mie tare de tot. Ma bucur ca ati avut o vacanta minunata chiar daca socrosenia fuse in vizita.
Anca am sa citesc si eu dar nu garantez ca am sa reusesc la anumite puncte sa ma educ.
Gabi te cred cand vorbesti de machiat. Roxy o face de pe acum cand nu sunt eu atenta.
Sa va spun pe unde umblai:
- marti la miezul noptii una bucata eu si doua bucati din doater ne-am urcat in autobuz catre Londra Luton
-schimbat autobuz ajuns la Luton la 8.25 eu stres mare ca a inceput check in-ul...
- intru la aeroport zbor anulat la Blueair eu zic ca-i gluma dar nu a fost. Nervi, telefoane
-cumpara alt bilet la wizz air ce tebuia sa plece a 1 ora dupa avionul nostru
-anunta compania de inchiriat masini ca intarzii o ora
- trecut de securitate, asteapta gate-ul sa se afiseze - nimic. In final 3 ore intarziere...
-Suna din nou una bucata companie rent a car si zi ca ajungi cand poti si ca ii mai updatezi...
- Ajuns la Bucuresti totul a mers mai bine de atunci
-ieri plecat de la Targoviste catre Bucuresti la 3 - ninsoare ca in povesti dar strazile albe ca pe camp nu stiai unde e marginea la DN si une-i campul. In final la 6.05 eram la Baneasa.
-avionul a zburat si acum in UK din nou

IUf asta fuse si intre calatorii alte milioane de draci, nervi si alet chestii dar ca sa fiu optimista zic ca se poate si mai rau.

Va pupacesc fetelor si sa aveti o zi super!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata!
Pai nimeni, nimeni?
Cafea, ceai, capucino si ce mai doriti voi?
Eu sunt din nou in camplu muncii. aseara am avut si primele 2 ore de germana. a fost super dar soata mea nu a mai putut sa vina sa ma ia pentru ca a fost accident pe motorway deci ia autobuzul si trenul si la gara m-a asteptat el. Deci intr-un cuvant am ajuns franta aseara pe la 8 fara un sfert acasa. Azi am fost la sala si nu ma pot plange ca a mers rau.
Acum o gramada de hartogaraie.

Va pupic si sa aveti o zi super!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

'Neata!
Pai nimic, nimic?
Eu azi iar am o gramada de hartogaraie de facut. Am fost la sala si iar m-am rupt de spate dar acum stiu de unde este: de la cross trainer... Si imi place...
In fine azi ma duc sa vad un apartament pentru mine, vineri altele. Sa vedem ce iese.

Va pupic si sa aveti o zi super!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Prezenta!
Acum am citit ce drum oribil ati avut
Ma bucur ca omul meu a venit acasa din UE (a lucrat afara) si nu mai avem astfel de probleme cand vrem sa ne intalnim (ok, recunosc ca a fost foarte bine cand m-am dus la el, dar drumul a fost cam lung si greu, mai ales la intoarcere...)

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata!

Gabi a fost un drum urat si asa in sufletul meu...Parca a mers numai dupa cum ma simteam eu acolo la inimioara. In fine e bine ca voi v-ati adunat acasa si ca sunteti impreuna. Eu am incercat dar Romania parca nu ma vrea.
Acum de dimineata sunt franta de la sala si am realizat ca mi-am uitat banana si marul la sala in vestiar. Prin urmare dai foame...
Azi de la 10 am o intalnire cu cineva de la Leeds. Sa vedem ce o sa iasa.

Va pupic si sa aveti o zi super!

Mergi la inceput