Prietene la bine si la greu -96

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica_80 spune:

Buna dimi

O tare si gustoasa si de la Iasi.

Eu sunt happy, zilele astea trebuie sa se nasca finuta mea, adik prietena mea cea mai buna tocmai ne-a rugat sa-i botezam fetita care se va naste cat de curand Asa ca ma pregatesc de facut galerie .

Asa ca inca o la toata lumea

Mami fericita de printesa Mariuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Monica, ce misto!! tot ce se leaga de nou nascuti ma emotioneaza la maxxim acum Cum o va chema??

Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)

Firefly's shop

BLOGUL MEU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_80 spune:

Citat:
citat din mesajul lui padi

'neata!
Gabitza, suplimentez si eu cafeaua . Poate apar fetele.
Eu sunt putin zombi. Laura se trezeste de 1000 de ori pe noapte. Ne iese si o masea, poate fi si aceasta cauza...

Va las un filmulet, sa ne vedeti cum www.youtube.com/watch?v=jV4BbZOCH7I1" target="_blank">mergem.
Revin mai tarziu.


Adriana de Laura (08.12.2009)


Dragalasa foc si foarte sigura pe ea, Laura

Mami fericita de printesa Mariuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lalu_79 spune:

Neata

Licurici, f frumoase martisoarele.Crezi ca o sa mai vii si cu alte modele pana in martie? Deja ma gandesc care la cine s-ar potrivi.Botoseii cred ca merg si ca marturii de botez.

Padi, tare e scumpica Laura.

Monica, ce fain, o sa ai inca o finuta. Facem si noi galerie prietenei tale cand o sa vina timpul.

Dankutza,te astept cu impresii de la Londra. Si eu ar trebui sa ajung prin martie, de luni bune i-am promis unei prietene dragi ca ma duc o saptamana, sa ne distram ca pe vremuri, doar noi, fetele.Numai ca zilele astea, cand sa-mi cumpar biletul, m-a apucat panica, nu mai aveam aer la gandul ca o sa fiu fara Ari.Acum nu mai stiu ce sa fac.

Laura-Andreea, faina ideea ta.Ari nu a fost bolnava pana acum, sper nici sa nu se intample prea curand. Multa sanatate Giuliei.

Nici Ari nu bea apa, doar cateva inghitituri dupa masa de pranz.Poate la vara, cand va fi cald, va da de gustul apei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

Lalu tu nu mai alaptezi? si ziceai ca nu ti-a venit ciclul?

monica tinem pumnii cumetrei sa nasca repede si usor.



Ramonika Ruxandra (30.11.2009) tati si Vladutz
zebra roz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitza35 spune:

Citat:
citat din mesajul lui padi

'neata!

Va las un filmulet, sa ne vedeti cum www.youtube.com/watch?v=jV4BbZOCH7I1" target="_blank">mergem.
Revin mai tarziu.


Adriana de Laura (08.12.2009)


Felicitari Laura plimbareata...Mai,dar si Dragos al meu merge in marea majioritate a timpului cu mana in gura ca si Laura... in mod normal nu suge degetul,nu vrea nici suzeta

Dragos si Eva _30.11.2009


mucosii


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lalu_79

Licurici, f frumoase martisoarele.Crezi ca o sa mai vii si cu alte modele pana in martie? Deja ma gandesc care la cine s-ar potrivi.Botoseii cred ca merg si ca marturii de botez.


mai vin doua colectii mici, una cu tema marina si una cu fructe.

Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)

Firefly's shop

BLOGUL MEU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RamonaCopot spune:

Citat:
citat din mesajul lui laurairina13

Citat:
citat din mesajul lui Lalu_79

Licurici, f frumoase martisoarele.Crezi ca o sa mai vii si cu alte modele pana in martie? Deja ma gandesc care la cine s-ar potrivi.Botoseii cred ca merg si ca marturii de botez.


mai vin doua colectii mici, una cu tema marina si una cu fructe.

Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)

Firefly's shop

BLOGUL MEU



sunt superbe si martisoarele, se vede ca te inspira tare mult samburica din burtica . Aseara am vazut la tv, dar nu mai retin pe ce post, o tipa care facea altfel de bijou-uri, care mai de care mai faine: din nasturi vechi, tot felul de resturi de la paturi (matisorii aia) si printre ele era si un colier crosetat la care au zis si pretul de 120 lei. M-am gandit ca sigur ai putea sa faci si tu din alea.

salutare natiune


Ramona ,
dependenta de dragostea barbatilor din viata mea:

DOMINIC ANDREI
(26/10/2009) si a lui tati Stefi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RamonaCopot spune:

Multu pt raspunsurile ref la varza de bruxelles. Am prestat si eu azi 3 varzute cu 4 cuburi de spanac + 2 ficatei. Am fiert ficatul separat, varza si spanacul la babycook, apoi toate taiate marunt inabusite in putin ulei de masline, adaugat 2 catei mici de usturoi, fiert in putin lapte + o lingurita de smantana, iar dupa ce am gustat nu imi mai venea sa ii las si lui sa pape. O delicatesa a iesit. Desi erau tocate marunt, le-am blenduit ca ficatul e tare inecacios. Ar mai fi papat soricelul de mai era.
Asa cum zice si Dana despre David ca papa la 2 ore, asa face si Dominic. Acum un an tot asa la 2 ore papa, dar pt varsta asta mi se pare prea mult si parca nu mai stiu ce sa ii dau sa pape. sa aiba gustari intre mese mi se pare normal, dar gustare de iaurt de 300 g, iar dupa nici 2 ore sa pape alt borcanel de legume cu carnita, iar peste aproape 2 ore iara papa mi se pare prea mult. Vorba lu' tat'sau, ma bucur acum cat papa, ca parca vad ca urmeaza un declin si atunci sa vezi nervi intinsi...

De 4 zile e cu gura inchisa si nu m-a mai lasat sa ma uit in gura la el, decat repede un periat usor, dar nu sa ma uit. Azi cand l-am pupat pe burtica m-a lasat sa ma uit in gura si am vazut un colt de masea. Ma gandeam eu ca e ceva activitate in gura lui, dar ma asteptam la incisivul lateral sus dreapta, ca are doar 3 dinti sus si doi jos. Nu era normal sa iasa intai dintii (4 sus-4 jos) si apoi maselele???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_80 spune:

Citat:
citat din mesajul lui laurairina13

Monica, ce misto!! tot ce se leaga de nou nascuti ma emotioneaza la maxxim acum Cum o va chema??

Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)

Firefly's shop

BLOGUL MEU


primul nume va fi teona si la al doilea lucram

Mami fericita de printesa Mariuta

Mergi la inceput