Ne rugam pt VICTORIA - M&M mai-iunie 2008 (182)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Danicris spune:

Citat:
citat din mesajul lui cleo78

Citat:
citat din mesajul lui Desiree2002

LA MULTI ANI SI MULTUMIRI PENRTU SUSTINERE! Ati fost umarul pe care am plans in ultimele 6 luni si stalpul meu uneori. Va pup si va multumesc tuturor.

_
Mami si Daddy lupta impotriva leucemiei, impreuna cu Printesa Victoria Isabella 22.05.2008

Victoria Isabella, Printesa Noastra Perfecta!



iubitele noastre, va uram un an nou mai bun! vom fi impreuna la greu - dar si la bine. De acu incolo, va fi totul bine - e un alt an


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=I%20love%20DC&page=2" target="_blank">Victoria (des.1), fetita frumoasa si curoajoasa, te iubim!




Doamne ajuta !
Va imbratisam cu drag si va dorim multa sanatate.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danicris spune:

Lori, ce faci ? Cum esti ? Sunt cu gandul la tine de cand m-am trezit.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

Citat:
citat din mesajul lui Danicris

Lori, ce faci ? Cum esti ? Sunt cu gandul la tine de cand m-am trezit.


LA MULTI ANI!!!!

Sunt bine, sunt chiar mai bine decat zilele trecute, gata suntem in 2011!!! Ce haioasa esti tu Dani ...te-ai ganditi tu la mine!!

UN 2011 MINUNAT FETELE!

Lori, mami de Robert din 9.06.2008 si galusca Ana Isabela 37+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Reallaura spune:

Dragelor,

Un an nou minunat sa avem, fara incercari, numai cu momente minunate.
Va imbratisez pe toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alysh spune:

Doamne ajuta, fete scumpe, un An nou fericit va doresc, sa ramanem in continuare confidente si prietene de nadejde, sa ne fie sanatosi copilasii si cine stie...poate facem vreun Revelion mare impreuna cand mai cresc comorile noastre!!

Va pupacesc cu mult, mult drag!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Reallaura spune:

Ali k bine zici! Ce frumos ar fi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luminel spune:

La multi ani! Sa aveti parte numai de lucruri bune in noul an!
Eu il incep cu o raceala de toata frumusetea! imi vine sa zac...


Lumi si zulufina Elena Cristiana (26.05.2008)

www.onetruemedia.com/shared?p=733a9f9f274d6633afc942&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_anto spune:

La multi ani!!!


Alina mamica fericita de ScortzisoaraSara-Maria (09.05.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrada79 spune:

Cand toti ureaza celor dragi cuvinte de marire, venim si noi sa va uram : " La multi ani, mult noroc si multa, multa fericire!!
Sa aveti parte de tot ce aveti si mai vreti,
De tot ce nu aveti si va doriti,
De tot ce va lipseste si nu stiti.
Un an nou fericit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doloress spune:

La multi ani fete dragi, sa aveti un nou an 2011 mai bun, cu bucurii si sanatate. Pupam mamici si pitici!!

Sunt acasa de joi, iar vin pe capul vostru! In week-end mai greu, ca e piticania, dar mai apoi... Mi-au dat drumul, au zis ca de la 34 e OK daca nasc. Am acusi o luna jumate de stat la orizontala, radeam cu sora-mea ieri ca zicea ca nu se duce nicaieri de Revelion, numai pana la mall, sa vada artificiile, si i-am zi hehe, eu as vrea sa ies si-n fata casei dar nu se poate. Mai e putin oricum, la vara imi scot eu parleala ma uit numai dupa wrapuri si slinguri, visez ca alerg si ca merg la sala.
Patrick e OK, ieri m-a agitat putin si am avut contractii, azi l-am campat in fata desenelor animate si am stat mai linistita. Vrea sa se joace numai cu mine, e si normal. Si sta numai calare pe mama, ma pupa si ma alinta din 5 in 5 minute... ma duc ca s-a trezit. Mai intru eu sper ca maine

Mami de pitic Patrick(29.04.2008) si 34+ Kevin
Victoria, fetita frumoasa si curoajoasa, te iubim!


Mergi la inceput