Prietene la bine si la greu -96

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lalu_79 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ramonika

Lalu tu nu mai alaptezi? si ziceai ca nu ti-a venit ciclul?



Da,asa e...ma gandeam sa o intarc in primavara asta, asa ca ar pica bine.Asta daca ma lasa inima sa plec.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lalu_79 spune:

Citat:
citat din mesajul lui laurairina13

mai vin doua colectii mici, una cu tema marina si una cu fructe.



Abia astpt.Anul trecut parca ai facut si niste fluturasi, nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ali762000 spune:

Laura nu am reusit sa iti postez la blog asa ca iti spun aici sunt superbe am spus si repet ai niste maini de aur

Padi ce bine merge in picioare, nu stiu al meu cand si-o da drumul la manute, am vazut ca e incaltat cu papucei sa fie oare asta de vina ca eu il tin numai in ciorapei ?

Azi meniul e: spanac cu ou si mai tarziu branza almette.

Vreau sa va intreb ai vostri mananca paine? Al meu e inebunit dupa paine si ii plac clementinele la nebunie numai ca nu ii dau mai mult de 2 .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ali762000 spune:

Citat:
citat din mesajul lui laurairina13

mai vin doua colectii mici, una cu tema marina si una cu fructe.


Poate niste gaze: buburuze, fluturasi, poate niste ghiocei ce zici?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marijan90 spune:

Laurairina, superbe martisoarele, esti foarte talentata
Laura_andreea, interesanta propunerea.
fetele, se aude ceva pe la pitica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Monis, ai PM.

Multam fetelor de aprecierile referitoare la martisoarele mele!

Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)

Firefly's shop

BLOGUL MEU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu_seby spune:

Buna ziua,

Nu, nu am disparut ca magaru in ceata..numai ca mi se intampla atatea..poate cea mai importanta e ca i-a fost astazi furata bicicleta sotului din fata usii...in 20 min, in timp ce il adormeam pe Matei..si pt ca el e un tip masiv si nu il tine orice bicicleta, a mai costat si 3000 ron...sa vedem, poate dam de urma ei

Ma bucur sa vad activitate din plin pe aici, si multe fete care scriu des, nu am timp acum sa nominalizez, am de facut o tona de curatenie, am strans bradul si au cazut o gramada de ace..am gatit si s-a strans un morman de vase..dar revin mai pe seara

poponitzu' meu Matei-Andrei

Mami de toddler nazbatios

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Laura merci

am reusit sa ajung si eu la zi cu cititul, dar nu stiu cand apuc sa scriu (ca trebuie sa se trezeasca pitix din moment in moment) si incerc sa recuperez si la dovlecei, unde se discuta chestii extrem de interesante. de la a doua postare de aici in continuare.







Monis si piticutzul Santiago (02.11.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lalu_79 spune:

Of, mai Ralu, ce ghinion cu bicicleta.....Poate reusiti sa o recuperati, asa cum s-a intamplat cu masina tatalui tau. Spor la treburi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dymomo77 spune:

Ralu succes la recuperat bicicleta. Noi tinem carutul lui Danut in fata usii de luni bune si inca ma mir ca nu a disparut desi nu avem interfon si a fost un frecus de sarbatori...
Ramonica asta cu 400-500ml de apa pe zi e la fel ca aia cu 2 litri la adulti. Nu stiu cate persoane reusesc sa bea acel minim de 2 litri de apa pe zi. Eu una nu. Plus ca Ruxi papa san si deci are si ceva apa fata de noi cu formula.
Eu am o prietena cu o fetita de 1 an si 1 luna si a zis ca in 24 de ore schimba 3 pampersi si mie mi se pare ff putin. La ea cred ca bea f putine lichide.
Monis eu una am citit deja la dovlecei. Sunt niste informatii f pretioase.

mami fericit de Dan Mihail 28.10.2009
Danut

Mergi la inceput