***Colectia de toamna-iarna 2005, la 5 ani! (19)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

mi-am facut curaj si am fost sa-l vad.are cancer la ficat, la colon s-a operat, i-a fost respins de 3 ori dosarul ptr. un medicament bun, se aduce in tara, dar ptr cei mai tineri, el are 57. mi-a zis soacra mea ca pe pensionari ii programau la chimio peste 2-3 luni, poate nu mai era cazul sa vina.nu cred ca se aduce in tara oricum. ei au rude in state, cu bani, daca erau la liber ma gandesc ca le primeau de acolo medicamentele.
nu mi-a lasat impresia ca ar fi pe moarte, nu se preda nevasta-sa asa usor.si el e optimist.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns meems spune:

Am trimis poze de Decembrie in contul comun.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_alinus spune:

Sarbatori fericite si de la noi, fie ca noul an sa fie mai bun si mai plin! Sa petreceti clipe de neuitat alaturi de cei dragi si sa ne regasim cu bine anul viitor!

La multi ani colectionarilor de sfarsit de decembrie pe care i-am ratat!

Alina si missele Amalia 17.11.2005 si Alessia 02.11.2010

POZE ALESSIA
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=65487" target="_blank">Povestea nasterii Amaliei

Parfois on regarde les choses, telles qu'elles sont, en se demandant pourquoi.
Parfois on les regarde, telles qu'elles pourraient être, en se disant pourquoi pas.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandyksch spune:

LA MULTI ANI!

Va doresc un 2011 care sa va aduca numai bucurii, fericire, sanatate, implinirea tuturor dorintelor!Sa ne "revedem" cu bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_alinus spune:

Sarbatori fericite si de la noi, fie ca noul an sa fie mai bun si mai plin! Sa petreceti clipe de neuitat alaturi de cei dragi si sa ne regasim cu bine anul viitor!

La multi ani colectionarilor de sfarsit de decembrie pe care i-am ratat!

Alina si missele Amalia 17.11.2005 si Alessia 02.11.2010

POZE ALESSIA
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=65487" target="_blank">Povestea nasterii Amaliei

Parfois on regarde les choses, telles qu'elles sont, en se demandant pourquoi.
Parfois on les regarde, telles qu'elles pourraient être, en se disant pourquoi pas.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_alexia spune:

Meems, superbe pozele. Cele cu bradul luminat in intuneric, apoi cu Rianna cautand cadourile sunt de basm !

La noi a adus mos gerila (sau cum e va fi chemand mosul de azi) ce n-a vrut sa aduca mos craciun: mighty beanz . Printul e in sfarsit in culmea extazului.
Ca ati intrebat si eram si eu curioasa de tema: pe mine mosul nu m-a surprins prea tare (decat prin faptul ca a fost atent la aluzii ). Altfel, am primit lucrusoare dragute si finute - o broza, un parfum, gloss, esarfa... Si o tona de ciocolata!!! Serios, am umplut o jumatate de masa cu tot ce am primit si le-am pozat. Problema e ca toate sunt delicatese si nu ma indur sa dau nimic . Off, offf, ce-mi face mie mosul asta - cum sa mai fii cuminte in conditiile astea?? Si m-am autocadorisit cu un brat de carti - gasite cu reducere mare, in idea ca din 8 tot mi-o placea macar una si din 8 zile de concediu tot gasesc macar cateva momente si pentru citit.

Sa aveti un an nou bun. Cu sanatate, belsug si bucurie. Si fara toate cele ce au intunecat anii de pana acum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Nu stiu daca maine mai apuc sa intru asa ca va urez de pe acum sa aveti un an 2011 plin numai de bucurii si impliniri, de sanatate si de iubire! Sarbatori fericite!

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, PARTY 3 ANISORI , de la 3 la 4 ani , Turcia 2009
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2


bijuterii noi la UNIQUE BIJOUX


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissy77 spune:

La Multi Ani! Sanatate si tot ce va doriti sa se implineasca in anul care vine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corap spune:

La multi ani!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissy77 spune:

Ati mai dat careva prednison la copii?

Elise e pe injectii, penicilina la 6 ore si gentamicina la 12 h. Azi a fost din nou la ctrl si i-a dat in continuare injectii pana luni, dar i-a mai dat si prednison. Tb sa-i fac mancare nesarata...
Declar anul 2010 cel mai negru din viata mea, plin de boli, stat la pat etc
Da, 2010 mi-a adus minunea, dar numai eu stiu prin ce am trecut (fizic si psihic)

Mergi la inceput