ian-feb2011 - BV DANINA, BV MIRELA, GGSK !!!!(154)
Raspunsuri - Pagina 14
luciact spune:
heyyy vorbaretelor

, ce faceti??
Lorich de acum e ok, esti la termen,
Missmj contractii??si eu...nedureroase , diferenta dintre noi e k eu abia maine fac 35 sapt....

Vreau si eu sa vad bb de Carmen Marieta, unde vad???
Abramburik, Anca, Blue Night,...grea asteptarea...
, buburuzele se lasa asteptate
mama sa vezi aici cati bebei or sa apara deodata de la BebelU,Patricia, Tierry,abia astept
eu m am uitat toata ziua la filme,sunt asa intepenita toata...dar tre sa stau cuminte, abia peste o saptamana se intoarce dr ul meu
si un rand de motate pt voi toate












34+ Eva Maria
http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=lucia&year=2011&month=2&day=1&babycount=1
abramburika spune:
mayane - bafta, sa fie totul bine!!
ioana - e tare dragalasa Iris!!! 
mamma bis - o fetita si
40s+1 de 
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=chic bebe - klorane baby&page=0" target="_blank">fetita mea chic
monika_bt spune:
Mayane, succes la morfo!! Apropo, tu cam esti o data cu mine...cum te simti? ca eu am impresia ca-mi cade uterul cu totul iar spatele ma doare ca la cm...tu pari ok...chiar esti sau nu spui?
Si motate pentru fete

















Din voia Domnului, a Fecioarei Maria si cu mijlocirea Parintelui Arsenie Boca voi fi mamica.
31+
monika_bt spune:
Ioana, vleau si eu glasunica la fel ca a taaaa!!!!


O mananci cu totul!!



Din voia Domnului, a Fecioarei Maria si cu mijlocirea Parintelui Arsenie Boca voi fi mamica.
31+
numeioana spune:
Multumim!
Fetelor, sunt atat de dulci, ca niste motanei/pisicute, exact cum zicea Mirela. Chiar scot si sunetele specifice!
Hai ca mai aveti putin si voi!
mami de David si 39+ Iris 
Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.
luciact spune:
Ioana felicitari pt floricica Iris



, e o dulce, sa mai pui poze

34+ Eva Maria
http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=lucia&year=2011&month=2&day=1&babycount=1
luciact spune:
Ioana felicitari pt floricica Iris



, e o dulce, sa mai pui poze

34+ Eva Maria
http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=lucia&year=2011&month=2&day=1&babycount=1
missmj spune:
lorich uite o sa bag un no -spa sa vedem ce se intampla.pana acum tot la o ora mi se contracta burta rau,cateodata e dureros,cateodata e doar asa jenant.
lucia la tine sunt regulate ?
abramburika imi place numele pt buba,poate daca scoatem o motata pt ea,prinde curaj.
Hai Bebe Gabriele !



carmen
37+ cu
Andrei
missmj spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui luciact Vreau si eu sa vad bb de Carmen Marieta, unde vad??? |
Si eu vreau sa vad bebe de Carmen ! dar pe picasa nu sunt,sau nu vad eu

carmen
37+ cu
Andrei
