Clubul ursuletilor si al ursuletelor de novdec2010

Raspunsuri - Pagina 35

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Apropo de remodelare corporala...nu stiti vreun salon bun prin Pipera? Dar sa nu fie din ala la care lasi mia de euroi la o sedinta ...
Alexxia, nu te-am uitat.

==========
Corina
Mami de Arianna Maria (18.11.2008) si Patrick Stefan (16.10.2010)

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misticgirl spune:

Citat:
citat din mesajul lui Siuta

JoAnn - multa bafta maine ! O sa fie bine !
Misticgirl, eu merg maine la controlul de 1 luna la dna doctor ( e foarte draguta-multumesc de sfat ).Vroiam sa te intreb daca la cabinetul particular tu ii mai dai ceva in plus pentru consult.
Andreea, mamica de albinuta Anastasia si ursulet Toma

Siuta,imi cer scuze ca raspund cu intarziere, chiar acum am vz mesajul tau. Eu nu i-am dat nimic in plus, pt ca e cabinetul dansei...plus ca nu am primit si nici cerut chitanta Succes la consult, daca nu l-ati facut deja

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns syl spune:

Sashenka, nici nu m-am interesat de ce sa zic de vreun salon in Corbeanca. Este unul in Paradisul Verde unde stau eu dar sunt sigura ca iti ia pilelea de pe tine. Eu o sa merg pe Bd. Marasti la prietena asta a mea, are salonul langa spitalul Elias. Nu este asa departe dar nici aproape. Tu unde stai?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexxia_m spune:

am pus la semnatura link-ul cu pozele fetitei mele - daca vrea cineva sa vada ....

de Adina Maria
http://picasaweb.google.com/MicaBursumac/AdinaMaria?authkey=Gv1sRgCPqSn4Gxm6OGaQ#

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexxia_m spune:

alt test pt poze cu Adina la semnatura
vorbesc si eu de una singura pe aici ...

de Adina Maria
poze Adina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beatrice75 spune:

Bataitza, Allexxia! Eu am facut prezenta in capitolul anterior si n-ai raspuns!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreeacc spune:

Citat:
citat din mesajul lui BraveGirl

Apropo de remodelare corporala...nu stiti vreun salon bun prin Pipera? Dar sa nu fie din ala la care lasi mia de euroi la o sedinta ...
Alexxia, nu te-am uitat.

==========
Corina
Mami de Arianna Maria (18.11.2008) si Patrick Stefan (16.10.2010)

POZE




Nu stiu, dar daca gasesti ceva, sa ma anunti si pe mine.
Stiu ca la Clinica Efigia se fac proceduri mai serioase, insa habar n-am de preturi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sashenka_h spune:

Citat:
citat din mesajul lui syl

Sashenka, nici nu m-am interesat de ce sa zic de vreun salon in Corbeanca. Este unul in Paradisul Verde unde stau eu dar sunt sigura ca iti ia pilelea de pe tine. Eu o sa merg pe Bd. Marasti la prietena asta a mea, are salonul langa spitalul Elias. Nu este asa departe dar nici aproape. Tu unde stai?

Syl, mami de gargarita Ati ( 31.08.2007) si proaspata mamica de Thomas Bogdan (14.12.2010)






pe ala il stiu dar este scump rau. eu stau in buftea. si ce preturi are la salonul unde te duci tu?

Mami Andreea Horea Paul (15.11.2010)+, Iustin Nicolae (03.04.2006) + Sasha Andrei (30.12.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sashenka_h spune:

Citat:
citat din mesajul lui allexxia_m

am pus la semnatura link-ul cu pozele fetitei mele - daca vrea cineva sa vada ....

de Adina Maria
http://picasaweb.google.com/MicaBursumac/AdinaMaria?authkey=Gv1sRgCPqSn4Gxm6OGaQ#


ai un copil tare dulce.... sa-ti traiasca!!

Mami Andreea Horea Paul (15.11.2010)+, Iustin Nicolae (03.04.2006) + Sasha Andrei (30.12.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexxia_m spune:

da, beatrice75, stiu, mi-a zis Ana_o, dar din pacate nu am putut intra atunci ...
imi cer mii de scuze ....
mie imi este mai greu sa-mi fac timp sa intru si pe net ....
nu am facut cu intentie, dar chiar inca imi este greu sa-mi revin ....

sashenka_h merci mult de tot

de Adina Maria
poze Adina

Mergi la inceput