Ghiocei de martie-aprilie 2009 ***287***

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gaza22 spune:

Prima tema, by Pisik: Ce-mi doresc pe 2011?
- sa fim sanatosi toti trei, si cei apropiati noua, mama, bunicii, sa nu intampinam probleme majore de sanatate
- sa ne redresam financiar
- sa ma reintegrez cu usurinta la locul de munca si evenual sa ma munt undeva unde sa-mi placa mai mult colectivul
- sa se adapteze Gaza mica usor la schimbarea ce va urma, doi parinti la serviciu si stat cu buni acasa sau gradi.
- sa fiu mai organizata
- si mai am o dorinta pe care nu pot sa o exprim pe forum dar ar suna cam asa, sa se rezolve totul in asa fel incat sa ne fie bine si noua si familiei noastre si sufletului nostru.

Mami de Gazii mica si frumoasa Primul Anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adirys21 spune:

Ilinca am raspuns la chestionar da mai greu, asa ma misc eu acum, in reluare.

La lista 2 raspund maine ca donsoara Teo nu vrea sa doarma...ma duc sa incercs a o adorm...ca la noi e revelion chiar in fiecare seara.
Pupici

Noapte buna.

Printesa mea Teona

Mami fericita de printesa Teona si 11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Hopa, lume noua la ceas de seara. Io scot vinul, alb si sec e bun? Voi sa scoateti povestile!

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
Where there's a will there's a way
cioburi de viata in 3
SILUAN are dreptul la viata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_05 spune:

Ei intru si eu sa nu spuneti ca sunt dezertoare. Sau oare o fi din cauza ca cineva spunea ca cele care nu mai intra pe forum sunt insarcinate din nou (mie mi-a intarziat ciclul... ar fi o minune sa raman din nou insarcinata) asa ca am intrat fuguta

1. Cum ati ajuns sa forumiti si de ce?( by Anaan)
Cautam pe net informatii despre fertilizarea in vitro, dupa ce am nascut m-am inscris la albinute si bondari mai-iunie si nu mi-au placut pt ca s-au certat si si-au spus vorbe tare urate, am citit aici drept pt care m-am inscris la voi

2. La ce virsta v-ati inceput viata sexuala; acest aspect -virsta inocentei pierdute - vi se pare relevant au ba? (by inapreda)
La 19 ani.

3. Care e principala voastra calitate? dar cel mai mare defect?(by Novus)
Calitate nu stiu...
Defectul: sunt irascibila, panicoasa (de cand o am pe Iulia sunt mai rau)

4. Cati parteneri de asternut ati avut pana acum si daca ati invatat cate ceva de la fiecare...si ce, daca vreti sa dezvaluiti?(by Leeloo)
vreo 6,
De invatat, de la husbant am invatat ...

5. Ati fost sau sunteti atrase si de persoane de acelasi sex cu voi? Ati vrea sa incercati ceva?(by Leeloo)
Nu am fost atrasa fizic de nicio femeie. Imi plac femeile care sunt ingrijite, nu neaparat incredibil de frumoase, doar frumoase si cochete. M-am intrebat si io cum o fi da nu ma vad in stare...

6. V-ati inselat vreodata amantul?(by Bianca)


7. Ce zodie are partenerul? Are vreo relevanta?(by Simplyana)
Vatsator, nu stiu daca are o relevanta, el e zodie de apa iar eu de foc. Ca sa ma consolez eu mai zic ca sunt un leut mai pricajit care din cand in cand isi mai scoate si ghearele.

8. Care fata de pe DC este "cea mai diferita" in realitate decat pe net?( by Monnvas)
Din pacate nu am avut ocazia sa le cunosc face to face, dar nu se stie niciodata...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_05 spune:

Ilinca, e tare frumoasa Shophia
iar de Luca ce sa mai spun, tare imi plac ochisorii lui, l-as smotoci un pic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplyana_m spune:

Cami, bine ca ai aparut, ca tocmai ma gandeam la ghioceii bolnaviori, pe care i-am cam neglijat , de cand cu picanteriile pe-acilea, ca incepe luca sa cam tusasca, din pricina de jena in gat. Jena pe care o am si eu, sper sa nu evolueze. Si cum spuneam, tocmai imi aminteam de Iulia, ca ai zis ca inca n-a facut ROR, ca tot intr-o boala o tine...mititica, de aia intri tu mai rarut pe la noi? Acum sunteti bine?

http://www.lucamic.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Am avut musafiri, am fost si noi musafiri, ne-am intors si am recuperat ce-ati discutat in lipsa mea. Ma bucur ca s-au intors o parte din fete.
In seara asta nu am chef sa scriu dar mai ramin sa citesc SI postarile Gazei.

Gina lu' Ian

Mi-e dor...

Ian -toamna 2010
Ian - Craciun 2010


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_05 spune:

Sympli suntem bine, acum are un pic nasul infundat, adica o zi ii este infundat doar o nara, o zi nu are nimic. SI nu stiu ce sa fac, sa o chem pe dr. la vaccin sau sa mai stau. Problema e ca noi avem o prietena care sta cu noi in aceeasi scara si ea e mai umblareata de felul ei, mama ei nu o expune neaparat la copii care sunt bolnavi dar tot o tin in onomastici drept pt care se cam imbolnaveste si o mai imbolnaveste si pe Iulia, e drept ca terorista mea a facut pana acum doar forme usoare, dar destul cat sa nu ii fac ROR-ul. Si tare sunt speriata de vaccinul asta...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Nu stiu daca am mai vazut-o vreodata pe Sophiphi asa necajita ca-n poza cu nr. 25; e frumoasa rau in orice ipostaza.

Gina lu' Ian

Mi-e dor...

Ian -toamna 2010
Ian - Craciun 2010


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplyana_m spune:

ANAAN, cum e Andreiul?

MONNVAS, eu sunt la al treilea pahar de Lambrusco, un fel de spritz italienesc, dar mai bun decat sangria astora, stiu si ei asta vad...Asa ca nu mai schimb, dar scot un panettone si un cascaval din lapte de capra.

http://www.lucamic.blogspot.com/

Mergi la inceput