Mamici prin fiv(15)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madalina28 spune:

La multi ani Radu Costin!

Fetelor eu zic sa nu va stresati prea tare cu olita, in carti scrie ca un copil e constient de actul in sine dupa 26-27luni, sa stiti ca la noi a fost exact asa, anul trecut in mai cand am inceput operatiunea olita am avut succes, asta dupa ce in iarna trecuta o sapt mi-a facut la wc apoi a regresat.

Bianca pai atunci Doamne Ajuta la cati mai muti fratiori si surioare.Sa stii ca noi la odiseea de ian-ferb 2008 avem o mamica care are 3baieti toti 3 nascuti prin cezariana in Belgia parca, Cris corecteaza-ma dc gresesc, iar diferenta dintre ei este mica,cel mai mare are 5ani, mijlociul tocmai a facut 3 si cel mai mic face 1an in aprilie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amzulica spune:

La multi ani Radu Costin de zisaCami - n-a mai intrat sa ne spuna si noua nimic despre ei. Acum 2 ani ma pregateam si eu sa nasc. si-naintea mea Ramy si Bianca.

Bianca ... ma uimesti, ma faci din ce in ce mai invidioasa. Bravo, sa ai sarcina usoara in continuare. Se fac 3 cezariene si-n Romania ... eu am cunoscut pe cineva care avea chiar 2 copii de 14 si 16 ani nascuti prin cezariana si acum gravida in 9 luni venise la Giulesti sa nasca pe al 3-lea tot cezariana cu dr. Albu - am inteles ca nu prea se inghesuie medicii la asa ceva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amzulica spune:

La multi ani Sofiuca, sa cresti mare si frumoasa si cuminte. Parca ieri nastea si Mada

Asteptam poze de la aniversare.

urmeaza Ilincutza lui Ramy - moamaa are Luca de unde alege.

Sofiuca, Ilincutza, Ana, Bianca - vai de buzunaru' lui ta-su de 1 martie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

LA MULTI ANI

SOFIA



Mami de Sofia, sa va traiasca micuta comoara si sa va bucurati de ea

mami de Vlad (29.10.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina28 spune:

La multi ani Raymond si Roland! Sa fiti sanatosi si sa-i fericiti pe parinti!

Multumim pt urari!

Daca acum 4ani nu-mi mai uscam ochii de plans pt ca avem un bhcg negativ azi nu mi mai usuc de fericire cand ma uit la iubita mea!Noi azi am petrecut in familie cu bunicii si doi unchi, fara alti copilasi asa ca i-au crescut cornite a fost in centrul atentiei.Duminica va avea party cu 11copii, prietenii ei, copii nasilor si ai finilor.Am gasit pana la urma si tort cu Dumbo pt azi, iar cadou fata mea a vrut un camion galben sa i se deschida usile, sa aiba sofer cam greu dar am gasit unul chiar fain pana la urma.

Cris impresii din prima zi de gradi?

Amzulico pe Sofi nu o trece in lista lui Luca ca este iubita lui Vladi inca din burta mea!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurel_cris spune:

Sofia
Raymond & Roland

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca B spune:

Ce de-a petreceri pe aici!!!
Sanatate si fericire tuturor sarbatoritilor si parintilor acestora
Astazi am cumparat decoratiunile ptr petrecerea lui David pe tema trenuletului Thomas si prietenii acestuia. Nici nu a reusit sa le vada tati caci piciu era prin zona si a trebuit sa le ascund de cum am intrat in casa. Cadoul nostru anul acesta va fi o vizita la zoo. Lui David ii plac foarte mult animalele si sper sa fie un succes.
Martea e singura zi cand pot merge singura la cumparaturi si e super bine. Daca inainte ma obosea, acum a devenit o relaxare
si sa visati cu ingerasi

Petrecere 1 anisor Craciun 2010

David, puisorul nostru drag (17.02.2009) Primul Craciun 09

Bianca 21+ si mamica celui mai frumos copil din lume

Daca vreodata nu primesti zambetul pe care il astepti, fii generos si daruieste persoanei respective un zambet. Deoarece nimeni nu are mai mare nevoie de un zambet decat persoana care nu stie sa zambeasca celorlalti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

LA MULTI ANI SOFIA!!!! Felicitari mami pt. domnisoara cu camion....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amzulica spune:

Citat:
citat din mesajul lui madalina28

La multi ani Raymond si Roland! Sa fiti sanatosi si sa-i fericiti pe parinti!

Multumim pt urari!

Daca acum 4ani nu-mi mai uscam ochii de plans pt ca avem un bhcg negativ azi nu mi mai usuc de fericire cand ma uit la iubita mea!Noi azi am petrecut in familie cu bunicii si doi unchi, fara alti copilasi asa ca i-au crescut cornite a fost in centrul atentiei.Duminica va avea party cu 11copii, prietenii ei, copii nasilor si ai finilor.Am gasit pana la urma si tort cu Dumbo pt azi, iar cadou fata mea a vrut un camion galben sa i se deschida usile, sa aiba sofer cam greu dar am gasit unul chiar fain pana la urma.

Cris impresii din prima zi de gradi?

Amzulico pe Sofi nu o trece in lista lui Luca ca este iubita lui Vladi inca din burta mea!






Madalina & Sofia (01.02.2008)
calea sigura a esecului este sa renunti...



o taiem atunci, si inca repede ca daca vede Bianca lui Cris ii da o posheta in cap cand vine de numa'. Dar vezi sa n-o lase Vladi cu ochi in soare si sa plangi cu capul pe umarul meu cand mai vin pe la Ploiesti - ca vrei sa ne incuscrim, ca Sofia e indragostita de Luca, ca de-astea ... - deci tort cu Dumbo zici hmmm, imi dai idei ca sunt intr-o panaa de nu stiu incotro s-o iau de tort, "efectele speciale" (coifuri, masti, baloane) le-am cumparat deja.

La multi ani Raymond si Roland! ehee Ennni ne-a luat-o inainte acum 2 ani - nu te uit - n-a mai intrat nu ne-a mai zis si noua ce fac flacaii?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manumanu spune:

La multi ani, Sofi!
La multi ani, Raymond si Roland!

Fetelor, noi n-am mai scris demult, sunt destul de stransa cu timpul, dar am mai citit din cand in cand... Piticii mei cresc, sunt tot mai vorbareti si stiu sa faca de toate, mai putin la olita, dar vine si asta in curand, cand se face mai cald o sa insistam mai mult. Din martie vor merge la gradi si deja am emotii!!

mamica de Anastasia si Radu, 23 noiembrie 2008

Mergi la inceput