Gravidutze si mamici de Cluj - 169

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns antoni spune:

salutare fetele, la noi toate bune, doar ca sunt super aglomerata, vreau sa ma intorc la job de saptamana viitoare si am pana atunci atatea de rezolvat...suntem bine, David creste, are deja 9200, e mare baiatul lui mami, hihi.Timea e bine si ea, asteapta sa mearga la gradi, incepem si noi din matie...cam atatea pe la noi.concediul a fost tare frumos, de visssss.am fost si la un chef care s-a tinut int-un bazin in Budapesta....super!

olim-eu pot sa-ti imprumut scaun daca mai ai nevoie

puisor-vrem sa incepem gradi din martie

Ioana-mami de Sara-da, am fost la karate impreuna cu sotul tau,deacolo imi era si mie cunoscut dar nu mai stiam,hihi

pup fetele

Meli

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoni spune:

OAUUU, DA CE DE ACTIVITATE PE AICI,HIHI.PUP FETELE!

MELI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Karin25 spune:

Salutare Dragelor!
La multi ani! Sa aveti parte de un an plin de tot ce e mai bun si mai frumos!
Bun venit noilor gravidute!
Pupam burticile!
Elenuta pup burtica si cei 2 strumfi.
Noi suntem bine, crestem, gangurim si radem non stop. Avem 6,8 kg la 3 luni si 3 sapt.
Cam astea ar fi noutatile!
Va pupam dulce pe toate si pe toti!


Avem POZE NOI

www.picasaweb.google.ro/adrian.voica

Edith mamica fericita de Andreas Daniel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenuta23 spune:

GABY ce mai fac fetele ??? va pregatiti de party??

karinaveti un copil tare frumos, se vede ca ii merge tare bine

melice bine ii merge si ui David , IUlia are doar 10 kg

azi am facut si noi primul pas spre olita am facut kk

am intrat sa va intreb , cine stie unde se fac currsuri pt gravidute???ma intereseaza pt finuta mea

va doresc o zi minunata

Elena , mamica lui Dragos Stefan(9mai2007) , Iulia Anamaria (16 sept2009) si Adriana Ioana 26+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilinca79 spune:

Buna seara mamici,

As avea o rugaminte la voi: cunoasteti pe cineva care se pricepe la calculatoare? Adica as avea nevoie de o reinstalare de Windows, anti-virus, o recomandare de upgrade, etc. Stiu ca erau studenti priceputi care faceau chestii din astea contra cost, dar nu cunosc pe nimeni.

Va multumesc mult!

Ilinca, mama lui Victor (09.07.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihalav spune:

Bun seara, fetelor

Am mai trecut pe aici, pe acest site, e drept, doar cititor. Azi am indraznit s a ma inregistrez. Doar ca acum sunt de-a dreptul bulversata, nu sunt sigura ca am nimerit unde trebuie, ca fac ce trebuie, mi e greu sa ma descurc, e atata info, atatea pagini.... Am ajutorul unei prietene care e membra veche aici, si sper ca in curand voi fi si eficienta, nu doar vorbareata.
Va doresc toate cele bune, deocamdata, ma duc sa prega ceva de papa pt maine.
Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihalav spune:

Heeeeeeeey,
A aparut mesajul meu, vad asta, si deduc ca ma aflu unde doream sa fiu :) Despre Mara, fetita mea - are 1 an [si imediat] 1 luna - am sa va pove, cu ingaduinta voastra, ceva mai incolo. Si despre mine, de altfel, caci nu vreau sa raman asa, straina.

Toate cele bune,
Sper sa ma primiti printre voi,
Mihaela [& Mara]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

Mihaaa, bine ai venit si bine (ca) ne-ai gasit!
Miha e prietena mea din facultate, are o fetita blonda superba.. are un blond cum nu exista vopsea pe lume




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

Sofia. LA multi ani!!! Frumusete esti, despteapta esti, sa fii sanatoasa toata viata si sa ai succes la baieti buni!!!
GAbi, felicitari pentru primul an maret al fetitei tale mici!
Ce forma are tortul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

Elenuta, nu am intels prea bine... iulia sta ziua cu ortezele? Noaptea de ce nu doarme? O dor piciorusele?
Felicitari pentru Ioana din burtica! Zici ca e miscatoare tare?

Mergi la inceput