Copilasi de iulie-august 2004 - Craciun Fericit!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

OLIVIA

Revin.
Ma bucur ca ai scris Roller.
Roberta merg sa vad casuta
Pupam pe Pupu

Vazut Ionu` si gingasa Ilinca frumosi, da` frumosi rrrau
Vazut casuta tare `mi place

Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela
_"Meglio sole, che mall`accompagnate !"


*** Concursul KloraneBaby *** www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=chic%20bebe%20-%20klorane%20baby&page=4" target="_blank">mam.jpg ***

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Laaa Multi Aaaani, Oliviaa!!
Sa fii sanatoasa si sa ai parte de viata lunga, linistita, cu noroc mult si fericire la maxim !
Asteptam cu deosebit interes masa si dansul !!
Roxi, oau, trei ore ?? Bine ca nu a fo nimic si ca s-a linistit pin la urma Pupulina !
Cristal, masuratori again ?? Spor sa ai - sa se termineze rapid !
Robi, o zi usoara la munci si tie ! Ma-c sa vizionez pozele cu casuta !
Si buna dimineata tuturor - o zi minunata sa avem !

Alice si Andrei
"Seen it all. Done it all. Can't remember most of it"
www.youtube.com/watch?v=DybPQjeBQF0" target="_blank">By an ion

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

Daca doriti, am pus ceva poze de la serbare aici: http://good-times.webshots.com/album/579337410lgbKOS

Matei a lipsit exact in perioada pregatirilor, iar cand a revenit,a refuzat categoric un rol... cam stupida poezia, zic si eu
asa ca a avut Sorcova, pe care a interpretat-o "rock" de au ras parintii cu lacrimi

Iar aici am poze cu noua tunsoare...
http://entertainment.webshots.com/album/579338596EKeKWu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Buna ziua si de la mine!
Kim - la multi ani si tot ce iti doresti sa se implineasca!!!!!

Ieri am avut si noi serbarea - poze gasiti aici daca doriti - a fost foarte obositor, mai ales pentru Tudor care a stat acolo pina a terminat si Stefan, adica pe la ora 15...ca sa nu mai zic ca a vazut reprezentatia cu Veronica de 2 ori, pentru ca au mai facut-o si grupele care au fost inaintea lui Stefan...dar una peste alta a fost ok!
Cu ocazia asta am aflat ca sunt "colega de gradinita" cu Diana21 - Tudor, cel mic al ei este la grupa baby, iar Ianca la grupa pregatitoare - amindoi au avut niste costume super frumoase si au fost tare simpatici, ca de altfel toti copilasii care au urcat pe scena!

Fug sa vad si eu poze, inteleg ca am o gramada de vazut!

Gabriela mami de Stefan David (8 Iulie 2004) si Tudor Andrei (21 Mai 2008)
Poze
Povestea nasterii lui Tudorel

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding
John D. Rockefeller, Jr.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Vazut Matei cel elegant si Roberta, ce faina esti fata
Si vazut o serbare tare-tare aranjata cu Tudor - bucatar duuuulce foc si Stefan - tare serios

Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela
_"Meglio sole, che mall`accompagnate !"


*** Concursul KloraneBaby *** www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=chic%20bebe%20-%20klorane%20baby&page=4" target="_blank">mam.jpg ***

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Multumesc, Daria!

Am vazut si eu poze tare frumoase cu noua casa a Robertei - sa o stapiniti sanatosi si sa aveti parte acolo doar de ce-i mai bun!! Am vazut si pzoe de la serbare, tare elegant a fost Matei!

Am mai vazut poze cu serbarile pasaroilor - tare frumoasa e Ilinca!!

Parca mai vroiam sa va zic ceva...a da, in sfirsit avem si noi un dinte care se misca! E de jos, culmea, nu de sus asa cum ma asteptam eu...bine, cred ca va mai dura pina o sa cada, deocamdata doar se misca serios!

Gabriela mami de Stefan David (8 Iulie 2004) si Tudor Andrei (21 Mai 2008)
Poze
Povestea nasterii lui Tudorel

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding
John D. Rockefeller, Jr.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

Am vazut si eu poze cu Ionut si Ilinca, imi place atitudinea lui, cred ca o sa cada fetele pe spate, iar Ilinca e asa de delicata...

Incerc sa recuperez si pozele din capitolul precedent...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Gabi, felicitari pentru dintzuc !!
Am vazut inca alte multe frumoase poze de la serbare - Matei cel elegant si aricii costumati !! Pupici tuturor !!
Ah, si sa n-o uit pe Gabi/Roberta ... blondes have more fun !!

Alice si Andrei
"Seen it all. Done it all. Can't remember most of it"
www.youtube.com/watch?v=DybPQjeBQF0" target="_blank">By an ion

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

rox, f misto vanatorasul tau si maga
rob, felicitari pt casa, sa fiti extrem de fericiti in ea. matei e f elegant si mare. si tu esti o sexy mama dar o stiai deja
carmen, nu pot sa cred ce gagiu misto e ionu', e atat de mare si canta si la pian, iar pt ilinca nu puteai gasi activitate mai potrivita ca baletul, e atat de delicata
gabi, ala micu' al tau e delicios, f simpatic si face pereche perfecta cu fratiorul lui serios
apropos de dinti, lui Phil nu i-a cazut inca nici unul si am avut programare de rutina la dentist si mi-au spus ca definitivii cresc inspre limba, ieri m-am uitat si deja unul sta sa sparga va fi ca un rechin pt o vreme, daca aia de lapte nu cad, tre sa mergem sa-i scoata la dentist
dana, sper ca ai ajuns cu bine acasa
cristal, saru mana, vom merge doua zile in capitala de anul nou ca sa mai iesim din monotonie. plecam pe 13 ianuarie de aici.
noi ieri am avut peste 20 de grade. poze:
www.apha.shutterfly.com
va pupez pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Vreau si eu 20 de grade si soare, ne trimiti Andreea pls

Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela
_"Meglio sole, che mall`accompagnate !"


*** Concursul KloraneBaby *** www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=chic%20bebe%20-%20klorane%20baby&page=4" target="_blank">mam.jpg ***

Mergi la inceput